Изоставане на ембриома?

  • 3 017
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Последния ми цикъл беше на 14.10.14 на 25.10.14 ходих в клиниката на Щерев при доктор Савова видя ембриома и сърдечната дейност и казс че отговаря на 6 седмици+1ден и да отида след 10 дни да видим как се развива.И понеже получих леко кафеникаво зацапване за минута време днес ходих на друг лекар в моя град.Той също видя ембриома съсъ сърдечната дейност на каза че отговаряжна 5 седмици+6 дена CRL 0.28.
0.28 не е ли малко и защо в София го видяха по голямо,а тук по малко?А и като гледам из нета 0.28см не е ли малко при условие че цикъла ми бешежна 14.10.14 и забравих да вметна че овулацията ми беше около 29.10.14

# 1
  • Мнения: 4 500
Миличка, не се сърди. Имай предвид, че Джема ти го каза супер възпитано.
А вярвай ми, има потребители дето "на кръст" ще те разпънат  Confused
По темата - аз мисля, че в такава начална бременност е възможно съвсем различни АГ да имат разминаване. Съветвам те да се довериш на докторите в Щерев.
Успех   bouquet

# 2
  • Мнения: 6 365
Това е човек, не расте под строй, може да има отклонение, а и ако трепне ръката на лекаря в тези ранни седмици, се получават разлики.

За 9 месеца ще си навакса. Има някаква вероятност дъщеричката ми да е от по-късна овулация, накрая си беше бебе, да кажем, че миглите й не бяха пораснали още, защото "изостава".

# 3
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Спокойно, моят син също изостaвaше в рaстежa и дори пропорциите му вървяхa в рaлични седмици.Спомням си че глaвaтa му вървеше една седмицa нaпред в срaвнение с другите чaсти и също се бях притеснилa, но всичко нaкрaя беше нaред.

# 4
  • Враца
  • Мнения: 315
Аз ли нещо не съм разбрала и видяла, но не е възможно цикъла ти да е октомври, а ти да си в 6та седмица??? Искаш да кажеш януари, нали? И аз не мисля, че трябва да се притесняваш... Различните ехографи мерят различно, а и понякога проблема е в задапаратното устройство. Щом има пулс и лекаря не го сметнал за притеснително просто се успокой... почивай си и след една седмица отиди пак на преглед.

# 5
  • Мнения: 112
всеки път като ходех,в началото на бременността,при доктора всеки път различни седмици.уж почна да ги смятам до следващия път и като отида хоп др седмица.единия път напред със седмиците,др път назад.сега съм в 32г.с. да видим др седмица като отида дали няма да съм 34 според видеозона. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт