Непоносимост

  • 9 109
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 349
Чак пък всичко  newsm78 newsm78 newsm78

# 31
  • Мнения: 6
Помислих,че съм пуснала тема, а не помня!  Shocked

Че аз съм същата. Изключение от  случая на авторката,са приятелите ми-тях много си ги обичам. Иначе  винаги се стремя да контактувам с нови хора ,за разнообразие.

Партньор,работа,хоби,местожителство...чак се плаша,защото  съм над 30-така . Confused

Относно биополярното разстройство съм чела и вече не знам какво да мисля.

Имам депресия от дълги години. В  момента,от около 4-5 месеца накъде,съм в особено приповдигнато настроение,пращя от излишна енергия.,чувствам се много добре.
Но да видим докога.
Само дано не ме налегне онази пустош в душата.

Козирог съм Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 4 349


значи скоро ще има почерпка  Mr. Green Mr. Green

# 33
  • Мнения: 6


значи скоро ще има почерпка  Mr. Green Mr. Green


Точно след 15 дни Peace Grinning

# 34
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Сменянето на работата на 2 години, би могло да се разглежда и като позитивен факт - трупаш опитност и не се застояваш на едно място. Бях чела, че е желателно да се сменя работното място поне на 5 години, за да бъде човекът в крак с новостите в областта си и да има ценен опит.

За останалите неща - мисля, че всички малко или много сме така, всяко нещо писва. Въпросът е доколко е отговорен човек, за да продължи, въпреки настроенията си. Да проумее, че те не са най-важното нещо на света и е пораснал все пак.

# 35
  • Мнения: 65
Не си само ти така, и на мен ми омръзва всичко...но не винаги имам избор за съжаление.

# 36
  • Мнения: 486
Има избор, въпроса е колко му стиска на човек и дали си струва да почваш всичко отначало. Нормално е ежедневието да те уморява, отегчава, еднообразието, едни и същи хора, очакваш едно и също всеки ден, всяка вечер. Решението е да си разнообразяваш живота с хората до теб.

# 37
  • Мнения: 442
Човек се пренасища, явно и работата и партньорите ти не са достатъчно интересни.
Внимавай да не забременееш, че децата ако знаеш как дразнят Wink

# 38
  • Мнения: 6
Човек се пренасища, явно и работата и партньорите ти не са достатъчно интересни.
Внимавай да не забременееш, че децата ако знаеш как дразнят Wink


Неуместно е сравнението Wink

# 39
  • Мнения: 86
И аз винаги съм била така. Особено с работата. И година не мога да направя. С връзките да не говорим. Нещата се промениха, когато спрях да правя компромиси със себе си и да изпълнявам очакванията на целия свят. С времето толкова ми писваше, че мислех само как да се махна от връзката, от работата. И се махах.
Осъзнах и друго. Тази моята непостоянност е продиктувана и от страховете ми. Не помня откога не съм се обвързвала истински с нещо или някого. Все бях с единия крак вътре - уж на работа, уж във връзка, а с другия бях готова да побягна при всеки изглед за финал. Щото нали его - по-добре да си тръгна първа, преди да ме зарежат/уволнят.
Не осъзнавах колко ме изцежда това междинно състояние. Уж бях някъде, а ме нямаше. И после се чудех защо съм нещастна - изпълнявах чужди желания, докато във всеки един момент си мислех дали не е по-добре да си тръгна точно сега.
Да, прави са хората. Иска се работа с психолог и най-вече да си честен със себе си. Много е трудно да чуеш вътрешния си глас, когато години наред е бил заглушаван. Дано успея скоро.

# 40
  • Мнения: 442
Човек се пренасища, явно и работата и партньорите ти не са достатъчно интересни.
Внимавай да не забременееш, че децата ако знаеш как дразнят Wink


Неуместно е сравнението Wink

Защо да е неуместно. Авторката казва, че влага много любов когато започва нова връзка и после човека и омръзва и се стигало чак до омраза. Най-нормалното нещо следствие на любов са децата.

# 41
  • Мнения: X
Авторке, да не си зодия Водолей?

# 42
  • Мнения: 6
Стефани,разбрах,че имаш предвид,че детето и ще и омръзне някоя сутрин,да речем. Crazy


Щастлива слива, Peace интересно разсъждение.

# 43
  • Мнения: 1 130
Ако се стремиш към все повече и повече, ако си представяш себе си покоряваща нови и по-отговорни върхове, нормално е текущото ти място да не те удовлетворява. Според мен неудовлетворението идва от това, че нищо не се променя или не виждаш как би се променило ако стоиш на позицията, на която си. Човек обича спокойствието и стабилността, която му носи, но без движение, без мечти, без стремеж към повече, този човек е посредствен за мен. Защото и аз съм същата. Умирам си да променям себе си и нещата около мен и постоянно да искам повече и повече и то не говорим за пари. Не ми се получава винаги, но получи ли се веднъж - чувствам се жива и щастлива. Обичам и тръпката към новото, към опознаването, към нагаждането. Чувствам се господар на живота си.
Имах срещи с психолог, защото дълго време се чувствах неудовлетворена и най-вече - заобиколена от посредствени душици, които не се стремят към нищо, и имат ли копаня с помия - доволни са. Ами така виждах нещата.
Проблемът при мен беше, че искам, но не зная как да постигна, и че мога, но нямам шанс да покажа, и това ме гнети. Впоследствие се стегнах и се хвърлих на много поприща, които ми ангажираха вниманието и ме държаха будна и нащрек. Осъзнах, че само в това положение се усещам нужна и жива и досега си го поддържам. Simple Smile

Мечтаеш ли за повече, пожелавам ти да го постигнеш и винаги да имаш нова и по-желана цел.

А това беше мнението на един Водолей.

# 44
  • Мнения: 21 586
  Е и? Всички имаме такива периоди, предполагам. Рутинните неща ти омръзват и ти се струват непоносими, след това отиваш две седмици в отпуска далече от тях и ти домиляват.

  По странно ми се вижда ако човек е постоянно в състояние на телешки възторг от работата, мъжа, кучето си newsm78

 

Общи условия

Активация на акаунт