Сладкарничка за книги - тема 21

  • 22 271
  • 717
  •   1
Отговори
# 240
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Добро утро и хубав ден, прекрасни!

Малко работи имам да свърша и ще пишна.  Peace Работя, а главата ми все в момичето с дарбите.  Crazy

До после, май прешъсиз!  Mr. Green

# 241
  • Мнения: 5 405
Дубрютру  Mr. Green

Вени, намерих къде е туй Хепи, а и таблета има GPS, няма да се загубя  Joy добре че е техниката да казва на къде да ходя, с карта ще се загубя  Laughing  Но не пречи да разменим телефони за всеки случай.

Нара, промоцията важала само за книжарниците, не онлайн.
По Графа имаше ли книжарница на Хермес или бъркам?  newsm78
Едит: Няма, нещо бъркам книжарниците  Grinning

Миле, брутално ли е това момиченце?  Laughing

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 09:54 от Merry.

# 242
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Доколкото знам, Хермес книжарница има в Парадайс МОЛ и в МОЛа на Стамболийски. И двете не са много близо до Графа.

Ще се погрижа и за резервейшъна, донт вори!  Peace

# 243
  • София
  • Мнения: 3 266
Добриччко утро  Hug
Хермес има и по Стамболийски, в началото му, точно след Хепито на площад св. Неделя и след Европейското кино и книжарничката на Хеликон  Peace (Мери, това е близо до графа, на 5 мин. от Съдебната палата е)

# 244
  • Мнения: 5 405
Добриччко утро  Hug
Хермес има и по Стамболийски, в началото му, точно след Хепито на площад св. Неделя и след Европейското кино и книжарничката на Хеликон  Peace (Мери, това е близо до графа, на 5 мин. от Съдебната палата е)
Ахааа, ще се намери тогава  Hug

# 245
  • София
  • Мнения: 6 210
Много искам да започна да чета Несбьо (по препоръка на мижжж и не само де)  Peace Ако имаш нещо подходящо, с което да започна да чета този автор ("Пентаграма" или друго), Вени, моля те да носиш  Hug
Имам Снежкото, обаче го обещах на Милето в събота. Мисля, че Кали прочете "Пентаграма" на Миж и ми се струва, че ще имаш възможност да се запознаеш с автора  Grinning.

# 246
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Много искам да започна да чета Несбьо (по препоръка на мижжж и не само де)  Peace Ако имаш нещо подходящо, с което да започна да чета този автор ("Пентаграма" или друго), Вени, моля те да носиш  Hug
Имам Снежкото, обаче го обещах на Милето в събота. Мисля, че Кали прочете "Пентаграма" на Миж и ми се струва, че ще имаш възможност да се запознаеш с автора  Grinning.
супер  Hug

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497
Добър ден от мен...и аз видях за на Хермес отстъпките, но в петък няма да съм в града и няма как да се възползвам евентуално от някоя книжка...

# 248
  • Мнения: 1 828
Тук съм, интервюто мина добре. Друг е въпроса обаче дали ще ме одобрят, защото колкото и тъпо да е се оказах свръх квалифицирана за позицията, която те ми предлагат.  ooooh!

Харесах си 3 книжки от хермес и ще се опитам да отскоча до книжарницата в петък. Ще се радвам ако някой сподели мнение за някоя от тях  Peace

Скрит текст:

# 249
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497
Лофче, всеки, който е чел Акушерката му харесва, но нали знаеш, че има и 2 част? А знае ли се на каква цена ще е?

# 250
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Деси, за цените:

Скрит текст:

Теб какво те интересува, коя книга? Ако минавам през тях, да ти купя ли нещо?

# 251
  • Мнения: 1 828
Деси видях, че има и 2ра книжка но по ревюто не личи да са свързани и затова мисля да прочета първо тази Wink Иначе цената ще е към 7-8 книгите на ИК хермес ще са с 40% намаление  Hug

И аз като Милето мога да предложа услугите си да закупя някоя книжка, ако някой няма да има възможност да отиде до книжарницата  Rolling Eyes

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 13 497
Много благодаря за предложението, много сте мили и се радвам, че имам контакт с вас  Hug обаче току-що проверих пак електронния каталог на библиотеката ни и този път и двете книги ми излизат на Роберта Рич, така че ще се въздържа от покупка  Hug

# 253
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 765
Момичета, какъв е крайният срок за изпращане?

# 254
  • София
  • Мнения: 6 210
Лофче, имам "Изгубената съпруга", но нещо ми се губи дали си е у мен или съм я дала на някой тукашен сладур. Ако случайно съм я дала  и той помни, моля да пише в темата  hahaha! Обещавам и довечера да проверя в библиотеката у дома и ще ти пиша.

Общи условия

Активация на акаунт