Детската градина- всичко, което ни вълнува-11

  • 32 823
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • shumen
  • Мнения: 18 053
Да,така е.Днеска дори като питах в яслата,госпожата каза,че са малки и няма да ги тормозят.Който каже,каже,който не иска-не иска.

# 736
  • Мнения: 11 569
Аз нали тръгнах да издирвам листче със стихче в шкафчето. Тук, там- няма листче. Питам го какво ще е в сценката- мече. Къде са ти думичките? Показва стомахчето. Изял листа да не го тормозя да учи. То бива, бива мързел, ама пък да го изяде. ooooh!

# 737
  • Мнения: 29 414
Аз нали тръгнах да издирвам листче със стихче в шкафчето. Тук, там- няма листче. Питам го какво ще е в сценката- мече. Къде са ти думичките? Показва стомахчето. Изял листа да не го тормозя да учи. То бива, бива мързел, ама пък да го изяде. ooooh!

 Joy hahaha hahaha hahaha
ми така де, по-добре сит, отколкото да учи!!!!  Joy

# 738
  • Мнения: 3 961
И моята в яслата не казваше нищо. В 1-ва група у дома го казва, в градината не. Сега във втора си го каза и в градината, с помощ от госпожата. На нас не са ни дали думичките за 8 март. Вчера ѝ беше първият ден за този месец и не съм питала кога е тържеството. Иначе листчето с думите го дават на мен.

# 739
  • Мнения: 710
Аз нали тръгнах да издирвам листче със стихче в шкафчето. Тук, там- няма листче. Питам го какво ще е в сценката- мече. Къде са ти думичките? Показва стомахчето. Изял листа да не го тормозя да учи. То бива, бива мързел, ама пък да го изяде. ooooh!
Дари П., разсмя ме на глас!   Joy

# 740
  • Мнения: 11 569
Смешно ви е на вас. Grinning Другите деца куплети казват- има две, три изкарват тържествата, кеф ти е да ги гледаш и слушаш. Моето е или храст, или ряпа- без думи. Ама- каквото, такова.

# 741
  • Мнения: 21 279
Оле,Дари  hahaha

# 742
  • Мнения: 29 414
Смешно ви е на вас. Grinning Другите деца куплети казват- има две, три изкарват тържествата, кеф ти е да ги гледаш и слушаш. Моето е или храст, или ряпа- без думи. Ама- каквото, такова.

 Joy
леле, с глас се смея.....Ама що, бре?!? Ряпата и тя чиляк!!!!

# 743
  • shumen
  • Мнения: 18 053
Дари,разсмя ме.
Хриси,то листчето и на мен ми го дадоха,ама моето не иска да го каже и това си е.Голям инат е и каже ли не и няма,си е не и няма.

# 744
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Миналата година в първа група и преди това в яслата скръстваше ръце и не продумваше и дума! Винаги си научава бързо стихчетата, но ги казва само у нас. Сега пак си го знае перфектно, уж ми е обещала да го каже на тържеството, ще видим!

# 745
  • Мнения: 710
На мен не са ми дали такова листче, но сега е за 3-ти ден на градина от 1 месец отсъствие. Днес ще попитам. Тя по принцип е голям инат и подозирирам, че няма да иска да учи. Whistling Иначе всичко помни.

# 746

Общи условия

Активация на акаунт