Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi" по Канал Д *Тема 4*

  • 16 626
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 830
Садуллах попита за брошката, но Гюл не му каза за йиит
С:Коя си ти? Ти подиграваш ли се с мен? Кажи кой ти даде брошката, в противен случай ще те убия.

Гюл му разака за йиит7
С:Как се казва това псе?
Г:Йиит

П:Това Йиит Кълъч ли ти го даде?
Г:Кой е той?
Г:И по-рано ви казах, че не познавам всичките си клиенти..Малко е срамно, но аз съм много популярна..Ти дойде ли в нашето завдение..


Е:Какво е положението?
Адвокатът:Нещата се усложниха..Сега се появи и кражба.
Е:Какво?
А:Ограбили са една къща.

С:Ела, Емир, ела.
Е:Йиит е в затвора..
С:Ама аз този Садуллах.
Е:Но не заради опит за убийсто, а заради кражба..На мястото на кражбата се намериха и други две отпечатъци..Вашите ли са?
С:Вай беи значи не ни  епредал..
С:И ти няма да ни предадеш, батко, нали?
Е:Това зависи от вас.

Майката на Сибел и каза, че трябва да стои далеч от това семемйство..Защото те ен са надеждни..Веднага щом дойдоха  си навлякоха бели на главата..

Е:Майко и Намък е вътре в тази работа.
З:Какво? Но той се роди в ръцете ми..Беше ми като син.
З:Аз ще го убия.
Е:Майко, успокой се ,моля те.Виж и Йиит така прибързано и ядосано направи всички тези неща и какво стана? Имайте ми малко доверие..Аз ще оправя всичко.
З:Ще оправиш, но къде е моят син? Ха, къде е моят Йиит?
Е:Йиит е добре, той се  езамесил в кражба..
З:Как е възможно..Казах му, че искам палто с яка от визон и той сигурно реши да ми купи такова..И баща ит каза, че вече ще направи всичко заради мен..Всичко е заради мен..Всичко  езаради мен..
Е:Майко, нищо не  еслучило заради теб..Аз  ще уредя всичко..Ще накарам да платят за смъртта на баща ми.Ще изкарам и Йии т от там..

Садуллах каза на Емир, че те ще платят дълга на баща им.

# 736
  • Мнения: 4 830
Милички, отивам в другата тема, че да не вземем да паднем оттук.. Peace Peace Peace Peace

# 737
  • Мнения: 12 719
Милички, отивам в другата тема, че да не вземем да паднем оттук.. Peace Peace Peace Peace
Има ли такава?

# 738
  • Мнения: 8 418
Нищо не успях да гледам тази вечер.  #Cussing out Първо брат ми си дойде и не мога да съм на тв-то, компът ми забива и он лайн не върви. Ще се пръснааааааааааа.... #2gunfire

# 739
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Аз имам на кабелната три канала-и там са дизитата ми Peaceсамо КПА гледам на компа и като забие троша нерви Mr. Green

# 740
# 741

Общи условия

Активация на акаунт