Декември носи ни ярък най-чакан коледен подарък - 166

  • 28 683
  • 644
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 6 395
Ето ме и мен, че голямо готвене, голяма подготовка рано сутрин  Mr. Green , прегледа вчера мина нормално, не ме записаха за ЖК, но на 5ти съм на преглед за сърчице и да ме запиша  Crazy  Видяхме си я захваната на топличко, кофтито само е, че е близо до шева/което доктора каза , че е нормално, обикновено така ставало/ и трябва повече пазене и внимание да няма контракции, иначе всичко изглежда ок- яйчници, матка и аз  Blush/ имала съм типичният леко идиотки, щастлив, отвеян поглед, който е типичен за мен при бременност, все едно съм ударила някое опиатче/, измери ми кръвното, предписа ми хапчетата и направихме фотосесия на точица  Heart Eyes При сестра ми все още не се видя нищо, но има положителен тест, както и с нейната нередовна менструация, не е учудващо и да е по късно станало всичко и да е рано да се види, иначе стените на матката и лигавицата изглеждали удебелени, така че най вероятно нейната  е мааааалко по малка от моята точица и за това още не се вижда  Praynig След празниците пак дружно под ръчичка и сме при доки  Blush

Пожелавам ви едни многоооо хубави и емоционални празници, нека има мир и щастие в домовете ви , мен кухнята ме зове с пълна сила  Mr. Green..........

# 616
  • София
  • Мнения: 5 258

Минавам да ви честитя празниците, а какво виждам, Прахи бременна- честитоооооооо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Дано със сестра ти си бременеете заедно, безпроблемно до финала  Hug

Весели празници, момичета! Да сте живи и здрави и всички да си гушкате бебоци през 2015   bouquet

Рокси, ще намина да видя резултата от теста скоро  Blush

# 617
  • Мнения: 1 413
Прахи, страхотно е да си бременеете със сестра ти Hug
Поспаланче, браво на бебо Hug
Пънче, страхотно заглавие Hug
Рокси, много силни палчета и от мен Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Ани, браво за ТСХ Hug
Моме, бързо да оздравявате Hug
Евка, пиши по-често Simple Smile

Момичета, пожелавам ви весели празници  bouquet Нека на всяка от вас се сбъдне поне една мечта догодина  bouquet

# 618
  • NE
  • Мнения: 10 999
Весело посрещане на Коледа и от нас. Hug Нека всяка да я споходи коледното чудо. Praynig

# 619
  • София
  • Мнения: 8 131
Момичета, желая Ви много весело посрещане на Коледа! Бъдете здрави и с много топлина в сърцата и уют в домовете!

# 620
  • Мнения: 960
ЧХГ - 193;
 14 дни след инсето. Тревожи ме кафеникаво зацапване от 3 дни...Иначе съм на  Дуфастон и Вит Ц по 1000 мг на ден (предписани от доктора). На 29-ти съм на преглед..., мога ли да пия но-шпа и ще ми помогне ли то за това зацапване?

# 621
  • Мнения: 39 338
Рокси, толкова ти се зарадвах  Hug След толкова мъка и тревога най-накрая успя да се пребориш за своето щастие.

# 622
  • София
  • Мнения: 1 227
Ихааа Рокси супер, най-прекрасният коледен подарък. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Всичко да е наред до края, много хора зацапват, обади се на доки и запази спокойствие, ти успя. Hug
Прахи, страхотно. Бабите и дядовците ще ги шашнете направо, всичко да е наред до термин и да си бременеете спокойно заедно. Hug

# 623
  • Мнения: 39 338
Ани, слагай лента жено  Naughty

# 624
  • София
  • Мнения: 1 227
Не знам защо, но ще се въздържа за момента. Знам си че всичко ще е наред, но нещо не ме кара да я направя. Hug
Еййй, а Киндълчето страхотно бее, веднага мога да изредя хиляди предимства, като например че не се налага да го подпирам с чинията или с ръка докато ям, или не трябва да си бърша ръцете за всяко прелистване, климатика не ми духа страниците, няма разделители изгубени, абеее страхотна вещ. Mr. Green Mr. Green

# 625
  • Мнения: 6 395
 Party Party Роскааа сигурна бях за Коледното чудо  Hug Hug Hug Mr. Green Mr. Green   Praynig

Сега ми се върти още нещо в главата........да не посочвам пак поименно , ама ако тоя някой има да си каже нещо.......или айде може и утре , з подарък  Blush Heart Eyes

# 626
  • Мнения: 11 479
Рокси  Hug Hug Hug Hug Можеш да пиеш но-шпа, да - то е за успокояване на мускулатурата на матката. И пак да ти кажа - пази леглото. Ако пиеш аспирин или биеш нещо за разреждане на кръвта, спри го за 2-3 дни. Утрогестана ако го слагаш вагинално, започни да ги пиеш пак за няколко дни. Чуй се, ако можеш и с доктора. С теб сме  Praynig
Прахи, браво, браво - голям шлем направихте със сестра ти, прекрасни празници ще са  Hug
Момичета, довечера запалената свещичка на трапезата ни ще бъде за всички нас - настоящи и бъдещи майки, с молитва към Божията да сбъдне мечтата ни, най-святата и най-благородна.

# 627
  • София
  • Мнения: 1 227
Момичета, довечера запалената свещичка на трапезата ни ще бъде за всички нас - настоящи и бъдещи майки, с молитва към Божията да сбъдне мечтата ни, най-святата и най-благородна.
Амин. Ще последвам идеята ти, весели и изпълнени с любов и топлина празници момичета. Hug Hug Hug
Прахи, сега като каза ми изникна едно име в главата, а дано. Mr. Green Praynig

# 628
  • Мнения: 960
Ами доктора ми е предписал засега само това-дуфастон 3х1 и вит Ц разтворимо 2х500
 Всъщност това ми е втория кръвен тест, 1-вият беше на 12-тия ден след инсе 64,12, а след 48 часа направих 2-рия... Объркано ми е, изплашено.... А Доктора е в Пловдив и ще се видя с него в понеделник..

# 629
  • Мнения: 960
Моме, спрях аспирина, още след 1-вия тест ... Пих едно но-шпа

Общи условия

Активация на акаунт