Колко пъти в седмицата пускате пералнята???

  • 17 160
  • 236
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
А перете ли на ръка и какво???
Изключено, да не съм си намерила ръцете на улицата.

# 16
  • София
  • Мнения: 39 761
Вче пускам 2 пъти седмично, ако съм събрала черна пералня, стават 3 пъти.

# 17
  • Мнения: 4 068
Детските дрехи ги пера на ръка. В пералнята пера само спалното и бельо и одеялцата и шалтенцата.
Иначе пускам по 5-6 перални седмично.

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А перете ли на ръка и какво???
Изключено, да не съм си намерила ръцете на улицата.

Подкрепям. На ръка пера само лятото и само много пъстри дрешки.

# 19
  • Мнения: 1 190
 Joy Не съм ги бройла, обаче има дни в които пущам по 2 перални, има дни в които нито една/много рядко/, а понякога и всеки ден Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 6 743
Или през ден или всеки ден.Не мога да търпя да ми се наскладират мръсни дрехи.
Ама инак за гладене ги събирам бая  Embarassed и полсе  се зареждам за 3 часа на ютията и ги гладя всичките. Hug

# 21
  • Мнения: 5 391
Всеки ден Peace

# 22
  • Мнения: 1 393
Аз всеки ден пускам една детска пералня и една наша.

# 23
  • Мнения: 3 932
Перални пускам две, максимум три на седмица, на ръка не пера нищо. В Бг обаче и аз пусках по една на 1/2 капацитет или цяла всеки ден или през ден, но тук пералните са по-големи, пък и като нямам време през седмицата...нямам избор.

# 24
  • Мнения: 5 299
hihihi тва много ми хареса Joy Joy

А ина4е, аз пускам през ден, два. Като успея да събера дрехи за цяла пералня - тогава. ПОнякога съм прала и разни неща, които не са били мръсни, само и само да запълня пералнята Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
4-5 пъти в седмицата. wash

# 26
  • Мнения: 6 039
всеки ден. Обичам да пера /с пералня естествено/ мразя да простирам

# 27
  • София
  • Мнения: 6 798
За в седмицата не знам, ама всеки ден поне по 1, най-често две, а понякога и 3. Зима, лято, няма значение, детето си прави поне по 1 пералня на ден мръсни дрехи. като сложим моите и на мъжа...не може да мине ден без пералня. А на ръка не пера абсолютно нищо. Поради тази причина бельото ми заминава за отрицателно време , обаче нямам нито ръце , нито време за пране на ръка.

# 28
  • Мнения: 2 040
През ден пускам пералнята ... на ръка - НЕ ..
Общо взето си изсмуквам от пръстите ...  и като няма какво да пера мръсно, препирам - дрехи, чаршафи, одеяла, пердета и прочие - стигам и до 5 перални на ден ...
Лятото пера всеки ден .. Обичам да ми мирише на свежо, ако ми замирише нещо на гардероб и веднага го вмъквам в дневния план за пране, без значение дали току що му е минал сезона  Laughing

# 29
  • Мнения: 323
Искам да разбера дали аз нещо не съм наред или .....
Мои познати и приятелки ми се чудят как е възможно всеки ден да пера?!?! newsm78А на мен ми е чудно те как си пазят мръсните дрехи цяла седмица и пускат пералня в събота или в неделя newsm78
 Къде е истината???
И аз пера всеки ден и то по 2 перални /рядко по една/. За протокола:
-вълнени
-бели
-цветно светло
-цветни тъмно /черно/
-детските
-чорапи
Чудя се на хората, които перат веднъж седмично...дали е възможно newsm78

Общи условия

Активация на акаунт