Стига работа и скука – бебе искам да ми гука! (бъдещи мами над 35)

  • 23 039
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 497
Дари, прекрасна тема  bouquet
Кей, чудесна новина - дано всичко да е все така наред докрая baby_neutral
Честит рожден ден на Тео - страхотен млад мъж е станал Heart Eyes Да е жив и здрав и много щастлив  bouquet
След два часа отивам при док и отново се качвам на въртележката - да видим поне има ли Ица за гонене (то че не можем да ги хванем вече се видя, ама така - за спорта ooooh!)

# 31
  • Мнения: 600
  Кей , супер !  Flowers Sunflower

Рансън   fingerscrossed

# 32
  • Мнения: 381
Страхотно заглавие на новата тема.
Да се запиша,ако някой пита за мен тук съм.
Честито на всички които са имали поводи за празнуване.Ние с дъщеричката ми изкарахме няколко дни в болницата,пожелавам си всичко да бъде вече наред.
Отгоре на това 10дни ми закъснява 3 отрицателни теста,притеснявам се,утре аз съм на преглед.

Е пооплаках се Simple Smileсега ми е леко.Как сте всички,добре ли сте? Има ли хубави новини ?

# 33
  • Мнения: 3 535
Жане ама ти нали не си в БГ
Да , ама да си кажа  Simple Smile .А и може би ще сме в бг точно тогава  Simple Smile

# 34
  • Мнения: 3 406
Кей страхотни новини  Hug едно бебче, едно ще е, важното е да му е комфортно и удобно до термин, както и на теб
Ели, хубави новини и при теб  Hug Не се притеснявай за продължителността на работата. Колкото, толкова. Всеки опит ще е добре дошъл за теб. Дори и да е за една седмица. Дано да си заобиколена на работа с повече английско говорящи, че иначе е много трудно да изключиш българския.

# 35
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ели честито, браво за работата  bouquet !

Мелъди дано има нещо въпреки отрицателните тестове Hug ! Как е детенце сега?

Рансън браво на теб, хубаво е че можеш да ходиш редовно да ги наглеждате ицетата Hug

Жане ако сте в бг е редно семейно да отскочите  Hug

# 36
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Танзу, основно съм заобиколена от английско говорящи, българи на работа, а и навън не съм срещала. Но днес ме разконспирира  една лелка в магазина докато пазарувах - говорих с майка ми по телефона и тя ме чула, чакаше ме да свърша за да говори с мен  Whistling.  Не ми стана много приятна, а и беше леко нахална - обаче и казах че ММ ми е забранил да общувам с българи и се измъкнах набързо. Ако срещна приятни хора бих си общувала с тях с удоволствие, но за сега не съм Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 406
На мен първите няколко месеца ми бяха кошмар. И във фирмата и извън нея имах доста българска компания около себе си. Не бяха лоши хора, напротив, но много ми пречеха в общуването и работата. Аха да се опитам да задам въпрос или да отговоря на зададен такъв, и веднага някой се включваше в превод  ooooh! Не ми е бил перфектен английския, особено в професионално отношение - имаше доста термини, които ми създаваха проблеми, но се снабдих с техническа литература, която ми помогна. Накрая спрях да общувам с всички българско говорящи, докато не загряха, че нужда от преводач нямам, и нещата си дойдоха на мястото.

 

# 38
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ели а твоя англ на какво ниво е?
Танзу ти къде си живяла?

Аз гледам колички за Перу Sunglasses не ,  че тя ме е карала . Намират се доста прилични варианти .

# 39
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Кей, и тук честито  Hug

Уанче, че що ми е количка, тя, Дарето ме уреди - с каручка  Whistling

# 40
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Права си Перу Hug , може и без количка Simple Smile аз понеже съм фен

# 41
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Уанче на средно ниво, мога да общувам нормално кажи речи, но ми трябва повече да го науча за хубава работа.

Моята работа приключи преди да е почнала - шофьорката се отказа. Сега чакам от агенцията да се обадят, дали са измислили нещо.

# 42
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Еее как така се отказа, тъкмо се зарадвах за теб Ели.
Колко е далече и хич ли няма транспорт

# 43
  • Мнения: 13 944
Кей, честито сърчице, все такива хубави новини ти пожелавам  Hug

# 44
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Уанче на 26 мили е, но е логистичен център и е извън града. С кола е за 30 мин., но в момента търся транспорт и не намирам никакъв до там. ММ може да ме кара сутрин, но не може да ме взема или пък да ме взема от втора смяна, но не може да ме закара за нея. Да не говорим, че не сме взели още навигация и за сега няма как дори и това да направи. Мацката от агенцията все още ми търси транспорт - да видим. Едно е ясно, трябва да започна да шофирам, но пък ни трябва време за да вземем кола и за мен.

Общи условия

Активация на акаунт