Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 294

  • 48 734
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 20 905


А в коя тема да споделя размислите си за ЕА? newsm78
И той и ТТ, играят в КРА. Peace

Даже има подсказка, че не сме забавни.Но като започнем да се......., пак....... Mr. Green

# 691
  • Мнения: 4 966
Аднат ти е профила на Тувана, а цитираш със снимка и превеждаш написаното от профила на фенката. Погледни снимката и ще стане ясно за какво изобщо иде реч. Снимката е от фалшивия профил. Да се цитира като постната и коментирана от Тувана е неправилно.

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Това казвам бе Марица. Че е фенска измишльотина. Размислите за нас. Точка по въпроса от мен - направих превода.





Да видим - тук ли ще са на ваканция.

# 693
  • София
  • Мнения: 7 895
Офф всички разбрахме за какво иде реч само автора на поста не  Rolling Eyes то от зорене да е първа в какво и да е така ще е, и превежда чак от турски  Crazy може да натиснеш бутона, с ясно съзнание пиша поста.

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226




Офф всички разбрахме за какво иде реч само автора на поста не  Rolling Eyes то от зорене да е първа в какво и да е така ще е, и превежда чак от турски  Crazy може да натиснеш бутона, с ясно съзнание пиша поста.

Мога. Нека другите преценят.

# 695
  • NICE,FRANCE
  • Мнения: 175
Скрит текст:




Скрит текст:
Тази снимка в инстаграма - която бе изтрита от Тувана, гласи:
"Благодаря много. Харесах си подаръка. Стискам ви ръка."
.................
Тувана отговаря на една фенка. Размислите за нас - истина ли е, или фенски подарък. Т и Е са свързани със знака за безкрайност.

Като за последно - снимката се появи в инстаграма на Тувана и след около час, тя бе изтрита.  Аз сложих превода - отговор на Тувана към снимката, подарък от фенка.
....................
Брой страници - хайде, нЕма нужда. И без обиди за грамотност -  бутона ми е на един пръст разстояние.



Прочетете:

http://kliuki.ws/tuvana-tyurkai-prizna-s-engin-akyurek-sme-zaedno-podrobnosti/

Привет на всички!
Благодаря за преведения епизод момичета newsm51 newsm51 newsm51
Толкова е правдоподобна информацията на авторката,че......
Ето подобна статия,но от август newsm78
http://kliuki.ws/engin-akyurek-hlatna-ushi-vijte-tainata-mu-priyatelka/
Като се прочете само обяснението за филма можем да си направим изводи за истинността на новината ooooh!
Иначе нема лошо да е истина,дано!Като се обичат младите да се вземат,както се казва Heart Eyes

# 696
  • София
  • Мнения: 7 895
Така да е hahaha hahaha hahaha Другарски съд  Shocked #Crazy, ама дори и да натиснат хич не е в твоя полза, народа избяга по други теми. Гестапо никой не трае, на мен ми е все тая, аз си харесвам Енгин, избрала съм да пиша тук, това е неговата тема, а кой я "стопанисва" не ме интересува. Щото темите в мамата са собственост на самия форум Hug

# 697
  • Мнения: 917



Hug Добър ден МОМИЧЕТА! Hug

Изгледах преведения 27-ми епизод и влизам, отново за да
БЛАГОДАРЯ на ЕКИПА по превода!



Пожелавам на ВСИЧКИ, зареждащ за новата седмица неделен следобед!

Скрит текст:


https://www.youtube.com/watch?v=EeYwHerTaG8

Masters of the Dance - надиграване на ръченица в "Надиграй ме"

# 698
  • Мнения: 20 905


Великите мислители.......представени като такива в КРА.....

На мен ми прави впечатление, че комшиите много използват пръстта си като заканване....... Thinking

# 699
  • Мнения: 4 966
Не само като заканване, а и като знак за привлечане на внимание. Ние също доста го ползваме, струва ми се... и дори сочим с него. Simple Smile)

# 700
  • Мнения: 20 905
Не само като заканване, а и като знак за привлечане на внимание. Ние също доста го ползваме, струва ми се... и дори сочим с него. Simple Smile)

За соченето съм склонна да се съглася, но все пак е въпрос на характер и възпитание при нас... Thinking
А при тях, почти всеки... newsm78

# 701
  • Мнения: 23 353


Елиф посреща гостите с пръстен на ръката - значи вече е подарен. Но Йомер обеща ваканция за тях двамата веднага щом тя излезе от ареста. 

Обаче в серията всички говорят и се подготвят за някаква  изненада. Дано двете неща да нямат нищо общо.
Дамската половина на сем. Демир усилено готви всякакви любими неща на Елиф - най-много да приготвят хапването и да идат да се нагласят  за официален годеж, който всъщност  ще е самата изненада. Предполагам за това Елиф като отвори вратата в първия момент се стъписа докато да проумее ситуацията. newsm53

От сериалският опит който имам предложението за брак  с пръстен и официалния годеж са две различни събития. 

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Нали обичам да съм първа - поздрав от Илкин. До нея е майка й.
...................
Тануша - за спойлера.
  newsm51

# 703
  • Мнения: 917


МАРИЯНКА, !

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226




А пък ако имаш и прекрасни ръце - направо е удоволствие да ги гледаш.

Общи условия

Активация на акаунт