Лидл ::53::

  • 79 735
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 19 355
А какъв всъщност е проблемът да се обиколят 2-3магазина? Малко пресилено ми се струва да се очаква да се носят артикули в определен филиал при положение, че на няколко км ги има в друг филиал и клиентът може да ги потърси сам.

# 691
  • Мнения: 888
 Thinking   Само в Lidl от големите вериги  не се събират точки за 50 % отстъпка на някакви неща.
В Била - точки, в Кауфланд - точки, във Фантастико - точки, в Т-маркет - точки ...    В ЛИДЛ - НИЩО!
Имаше едни стикита за месец и половина и това беше.

Да вземат да въведат нещо стимулиращо да се пазарува от там.

# 692
  • Мнения: 2 453
А какъв всъщност е проблемът да се обиколят 2-3магазина? Малко пресилено ми се струва да се очаква да се носят артикули в определен филиал при положение, че на няколко км ги има в друг филиал и клиентът може да ги потърси сам.

Не всички живеят в градове, които са с по няколко филиала  Peace. А и след като веригата сама предлага такава услуга, естествено е, някой  да иска да я ползва.

# 693
  • Мнения: 108
От дървените влакчета и писти имаше и в магазина до халите и в новия на ул. Луи Айер в Сф.

Иначе и в двата магазини не бяха никак отзивчиви да проверят на място по тел. за въпросното одеалце.  И в двата магазина се опитаха да ме препратят към клиентския телефон. С голяма неохота накрая в този до халите звъннаха някъде, но даваше заето и ми казаха да отида утре да ми кажат какво е станало  Rolling Eyes  Общо взето ми остана неприятно усещане, един вид съм натрапник и ги карам кой знае какво да правят, което не им е в задълженията. Одеалото може наистина да го няма никъде вече, но отношението им е пренебрежително и некоректно.  Сещам се една приказка за подобно отношение - по-добре усмихнат откажи, отколкото сърдит да се съгласиш.

А иначе освен одеалцето започвам да издирвам и малкия керамичен нож, от преди 2 - 3 седмици. ММ снощи счупи нашия, а не мога да си намеря касовата бележка  ooooh!

# 694
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Анчето в Търново днес имаше доста керамични ножове. Не знам дали имаше точно малък, не се загледах просто.

# 695
  • Мнения: 19 355
А какъв всъщност е проблемът да се обиколят 2-3магазина? Малко пресилено ми се струва да се очаква да се носят артикули в определен филиал при положение, че на няколко км ги има в друг филиал и клиентът може да ги потърси сам.

Не всички живеят в градове, които са с по няколко филиала  Peace. А и след като веригата сама предлага такава услуга, естествено е, някой  да иска да я ползва.
Това е ясно и там е малко по-оправдано, но тук става въпрос и за градове с по няколко филиала. А и ако някой толкова много иска нещо, отива да го купи в първите дни от промоцията. Това все пак е дискаунтър, не онлайн магазин. Представете си какво се случва на хотлайна от молби за проверяване на продукти и препращането им.

# 696
  • Мнения: 4 864
Благодаря на всички,които се заеха с моя случай. Проверих всички магазини в града. Не съм се сетила да го купя в първият ден от промоцията,защото не съм знаела,че човекът,за който го търся ми е споменал за него по-късно.

Отново искрено благодаря на всяка една от вас по отделно!!!"

# 697
  • Мнения: 108
Пролетен дъждец, като цяло бих се съгласила с теб,  но тук въпросът е и какви количества зареждат от някои от стоките си.  Конкретно за това одеало още на следващия ден в магазините, които са ми сравнително близко вече  нямаше. Не всеки път ми е възможно да отида в момента на пускане на дадена стока и според мен при положение, че рекламираш дадена стока, е нормално да заредиш количества достатъчни поне за няколко дневна продажба.  
Досега за нищо не съм звъняла на телефона им и не съм търсила съдействие на място в магазина точно поради споменатите от теб съображения. И този път го бях отписала вече,  до момента в който момичета тук споделиха, че са го видяли налично в няколко магазина.
Както и да е, голяма полемика стана с това одеалце   Grinning

Анчето в Търново днес имаше доста керамични ножове. Не знам дали имаше точно малък, не се загледах просто.

Благодаря ти за инфото   bouquet  но след  случката с одеалото не мисля, че скоро ще  се  обърна отнова за съдействие към тях. Ограничавам се до софийските магазини   Mr. Green  Уикенда ще пообиколя няколко по крайни магазини и ако намеря, намеря, ако не здраве.   Peace

# 698
  • Мнения: X
Да,да...не казвам да се прави скандал за начало,но като започнат да те мотаят и увъртат е неприятно. Аз лично им нямам доверие,да ми търсят нещо на този тел. А това кой,кога,какво и дали иска да купи,смятам, че не можем да коментираме,всеки си знае.
Аз се чудя защо прословутия чай с круша не го зареждат в слатинския Лидл.
Да похваля айсберга,супер крехък,от Испания. Утре ако стигна до Лидл пак ще си взема.
Момичета,не го вземайте навътре, аз лично съм на линия ако мога с нещо да съдействам.

# 699
  • Мнения: 1 530
бебешки неща няма ли да има скоро ?

# 700
  • Мнения: X
Чаят с круша е в общ кашон с другите плодови чайове  и зависи ,колко броя от него има в кашона ,чака се да се продаде и другият и тогава сменят нов кашон.
 Например серията чайове ,където има Детокс ,Енержи ,Релакс и /четвъртият ми излезе от ума / ,чаят Детокс понякога едва намирам 1 кутия за кашон и доста ровя.
  До плодовите чайове са черните /различни видове - повечето плодов + черен / . Интересното е ,че при нас само при първото зареждане в кашона с плодовите си бяха само такива  и в този с черен -също. Та аз докато се набутам не можах да си купя в началото , Както писах по -горе като отидох на мястото на плодовият бяха сложили черен и аз помолих да проверят дали има в скалада и че са объркали . Тя без да се замисли ми каза ,че няма .  Просто не им се занимава.
  Та след седмица открих кутийка с круша на  вторият ред на пълнен кашон с черен /доста рових нали исках толкова хвален е / и в миналият петък като зърнах ,че го има пак грабнах една кутия . Не очаквайте ,че има пълен кашон само круша .
  /Същото е и с бисквитите с топнати в шоколад - в един кашон има само 1-2 кутии с натурален .
 
Скрит текст:
Явно си е някакъв  техен си трик ,стоките ,които са търсени да са в ограничено количество . / Напомня опашките и даването на стока под рафта от соц -а ./  В днешно време на достатъчно разнообразие и предлагане на стоки за мен е изкуствено създаване на суматохи  и опашки.  Да тичаш и да чакаш преди да отвори магазина за едни апрески например в наше време е смешно и даже унизително.  Не знам как точно да го формулирам ,но в това до някаква степен има нарушаване правата на клиента . Доста е завоалиран . Абсолютна манипулация е . Затова винаги съм се заричала да не се ядосвам и да тичам и да се блъскам за каквото и да е за мен е унизително .
   

# 701
  • Мнения: 19 355
Да, съгласна съм, че когато се пуска промоция и бройките са малко е много дразнещо.

Не знам на какъв принцип решават да не зареждат нещо . В Студентски не зареждат тирамису например.

# 702
  • София
  • Мнения: 1 809
Айсберга винаги е много хубав, често купуваме, даже напоследък и не проверявам произход, просто виждам-купувам Laughing
В неделя ходих с дъщеря ми в магазина - голяма грешка по принцип, защото иска всичко, което види  Wink, но основното-имаше останали от творческите комплекти и един единствен с колелцата. Тя си го хареса, взехме го, е няма такава игра. В градината го носи вече 3-ти ден, голям хит, даже няколко деца искат да им подарява части, че имала много  Laughing Ако знаех, че ще предизвика такъв интерес, щях да купя няколко Peace
Относно магистралата -дядо й и купил и голяма игра падала, ама както ми каза баба й днес - май играта е по-скоро за дядото  Joy, което е обяснимо, тя все пак е 6,5 годишна мадама Mr. Green
За стоките -  не във всеки LIDL има целия асортимент - не навсякъде има от румънското олио, от бонбоните в тенекиени кутии и т.н. В по-големите магазини има по-голям асортимент. Wink
А колкото до количествата - това не е само при нас, промоционалните стоки се зареждат в ограничени бройки навсякъде (преди да отворят LIDL в БГ пазарувахме в Гърция), просто тук стана някаква истерия и наистина много бързо свършват нещата, но все пак това е дискаунтър и не са длъжни да поддържат количества няколко дни. Peace Да не говорим, че отвориха и страшно много магазини, ако бяха 1-2 да поддържат количества. Wink

# 703
  • Мнения: 441
Аз пък миналата седмица подминах от играчките дървения куб, днес отидох имаше един и то разпечатан с пръснати части. И ми хареса, но понеже го искам за подарък нямаше как да го взема. Утре ще отида до другия магазин който ми е наблизо, но едва ли ще го има, защото той е по-оборотен и всичко свършва веднага(става въпрос за Бургас). Така ме е яд, че не съм обърнала внимание на време... ooooh!

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 6 663
кубове и магистрали вчера имаше при нас (Пловдив-Тракия). Утре пак ще ходя до там, мога да проверя Peace

Общи условия

Активация на акаунт