Къде се прави запис на тонове, ако се следиш на друго място?

  • 1 213
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 335
Здравейте момичета. Аз ходя на прегледи в частен кабинет, но няма да раждам в болницата, в която работи моята лекарка (Шейново), а ще раждам в болница Надежда. За това искам да ви попитам къде трябва да започна да ходя за запис на тонове? Трябва ли да е задължително в болницата, в която ще раждам? Т.е. препоръчително ли е или няма значение къде, понеже болница Надежда приемат най-вече раждащи, които изобщо не са се следили при тях, но за тоновете не знам... А и защото други болници са ми по-наблизо и за това питам кой е правилният вариант.

Благодарая ви предварително за отговорите!

# 1
  • Мнения: X
Не е задължително да ходиш в болницата, където ще раждаш, но е препоръчително, защото, ако има някакъв проблем, могат да те приемат веднага за наблюдение и да вземат мерки.

# 2
  • Мнения: 6 365
Би трябвало да може да запишеш тонове във всяко родилно отделение.

Всъщност е добра идея, ще дадеш някой лев, но може да го използваш като "ден на отворените врати" и да видиш реално как изглеждат нещата "в кухнята", особено ако записът не е в друга стая.

# 3
  • София
  • Мнения: 335
Благодаря за отговорите, ще си ги записвам където ще раждам, наистина е по-добрия вариант. А иначе вече съм се записала за "отворени врати", тоновете ще са по-нататък:)

Общи условия

Активация на акаунт