Кaderimin Yazildigi Gun -Денят, в който е написана съдбата ми .

  • 91 166
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Брезче Hug Галина Hug-въпреки всичко, Кахраман се развежда с психото (как ли го е оставила Thinking.И тая нейната бременност наистина е поредното чудо).връщах се и аз да гледам първите епизоди Laughing.Керем и той ooooh!-валла, психо диспансера ще се напълни с Йорукханови Laughing
Мимчо, Hug Hug Hug
Ках, психото Дефне  ще го остави
за бременноста фалшива ще забрави
и той не вярва, яйцеклетките умрели
точно за развода да са оживели.
 Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 721
  • Мнения: 63
Много ама много се съмнявам в тази бременност....и дали я има въобще?! Нови сценаристи, нови абсурди. Никак не ми харесва, дано не съсипят хубавия филм, защото това сме го виждали вече.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Христос Воскресе!

Нека да са грейнали лицата Ви, нека да са пълни със любов сърцата Ви! С Божията Благословия, Ви пожелавам късметът да не ви изневерява, здравето да не ви напуска, надеждата да ви вдъхновява, вярата да ви окрилява, щастието да ви сплотява. В дома  ви да цари хармония, в душите спокойствие, а в дните благоденствие!

# 723
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Христос Воскресе!
Нека светлината на неговото воскресение да дари живота ви с много топлина, нежност и разбирателство. В къщата ви винаги да има здраве и любов!

# 724
  • Мнения: 267
Христос Воскресе !
Нека има здраве, мир, любов и благословение за всички !  easter


п.с Защо някой непрекъснато изтрива постовете ми ????
Написах благодарности за превода на новия екип и изказах задоволство, че превода не е на Gerisezoni и някой ме "почисти"  newsm78
В темата за море ....пак върви една метла .....Казваш мнение различно от на някой ....и хоп после поста го няма  #Crazy Thinking

# 725
  • Мнения: 63
Христос Воскресе !
Нека има здраве, мир, любов и благословение за всички !  easter


п.с Защо някой непрекъснато изтрива постовете ми ????
Написах благодарности за превода на новия екип и изказах задоволство, че превода не е на Gerisezoni и някой ме "почисти"  newsm78
В темата за море ....пак върви една метла .....Казваш мнение различно от на някой ....и хоп после поста го няма  #Crazy Thinking
....и моите ги трият.......Току виж ме и блокирали, защото на някой не му понася написаното.  Здраве да е, от това не се умира.

# 726
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Привет момичета Hug Hug Hug
Верно има липсващи постове,но някой Thinkingне всички
Усмихвайте се,бъдете  здрави и щастливи-другото не е важно Peace
Гледайте си сериялчето,наслаждавайте се на героите  Laughing
Чака ни интересен епизод Wink

# 727
# 728
# 729
  • Мнения: 267
Благодаря за прекрасните снимки и трейлъри и всичко !!!  bouquet

И какво сега - тази овца Дефне с нейната бременност ще ги раздели ли ?
Че аз ако й бях мъж не ще я зарежа , ами след вскчи глупости, които сътвори ще й направя Турция тясна ...Ще се съобразявам с такава психопатка ....Пресилено ми се вижда ...Май сценаристите се поувлякоха и ни взеха за ...мезе.... newsm78

# 730
  • Мнения: 5 462
Има нова тема.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Позволих си да пусна нова тема, защото смятам, че сериалът заслужава тема с повече информация. Peace

Ако одобрявате това, моля, нека се преместим в нея, а направената от   tigasa1 да помолим да бъде изтирита.

tigasa1  Hug Hug Hug Hug - с най-добри чувства към теб.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=839515.0;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт