Непоносимост

  • 9 108
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

 Е и?
  По странно ми се вижда ако човек е постоянно в състояние на телешки възторг от работата, мъжа, кучето си newsm78

 
Laughing Точно.
В този форум има такива бол.

# 46
  • Мнения: 177
Всъщност съм Телец, за това и не смятам, че зодията има нещо общо  Peace
А детенце имам, единственото нещо в живота ми, което ме удовлетворява. За това и съм се задържала толкова дълго време с настоящия ми партньор, понеже е баща на детето ми. Също заради това, че съм родител, не мога да си позволя да съм непостоянна и безотговорна, но не се чувствам щастлива и не мога да се насиля да харесам настоящия си начин на живот. Мечтая си за друга работа, за друг мъж- не, но мисълта да съм сама с детето ми се струва по-привлекателна, отколкото да съм с БНД.

# 47
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
но мисълта да съм сама с детето ми се струва по-привлекателна, отколкото да съм с БНД.
Има си преимущества и такъв живот. Мисли го така - хубаво е, че не те плаши възможността да останеш сама. Знаеш ли с колко гърди си напред? Има жени, за които мисълта да останат сами с децата си е равносилна на скок от най-висок етаж. Нима е по-добре да си от тях? Wink

# 48
  • Мнения: 1 262
И аз съм така, но не точно непоносимост развивам. Имам нужда от новости, промени, не обичам да тъпча на едно място, искам да се развивам. И аз захващам всичко с голяма страст и след известно време ми омръзва. Много ми е трудно да доведа нещата до край. Почват да ме отегчават още преди да съм стигнала до средата. Трябва ни малко повече воля, за да сме по-последователни и упорити.

Иначе и аз искам да се разделя с моя, но в момента ми е невъзможно. Има дни, в които си мисля, че ни е много хубаво заедно и други дни, в които направо се питам как изобщо съм могла да се захвана с него.  ooooh!

# 49
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Еднообразието може да убие всеки и всичко...за съжаление така стоят нещата. Затова човек или се опитва да разнообрази нещо в живота си или бяга и търси нови неща...
И аз мисля, че нито си клиничен случай, нито патологичен.
Наистина всеки има такива моменти, зависи кой как се справя с тях.

Екзит, последното ти изречение според мен може да го каже почти всеки човек...

# 50
  • Plovdiv
  • Мнения: 27
Благодаря за мненията!
Със сигурност не го правя нарочно, дори се опитвам да запазя интереса си към дейностите и хората, но не винаги ми се получава. Само уточнявам, че не е постоянна непоносимост. Ако се отделя за известен период от нещата, след като се върна към тях, се чувствам ОК. Не знам дали просто ми омръзват и нормално ли е.

Нормално е ,просто още не си си намерила мястото,когато го намериш,не че на омръзва,ама причините да останеш много силно те хващат за гърлото и те задържат там,здраво стъпила на земята при това.....love cause love. Wink

# 51
  • Мнения: 1 040
Някакви дефицити има авторката - или ѝ липсва любов/затова е тази досада от партньора/
или работата не е добре платена/иначе що ще омръзва/
или в дъжда и студа не ѝ се извежда куче  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 5 499
Ами точно, че не съм на 20, а десетилетка отгоре  Simple Smile Ако бях на 20 може би щеше да е нормално.
Имам постоянна връзка, вече 5 години и съм на тази работа от 2. Това че често не ги понасям, не значи, че веднага си събирам куфарите. Иначе и на предишните местоработи съм се задържала около 2 години максимум.
Кучето си го държа, обичам си я животинката, но все повече ме дразнят космите, кражбата на храна от масата и т.н.  Rolling Eyes
Друг пример давам- понеже съм живяла в доста различни градове, пак максимума ми е 2 години, преди да ми писне да живея, в който и да е град.
Това са само примери, които давам, но с почти всичко в живота ми е така.

Ще трябва да се научиш на постоянство. Сама. Няма кой да го направи вместо теб. За воля говоря.

# 53
  • Мнения: 442
Нали сте чували за зоната на комфорт. Трябва периодично да се вадим от нея, иначе се влиза в една релса и животът става скучен

# 54
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
Дам и аз съм така.
Общо взето всичко ми се получава, но мен ме привлича да е напрегнато и така ежедневието ме убива... Предпочитам ден в който имам 5 срещи и да търча цял ден, отколкото такъв преминал в гледане на ТВ и излежаване. Виж в любовта, доскучава ми, но то е от липсата на разнообразни дейности предимно заради времето в момента иначе самият човек е ок, за работата хубава е, не изисква къртовски труд, но поомръзва. Най-вече ми липсва срещата с нови хора, но не търся бизнес отношения, а просто ей така да седнеш на по кафе и да си поговориш с някой за 1-2 часа. Напоследък забелязвам, че най-вече тежи това, че трябва да се съобразяваш нон стоп с някой  нещо, а теб ти се прави друго...

Мнение на едно отегчено теле Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 5 499
Дам и аз съм така.
Общо взето всичко ми се получава, но мен ме привлича да е напрегнато и така ежедневието ме убива... Предпочитам ден в който имам 5 срещи и да търча цял ден, отколкото такъв преминал в гледане на ТВ и излежаване. Виж в любовта, доскучава ми, но то е от липсата на разнообразни дейности предимно заради времето в момента иначе самият човек е ок, за работата хубава е, не изисква къртовски труд, но поомръзва. Най-вече ми липсва срещата с нови хора, но не търся бизнес отношения, а просто ей така да седнеш на по кафе и да си поговориш с някой за 1-2 часа. Напоследък забелязвам, че най-вече тежи това, че трябва да се съобразяваш нон стоп с някой  нещо, а теб ти се прави друго...

Мнение на едно отегчено теле Wink

Ама какви са тия работи, вашите? Явно по цял ден си клатите краката и нищо не вършите, щом ви е оскучало, а не сте изморени? newsm78 Човек, ако работи пъноценно, след като свърши изморен и се отдаде на активна почивка (независимо дали с мъж, компания, приятели или пред ТВ) се кефи, а не му е скучно...Или викате - вие се правите, че работите, те се правят, че ви плащат..

# 56
  • Мнения: 1 262
Разбирам те много добре, benny!
Животът не е само работа, трябва и разнообразие и разтоварване.  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 21 586
 Аз пък не. Винаги можеш да си направиш да ти е напрегнато. Когато имаш много ангажименти  е доста трудно  да ти е скучно. Grinning

# 58
  • Мнения: 1 262
Защо пък все да трябва да ти е напрегнато? Човек има нужда и от разпускане, от нещо хубаво да му се случи в тоя живот. Не само да е в напрежение и да работи като вол, за да не мисли за хубавите работи, от които има нужда.  Tired

# 59
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Нали сте чували за зоната на комфорт. Трябва периодично да се вадим от нея, иначе се влиза в една релса и животът става скучен
Разбирам идеално за какво говориш Simple Smile. Аз несъзнателно си се вадя от тая зона постоянно, иначе бих врътнала перката. Затова и нямам момент, в който да ми хрумне, че ми е скучно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт