Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 294

  • 48 713
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140




Най-красивият годеник от всички сериали що съм гледала  newsm03


Интересно, ние как ли сме изглеждали в тези ситуации - в личните ни моменти. Умни, глупави...

# 721
  • Мнения: 1 097
Така се е стигнало до поговорката - на вкус и цвет товарищи нет. Без  големи претенции-най-малкото сме изглеждали стилни или поне някои от нас.

# 722
  • Мнения: 20 905


Най-красивият годеник от всички сериали що съм гледала  newsm03


Но, пропускаш най-важното! hahahaОбкръжението! hahaha
Така се забелязва букета, "глупавото" от любов, изражение на годеника и.... Wink

Каквото са искали, постигнали са го. Peace

Йомер, още в първи сезон, говореше за тънката линия, Аслъ говори за бедните роднини на Йомер, лелята притесни с поведението си майката на Йомер......Разбрахме отдавна всичко, още от срутения покрив, ноооо продължават....
Нямам идея, как ще се стопи, според тях, разликата м/у комисаря и дизайнерката....
Не е случайно и продължителното навъртане на Левент... Thinking

# 723
  • София
  • Мнения: 2 631
Скрит текст:
Навън вече е доста тъмно и затова ще ви поздравя с добър вечер. Изкарахме серията празници,те този месец са без край.

Тази снимка е слагана многократно,но  за да подкрепя с документи усещанията си я прилагам отново.Когато я видях за първи път реших,че ще искат булка от Факултето. Много атрактивни цветове са подбрали и за букетчето и за опаковката в този цвят лилав. Супер,как да не им с е радваш на решенията на тези създатели.Лично аз съм в луд възторг.
Дилеми,моля те разясни на по-простото си другарче ,това закодирано съобщение ли е и какво значи.

Миле,  Hug аз го възприемам като шеговит начин за описание на някои от героите на сериала.  Laughing Само малко се затруднявам Thinking да разпозная първата картинка от описанието на Йомер  #Crazy

https://www.facebook.com/pages/Engin-Akyurek-Georgian-Fans/44846 … 945280332?fref=nf

За цвета на опаковката на букета - май Елиф обича лилавия цвят. Thinking Йомер вече й подари лилава сентполия, дори и Левент беше поставил няколко саксии с лилави сентполии в новото й ателие.   Joy А иначе много харесвам цветята от букета -  бели лилиуми, еустома, бял шибой и разбира се гипсофила! Peace

Последна редакция: нд, 07 дек 2014, 19:03 от Dilemi

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 34 140


Тази вечер Енгин ще гледа мач - неговият отбор ще играе.
Скрит текст:
EnginAkyurek Bugun gunlerden Besiktas Trabzonspor maci

# 725
  • Мнения: 23 286
Дилеми  Two Hearts знам,че  помощ се дава и непоискана... та мисля си за първата емотиконка характеризираща комисаря. Аз бих сложила тази - защото е по-близо до истината 
/поне според мен/

# 726
  • Мнения: 1 097
Изобщо Йомер трябва да става все по-глупав,все по-смешен,жалък и  образ му да се принизява колкото е възможно повече, само поради факта,че не е част от "царското "котило на Елиф

# 727
  • Мнения: 20 905


Ето, двама влюбени.Веднага са ги събрали, с букетите....

# 728
# 729
  • Мнения: 20 905


Аз избирам, първите и последните, много отдавна споделих предпочитанията си.... Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт