Стига работа и скука – бебе искам да ми гука! (бъдещи мами над 35)

  • 23 050
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 130
Eй, пак чудесно е сътворена темата, благодаряяя! Simple Smile

Честит да ви е рожденика, Мимче! Голям е сладур, много усмивки и забава му пожелавам на този слдунчо!

Така, така, уреждайте българската среща, после Европата и накрая ви чакам тук! Simple Smile

Ние преизпълнихме плана днес, купихме всички подаръци за Сава и приятелските деца за Коледа и РД. ОБАЧЕ... партито на Сава още е в проект... Запазих ден и час в едно заведение, където по същото време има детски клуб, т.е. има някакви забавления за деца, но те не са специално за РД, а за всички гости, та имам леки съмнения. Имам една опция в един тенис клуб, където пък ще има забавления за децата, но пък ние трябва да подсигурим храна, декорация и т.н. Ох, ще го мислим и утре ще решим. Хич не ми се занимава с храната, само да направя тортата и туй то!

Такива ми ти работи при нас!
Дарееее, и една червена рокля да си вземеш за компания на лака ииии започвай купона! Simple Smile Пък не се знае откъде ще излезе зайчето (таткото). Wink

# 16
  • Мнения: 3 406
Ааааа, Даре, той лака си е за мен, аз да се вълнувам  Wink

# 17
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Даре и аз като Танзу за лекар винаги съм се подготвяла старателно, педикюр, кола маска, както си му е реда  Sunglasses

Ината на коя дата ви е рожденика Hug

Всички полети са отменени днес поради мъгла, да знаете да не идвате баш в тоз ден Sunglasses

# 18
  • Мнения: 600
  Даре ,   bouquet , за темата
 Ината , аз имах планове за преселение в Австралия , но ми казаха , че климата бил трудно поносим за хора от нашите гео ширини . На вас как ви понася ?

# 19
  • Мнения: 2 473
Чудесна нова тема! И анкета има...жалко, че не мога да се включа. На Узана съм била 2 пъти. И двата пъти- зимно време, но не на ски, защото никога не съм се качвала на ски, а точно както Перу е казала- на топло пред камината и на винце в една разкошна вила, която беше на Енергото, че ММ работеше там и с приятелска компания. Изкарахме си повече от разкошно, имаше и много сняг и с децата правихме снежни човеци и пързалки. От близкото баирче се виждаха Шипка и Бузлуджа. Пазя чудесни спомени, така че отивайте, момичета! Няма да съжалявате, сигурна съм!

Звезде, голям сладур е малкият Звездолин!
Мимче, честит ти малък Тео-рожденник!  Много е сладък, да е жив и здрав!
Мамче, и аз гледам Гала и следя с интерес какво става с трите двойки, но аз гледам, когато при вас дават повторението (през нощта, а при мен  е късния следобед),разбрах от теб резултата за жалост.

Щях да пиша за съня на Шерито. Аз знам, че когато сънуваш бременност или бебе- означава неприятности, проблеми, тежест, бреме. Не знам, обаче дали е вярно.

Амини, стискам палци и аз за утре!

# 20
  • Мнения: 5 037
Даре,Ава благодарности за новата тема.Много свежа.
Танзу,добре сме с Алекс.Днес мина педито на посещение в къщи.Таман ме "зарадва",че високо му отрязали пъпната връв и повече време ще трябва да полагаме грижи за него.Извеждане навън след като направи месец,че в болницата ни накараха да купуваме специални ампули и заради тях отлагат и ваксините ни.Сега лекуваме и "млечница" в резултат от АБ.

# 21
  • Мнения: 3 535
Прост запис Simple Smile
Осми ни е годишнина, никъде не мърдам от ММ ,да знае какво съкровище си е намерил
Минтъй де  Party

# 22
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Жане ама ти нали не си в БГ

# 23
  • Мнения: 13 972
Аз и в България обичам да ходя, ама като знам колко трудно навивам ММ...

# 24
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И моя мм не е по пътуването и гледам с годините и аз ставам така.

# 25
  • Мнения: 2 501
Честит рожден ден на Тео! Иде ми да нацелувам монитора, толкова е сладък!

Аз се записвам в темата с едно тупкащо сърчице. Едничко ни е бебчето, нормално е всичко.

# 26
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Кей страхтна новинина  Hug  bouquet  bouquet ! Много пухкав финал и спокойствие до края

# 27
  • Мнения: 3 406
Ние пък и двамата с ММ сме по хойкането, друг е въпроса, че в последно време не ни се отдава много възможност. Бяхме на едночасова разходка навън. Мислех да не излизам тази седмица, ама нещо не се удържах. Разказвам му за предложението за Узана, и мислех че ще вземе нещо да увърта, пък той вика "готово, прави резервацията"  hahaha hahaha hahaha човека готов да се резервира

# 28
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Танзу браво на вас   bouquet

# 29
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Даре, страхотна тема   bouquet

Кей, ех че хубава новина - пожелавам ти все така да тупка сърчицето и да расте здравичко мъничето  Hug

Аз утре почвам работа, но не се знае за колко дълго, защото е далече (по скоро проблема е че няма транспорт) и момичето с което ще пътувам нещо не се зарадва, че ще работим и събота и неделя, а почивките са вторник и сряда, което е само до Коледа, после си става нормално от понеделник до петък, но .............

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт