Непоносимост

  • 9 111
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 933
Хората се променят - само идиотите - не.
Нормално е да търпиш развитие, движението е най-естествено за човешката природа, когато си млад и светът е пред теб.
Не слушай подредените хора, на които всичко им е по план - те са и най-скучни, а животът е за забавление  Peace

# 16
  • Мнения: 1 749
Не бъркай непостоянството с гъвкавост. Защото едното няма нищо общо с другото.
И Вселената не живее с принципите на хаоса, а с тези на реда. И доколкото проверих последно, все още се движи...

# 17
  • Мнения: 8 933
Не бъркай непостоянството с гъвкавост. Защото едното няма нищо общо с другото.
И Вселената не живее с принципите на хаоса, а с тези на реда. И доколкото проверих последно, все още се движи...

А ти  не бъди буквалист  Wink

# 18
  • Мнения: 1 749
Уж се водя за реалист. 
Имам натрупан опит и в непостоянството, и в следването на планове.
Винаги е по-добре да си гъвкав, но не е ОК да се влачиш по течението. Защото не знаеш къде ще те завлече.

 Peace

# 19
  • Мнения: 177
Ами точно, че не съм на 20, а десетилетка отгоре  Simple Smile Ако бях на 20 може би щеше да е нормално.
Имам постоянна връзка, вече 5 години и съм на тази работа от 2. Това че често не ги понасям, не значи, че веднага си събирам куфарите. Иначе и на предишните местоработи съм се задържала около 2 години максимум.
Кучето си го държа, обичам си я животинката, но все повече ме дразнят космите, кражбата на храна от масата и т.н.  Rolling Eyes
Друг пример давам- понеже съм живяла в доста различни градове, пак максимума ми е 2 години, преди да ми писне да живея, в който и да е град.
Това са само примери, които давам, но с почти всичко в живота ми е така.

# 20
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Е ми обичай си се такава, кво пък лошо има в това да обичаш промяната newsm78
Да не си зодия "Близнаци"?

# 21
  • Мнения: 4 418
Дайте съвет как мога да преодолея това?

Приеми го,
използвай го,
не го преодолявай,
не можеш.

# 22
  • Мнения: 234
Е ми обичай си се такава, кво пък лошо има в това да обичаш промяната newsm78
Да не си зодия "Близнаци"?

Или ,,стрелец,,?

# 23
  • Мнения: 2 124
Радвай се, че работата чак на втората година ти омръзва - на мен още на петия месец ми писва (многократно изпробвано). На предишната се задържах доста години (8 някъде, но и майчинството е в тази бройка) поради други причини, не защото нямах желание да се махна.

Сега съм на нова, след 10тина дена ще станат 6 месеца, обаче ми писна - в началото, докато беше ново и бях ентусиазирана, ама сега...

Имам приятелка с един и същ мъж е от 10ти клас; като завърши, почна работа и досега е на нея - значи някъде 12-13 г., даже наскоро я питах как не й писва. Според нея не съм си била намерила средата - ами не, харесвам си колегите, няма интриги, няма конкретно нещо, от което да съм недоволна, просто искам нещо да се случва.

Явно така сме програмирани.

# 24
  • Мнения: 110
Без да имам претенции или ценз,бих ти препоръчал психоаналитик.Не е срамно,още повече се касае за живота и бъдещето ти.За мое съжаление провалих брак заради такова състояние на бившата ми съпруга,която не пожела да се консултира....не стигай дотам.
С най-добри намерения Simple Smile

# 25
  • UK
  • Мнения: 1 924
Всичко омръзва, всеки човек може да ти омръзне в даден момент, но не забравяй, че ти също е възможно да омръзнеш някъде или на някого  Peace.

# 26
  • Мнения: 11 405
Това което описваш си имаше наименование и тем подобни като четях навремето психология  /любителски/. Не отминава, ще трябва да го пребориш като .... като пристрастеност, като недостатък, като нещо което все повече ще ти пречи и ще те води към самота.

Имаш нужда като начало от психоаналитик  Rolling Eyes
Не е нужно да си сама в борбата, с някой който знае накъде да те поведе ще си много по-смела!  Hug

# 27
  • Мнения: 8 933
Е ми обичай си се такава, кво пък лошо има в това да обичаш промяната newsm78
Да не си зодия "Близнаци"?

Или ,,стрелец,,?

Мда, то зодията е обяснение на всичко в този свят  Mr. Green Crazy

# 28
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Е ми обичай си се такава, кво пък лошо има в това да обичаш промяната newsm78
Да не си зодия "Близнаци"?

Или ,,стрелец,,?

Мда, то зодията е обяснение на всичко в този свят  Mr. Green Crazy

Защо този сарказъм? Не е ли свободен всеки да си търси обяснения?

# 29
  • Мнения: 157
Ами прави промени от време на време щом имаш потребност от това, но гледай важните (големите ) неща в живота като партньор, работа и т.н., да си следват "една линия" така да се каже. Като ти омръзне работата - вземи отпуск за повече време например, размисли искаш ли да продължиш с тази работа или не, и тогава действай.
Има и друго нещо - смятам, че ако човек наистина си е намерил "средата" (което включва не само колегите в работата да са готини, но и да харесва това което прави!) би следвало да се задържи на това място. ПОне силно се надявам да е така, защото и аз съм все още в търсене на такава работа, пък дано я намеря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт