Време е за ИКЕА - тема 21

  • 96 427
  • 787
  •   1
Отговори
# 780
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Имам въпрос - в центъра за поръчки във Варна само на място ли се поръчва или може и по телефон?
Става въпрос за доставка в град Добрич, онлайн дава за доставка около 50 лева, затова питам дали може да се достави до Варна, до центъра за поръчки, а оттам до Добрич? newsm78
Благодаря..

Поне до преди месец -два центърът работеше както и магазина в София - отиваш поръчваш И ПЛАЩАШ и после чакаш доставка.

Не вярвам да предлагат доставка Варна - Добрич, но по-важното е, че за поръчка без плащане вариант е само сайта.

# 781
  • Мнения: 68 666
Да, благодаря, Ом. А от центъра доставят ли например из Варна?? Или само на крака отиваш и си вземаш стоката? Някой ми се струва беше споменал, че разкарват стока, ама като не помня Rolling Eyes

# 782
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Да, срещу заплащане. Тарифата вероятно е като в сайта.

# 783
  • Мнения: 68 666
Благодаря. Все пак от Варна до Добрич ще им излезе по-изгодно превоза, отколкото от София. Поне така си мисля аз.. Thinking
 От София до Добрич излиза над 50 лв. само доставката.
Ще поръчат на място във Варна в центъра за поръчки, плащат пак там и чакат доставката до Добрич..ако правилно съм разбрала.
Благодаря още веднъж...Може да звъннат и на нац.телефон да попитат, за по-сигурно...

# 784
  • Мнения: 796
От центъра за поръчки до адрес във Варна ни искаха 30лв. за превоз на една библиотека Били, така че  може и по-евтино да излезе направо онлайн да се поръча до Добрич.

# 785
  • Мнения: 68 666
От центъра за поръчки до адрес във Варна ни искаха 30лв. за превоз на една библиотека Били, така че  може и по-евтино да излезе направо онлайн да се поръча до Добрич.

Благодаря за инфото...онлайн им излиза над 50 лв. за едно бюро, така че май ще отпадне идеята да е от Икеа. Ще си вземат от Добрич. Просто исках да проверя как стоят нещата...Благодаря.

# 786
  • Варна
  • Мнения: 2 036
В понеделник поръчах мебели за стаята на дъщеря ми.Дали вече спазват времето за доставка до Варна?

Спазват го, на нас ни бяха казали 10 дни, но дойдоха за по-малко. Сега по празниците не знам как ще е.

# 787
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт