Лидл ::53::

  • 79 657
  • 740
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 811
Вчера в Лидл Възраждане София имаше и кубове и магистрали, от дребните комплекти с багерчета също.
Да се оплача, в същия магазин вчера ми откраднаха портмонето от чантата, направо съм извън себе си, натоварихме количката и на касата се оказа, че чантата ми е с отворен цип и портмонето липсва. Охраната и управителят бяха много любезни, но когато влязохме в стаичката да видим дали нещо не се вижда на камерите, дори не успяха да ме проследят в магазина. Някои камери развалени, мониторите много стари и абсурд да различиш нещо. Не че съм се надявала на тях. Обещаха, ако все пак го намерят някъде, някой го подхвърли, или случайно паднал някъде под някой палет или някой го остави на каса, да се обадят. Ама надали. Не успях да напазарувам нищо, едва намерихме дребни да купим хляб, че щяхме без една троха за вечеря да останем, днес трябва пак да ходя.  ooooh!   
spoko

# 721
  • Мнения: 2 155
А какъв всъщност е проблемът да се обиколят 2-3магазина? Малко пресилено ми се струва да се очаква да се носят артикули в определен филиал при положение, че на няколко км ги има в друг филиал и клиентът може да ги потърси сам.
Мина времето, когато това се правеше.
Заляти сме от стоки и предложения, а и изобилие от магазини.
Липсват само пари !

# 722
  • София
  • Мнения: 11 767
Днес и за мен беше разоряващ ден.Рано сутринта минах през ЛИДЛ,целия народ беше около детските грейки и аксесоари за ски.Купих яке и панталон за дъщеря ми,дано и станат,както и ръкавици с никому неизвестни номера.Ако не ще връщам,а как не ми се иска.

danaya80 стори ми се,че видях ски екипи за възрастни.

В каталога за следващата седмица видях комплект за маникюр и педикюр.Заслужава ли си да се купи,някой има ли го,отзиви?

И да се похваля купих си поставката за обувки от миналата седмица.За момента чудесна работа ми върши.

# 723
  • Мнения: 69 049
Такааа....взех новата брошура, разоряваща...

Момичетата с конвекторите, бързо на кратък отчет Laughing
Моля да ми кажете имат ли таймер ? Може ли да се наглася да се включи в точен час /или изключи?

Харесах и кафемашината, детско одеалце ще взема, конвектор евентуално..

Днес взех от лъжичките с дълги дръжки, за кисело мляко ги дават, много са файски...и удобни.
Взех маслинки черни без костилки на 1,19лв, плешка на пет и нещо, ски панталон на малкия и жилетка...но май обърках номера на суитчъра, гледах 110-116 този път умалени ми се видяха, харесах 122, пък сега в торбата гледам съм купила по-малкия ooooh!
утре ще търча пак до там май Whistling

# 724
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И аз облякох детето с желаните цветове, яке, панталон, суитчър и чапка. Исках да взема и за малкия мъж ръкавички 2.5 размер, но бяха изчерпани в синьо и зелено. Видях и новият каталог, супер, няма да се харчат пари другата седмица.
Намерих си и ски панталон за мен и му се чудя сега. Аз нося 38 размер панталони и поли, какъв размер да взема от него, 40 или 42?

# 725
  • Мнения: 335
И аз да се включа с питане-някой има ли машинката за подстригване? Доволни ли сте от нея? newsm78

# 726
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И аз да се включа с питане-някой има ли машинката за подстригване? Доволни ли сте от нея? newsm78

Имаме я от миналата година. Не ни харесва, ММ не я ползва.

# 727
  • Мнения: 3 675
Детските шапки са хубави,въпреки че пише one size има разлика в размера,поне един два пръстта.От новата брошура ще купя само един детски пъзел за 2,50лв.Но аз купих такава шапка от Кауфланд само за 4~лв.

# 728
  • Мнения: 335
И аз да се включа с питане-някой има ли машинката за подстригване? Доволни ли сте от нея? newsm78

Имаме я от миналата година. Не ни харесва, ММ не я ползва.
Мерси.   bouquet

# 729
  • Мнения: 69 049
И аз облякох детето с желаните цветове, яке, панталон, суитчър и чапка. Исках да взема и за малкия мъж ръкавички 2.5 размер, но бяха изчерпани в синьо и зелено. Видях и новият каталог, супер, няма да се харчат пари другата седмица.
Намерих си и ски панталон за мен и му се чудя сега. Аз нося 38 размер панталони и поли, какъв размер да взема от него, 40 или 42?
Аз нося 36 и 38 от лидълската номерация дънки - взех си 36 номер ски панталон. Леееееко ми е тесен в кръста, но само при навеждане...като съм права, ми е ок...38 номер мисля , че ще ти е добре, или 40, но не и 42....

# 730
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 469
Някакви отзиви за термо чашите Ернесто ?


аз имам такива чаши и са много удобни удобни, но не са от Лидъл. Според мен от тях се разлива много по-трудно, отколкото от другия модел. Ще ходя специално за тях другия четвъртък.

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
Как да разбера дали стелките за кола са подходящи за моя модел автомобил?

# 732
  • Варна
  • Мнения: 10 801
Светещият глобус от кога беше?  Rolling Eyes

# 733
  • Мнения: 8 960
Някакви отзиви за термо чашите Ернесто ?


аз имам такива чаши и са много удобни удобни, но не са от Лидъл. Според мен от тях се разлива много по-трудно, отколкото от другия модел. Ще ходя специално за тях другия четвъртък.

Може ли линк, че не ги намирам в сайта.

# 734
  • София
  • Мнения: 44 229
Детските плетени шапки хубави ли са ?
миналата година взимах - детето си я харесва, вътре са с полар и не му боцка, пък топли... сега ако хвана събота-неделя, вероятно ще взема друг цвят да му отива на якето повече, но още си носи миналата с удоволствие Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт