Декември носи ни ярък най-чакан коледен подарък - 166

  • 28 678
  • 644
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 1 227
Юхууу, браво Поспаланке много се радвам. Hug Сега чакаме Прахи, ама и там всичко ще е наред.
Сигме Hug
Пънче и на мен ми харесва заглавието, Heart Eyes а дано да се и сбъдне.
Моме, мерси. Hug Читанката вече я нападнах и другото ще видя. Оправяйте се бързо. Hug

# 601
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Поспаланче, все такива новини да носиш  Hug

Сигме, не си ни "черпила" скоро с промоции  Mr. Green

Мен ме ритаха 2 дни, сега нещо ме зарязаха  Thinking

# 602
  • Смолян
  • Мнения: 214
Споко, след някоя и друга седмица няма да можеш да се отървеш от ритници  Mr. Green Ама пък усещането е върховно!!
Мен понякога така ме сритват, че ми иде да завия  Joy После сигурно ще ми липсва....
Мен ме ритаха 2 дни, сега нещо ме зарязаха  Thinking
Пънче, заглавието е страхотно!!  Heart Eyes

# 603
  • Мнения: 11 479
Перу, още е широко вътре, затова не усещаш всички ритници. После ще започне и коремът ти да се мърда отчетливо, няма как да го пропуснеш  Grinning

# 604
  • NE
  • Мнения: 10 999
И аз едвам-едвам в 16 г.с. усещах първите ритници, но след 20 г.с. почнаха да се засилват. Heart Eyes Имам чувството, че милиони години са минали оттогава. Blush
Айде Прахи, къде си? Praynig

# 605
  • Мнения: 6 395
Тъкмо минах, набързо от тела- имам си точица, вс е наред към момента, но си минавам на стандартна терапия ап и утрогестан и но шпа Wink чакам и сестра ми сега..... Дали изненадите няма да са две тази коледа Praynig

# 606
  • NE
  • Мнения: 10 999
Прахче Браво за хубавите вести. А дано са две във вашето семейство. Praynig

# 607
  • София
  • Мнения: 8 131
Ехааа, страхотни новини!
Прахче, Поспаланче, браво! Всичко да е наред докрая!

# 608
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Прахче, само така  Peace

# 609
  • София
  • Мнения: 5 193
Браво, ПрахиParty
Пънч, страхотно заглавие!  Heart Eyes

# 610
  • Мнения: 39 338
Браво Прахче.

# 611
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Момичета, не съм се включвала много отдавна, но ви чета редовно и много се радвам на всички успели да видят двете чертички и на всички, които гушкат бебчетата си! Не искам да изреждам поименно, че задължително ще изпусна някой...
Искам да ви пожелая на всички весели и светли празници и дано всички мечти се сбъднат... Дано следващата година е по-добра от старата и задължително по-лоша от следващата я Simple Smile

При мен всичко е наред... Ние също сме на режим "не се пазим", но не броя дни и не правя тестове - каквото, такова Simple Smile
Още веднъж весели празници от мен!

# 612
  • Мнения: 878
Евче  Hug Весели празници и на теб.
Прахи браво з ахубавите новини, пак дай боже и да са две такива, че съвсем ще шашнете семейството за Коледа  Hug
Поспаланче и тука да те нагушкам за хубавите новини от прегледа и предполагаемите розови гащета  Hug
Мен понякога така ме сритват, че ми иде да завия  Joy После сигурно ще ми липсва....
Мен ме ритаха 2 дни, сега нещо ме зарязаха  Thinking
И мен така, ама пак едноврмено и и се радвам при всяко помръдване  Heart Eyes

# 613
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Прахче кътай точицата на топло, а дано и да е двойна радостта у вас догодина Hug

# 614
  • Мнения: 1 787
Момичета, минавам да ви пожелая весели празници. Нека в семействата ви има много здраве и любов.
Радвам се всички, които са на път да сбъднат мечтата си, а на другите само напред и много вяра.

Общи условия

Активация на акаунт