Време е за ИКЕА - тема 21

  • 96 421
  • 787
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 23 165
може да си издадеш карта сама, на входа има едни червени май са компютри. въвеждаш си данните и ти дава номерче, с което си пазаруваш.
по-късно ще ти изпратят и картата.

# 751
  • София
  • Мнения: 714
Благодаря, ще опитам!

# 752
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Не знам, на ММ са му казали, че сглобено нощно шкафче няма да приемат. Някой цитира и общите им условия, където го пишеше. Столът дефектен ли беше?
Ами да - клатеше се. Когато измерих крачетата се оказа, че има почти 1 см. разлика и го върнахме без проблем. Дадоха ни ваучер на същата стойност и си купихме пак същия модел трапезен стол  bouquet Малко преди това пък върнахме разпечатан стол (нарушена опаковка), бяхме объркали цвета и ни дадоха цялата сума.  Wink

curly sue аз имам матрак MORGEDAL. Взехме го лятото, когато имаше 20 % намаление. За съжаление съм го използвала само 10-на пъти, но засега съм много доволна  Wink

# 753
  • Мнения: 2 140
BeRrY_GiRl, съвсем ясно съм написала, че това, което беше дефектно и сглобено го приеха без проблем, а това, което беше без дефекти и беше сглобено не го приеха. Ние също сме връщали с нарушена опаковка, както и с изрядна опаковка, но купено преди 6 месеца - не е било проблем. Peace

enigm@, ние сме връщали дефектен Стокхолм и едно нощно шкафче - дефектната стока я приеха, за другата казаха, че сглобени артикули не взимат. 

# 754
  • Кипър
  • Мнения: 74
Здравейте, търся ето тези вратички от Икеа http://www.ikea.com/us/en/catalog/products/90291698/
Случайно да знаете защо са ги спрели и дали ще ги пуснат отново? 

# 755
  • Варна
  • Мнения: 2 328
В сайта ги има... На място ли Ви казаха, че не се поддържа наличност?

# 756
  • Мнения: 5 956
Момичета, дали оправиха проблема с точките вече и могат ли да се обменят?

# 757
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Момичета, дали оправиха проблема с точките вече и могат ли да се обменят?

Аз не съм обменяла, но са ми начислили точките от минали покупки във Варна. Миналата седмица направо с картата ми начислиха точки от покупката ми в момента, в центъра за поръчки във Варна.

# 758
  • Мнения: 745
Знаете ли дали има изисквания за възрастта на децата, които могат да посещават детския кът? Имам спомен, че трябва да са над 3г., но не съм сигурна. Заплаща ли се?

# 759
  • Мнения: 5 956
Пепси, никога не съм имала проблем с начисляване на точки, но виж- с обмяна, да. Последния път не успях да обменя, след това пратиха смс-и, че имат проблем. И тъй като в събота ще ходим към Икея ми се искаше да знам дали са си оправили вече проблема, че доста време стана. А имам около 30-на лева да обменям. Ще разбера на място явно.

# 760
  • Мнения: 2 818
Знаете ли дали има изисквания за възрастта на децата, които могат да посещават детския кът? Имам спомен, че трябва да са над 3г., но не съм сигурна. Заплаща ли се?
Не се плаща, но е за макс 2 часа, доколкото помня. Мисля че беше до 10г, но след 7-8г поне на моите им е скучно там.

# 761
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 398
Знаете ли дали има изисквания за възрастта на децата, които могат да посещават детския кът? Имам спомен, че трябва да са над 3г., но не съм сигурна. Заплаща ли се?

Не се плаща, може да се остане два часа, но мисля, че беше от 4 години. А, и има лимит на броя деца. Ако е запълнен, изчаквате да си тръгне някой, иначе не вземат детето.

Раличка, тези дни (преди събота) може би ще трябва да ходя до Икеа и ще попитам на касите. Ще пиша.  Peace

# 762
  • София
  • Мнения: 23 165
Знаете ли дали има изисквания за възрастта на децата, които могат да посещават детския кът? Имам спомен, че трябва да са над 3г., но не съм сигурна. Заплаща ли се?
Оставете малчуганите в Småland – нашия безплатен детски кът с обучен персонал – и пазарувайте на воля. Докато черпите вдъхновение от нашите идеи, децата ви ще се забавляват, като скачат в море от топки, гледат филмчета, оцветяват или си играят. Всички деца от 3 до 10 години са добре дошли в Småland.

а на място в магазина имаше табела и за ръст на детето.

# 763
  • Мнения: 745
Благодаря ви за бързите отговори!  bouquet

# 764
  • Кипър
  • Мнения: 74
Dive, има само големи вратички 60/64 а аз търся  3 бр. от по-малките  размери.А от голямата ми трябва само една.Моля ако някой види от малките вратички да ми пише.

Общи условия

Активация на акаунт