Бъдете здрави и щастливи,мами и дечица мили!-06.03.-12.03.

  • 7 201
  • 144
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 327
Аз си ви чета редовно, не се крия, ама като съм далеч от звярчо... Надявам се тази седмица дори да се видя с някои от вас на срещата.
Иначе той е добре за момента, растат му зъби, хапе и скубе много добре Simple Smile Особено мен ме обича, защото съм с дълга коса и ме хваща много удобно Simple Smile За съжаление се притесняващ че още не може да седи стабилно сам. Ако е в някои или облегнат му е добре, но сам не се задържа. Мисля че проблемът може да е от това че доста време прекарваше в едно столче за кола. Сега спряхме да го слагаме там освен за хранене. Иначе се обръща, хваща играчки, хвърля ги, търси ги... Всичко останало изглежда наред, ама ме хваща паниката от време на време. Надявам се да навакса.
Каня се от много време да сложа нови снимки в албумчето и ще се похвалим тогава Simple Smile
Рапорт даден!

Да кажа и аз все пак - съжалявам Искрице. Аз и в другата ти тема съм писала, но тук си дала повече инфформация. Не се обвинявай, на сила хубост не става. Все пак останала си с двама мъже, а и ние сме с теб Simple Smile

# 16
  • Мнения: 882
Сети, аз не се притеснявах от оранжевеенето. Като изключим тена, друг проблем няма. Морковите може и да спрете, ама тиквата е страхотна храна за децата. Аз давам още круши, ябълки, киви, всичко това, омешано с изкиснато сиренце. Давам и печена дюля, но мисля, че Лорка е малка още.

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
bebiradi само да кажа, че мого се радвам за годишнината ви! Желая още много поводи за годишнини и все хубави около малката принцеса! Целувки от нас!

# 18
  • София
  • Мнения: 4 412
Привет и от мен!!! Хайде спорна седмица и добри новини!
Сети, оранжавеенето не е голям проблем, аз ограничих малко морковите и тиквата в този период. Давах най-вече "Зеленчук със сметана" на Хип. И точно на вашата възраст я учех на домашна храна по следния начин -  Малко сварени зеленчуци с месо и едно  пюре със сметана, за да и е по-познат вкуса. Най-лесно се готви за бебе със готовите зеленчуци на Бондюел, малко картофи и зеленина. Също без моркови са "Заек с картофи" на Хип, Семпер имат добър асортимент без моркови, сега видях, че и Нестле от новата серия имат. Дара изяде с апетит пуйка с ориз и тиквички на Нестле. Но общо взаето е проблем, защото повечето готови пюрета са с над 55 %  моркови. Не разбрах какви грапавина имате, но ако е от рода на Атопичните дерматити, ние ги овладяхме с Мустела за измиване и Атодерм после за мазане.
Поздрави

# 19
  • Мнения: 882
Благодаря Наде, Благодаря на всички Вас страхотни мами  newsm51
Сигурна съм, че всеки получава своята добра новина. Ако има изпитания, те задължително завършват с добра новина рано или късно.

# 20
  • Мнения: 3 698
Танче, дерматитче е някакво и нашето,мажа я с линола фет,не му се стряскам много и за оранжавеенето не се притеснявам, но все пак и корегирах малко менюто.Благодаря за изчерпателната информация за манджи, но сметана още не съм давала, ядем хипски плодове и зеленчуци но нещо асортимента без морков и  тиква ми малее, /а тя тиква как обича мммммм, / месо ядем всякакво на Гербер, Семпер тук няма, а май и в Софийските Била и Фантастико няма  Confused
Поздрави на всички мами и целувки за дечицата Hug

# 21
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Здравейте и от мен! Аз през празниците рядко сядам на компютъра, доста имах за четене Simple Smile
Искрица,съжалявам за това, което ти се е случило, ти преди доста времего беше подсказала в аватара си Sad  Раждането на едно специално дете винаги променя отношенията в семейството, налага се да променяме начина си на живот, всички планове отиват по дяволите. Децата ни ще са специални независимо как ще изглеждаме и ще се чувстваме, затова по-добрия вариант е да се опитаме да сме такива, каквито сме били и преди това, доколкото е възможно. Каквото и окуражаващо нещо да кажа сега, предполагам болката ти е толкова голяма, че няма да подейства. Ти си много красива и богата духовно жена, вярвам ,че ще намериш начин да продължш живота си и по този начин, преоткривайки всичко , което си подтискала до сега заради мъката си.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 412
Сети, да нямате алергия към сметана? Ако не, можеш спокойно да дадеш, те са за над 4 месеца. Семпер е много добре зареден в Хит, но Дара не харесва картофените пюрета.
bebiradi, кажи някоя от твоите рецепти, много здравословни и интересни ми се виждат.

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Момичета, МОЛЯ за бабини рецепти за малки юнаци на 1.3 за борба с анемия - е не е нещо страшно 102, но ще пием МАлтофер, та искам и за яденето да попрочета.
Благодаря предварително

# 24
  • Мнения: 3 698
Наде, на прима виста се сещам за жълтък и месо, след малко ще си отворя да видя в книжката какво пише.102 не е страшно, ама ти си го знаеш.Има малтофер на капки и сироп, на капки е по-концентриран и по-лесно го пробутваш /поне аз/, препоръчвам ти го.Целувки, отивам да видя какво пише по книгите...
Попрочетох, преписвам:
месо и месни продукти, риба, яйца-..........те са най-добрият източник на лесноусвоимо желязо.Най-богат на витамини и желязо е черният дроб......Това е  Heart Eyes
Танче, благодаря пак, ще пробвам сметаната и ще потърся /таткото де/ Семпер в Хит   bouquet

Последна редакция: пн, 06 мар 2006, 19:44 от setony

# 25
  • Мнения: 997
Последните десет дни бяха не дотам добри за мен и двете ми мишлета. Днес, обаче, слънцето отново изгря на нашата улица и всички неприятности оставям зад гърба си. Желая щастлива седмица, месец, година на всички мами и техните съкровища.

# 26
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ели, лека седмица! добре дошла при нас

Сети благодаря за труда!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 262
Наде, аз пък много давам на Мишо, а и на мене си сега, че бях със същия като на Дани хемоглобин червено свекло, може на сокове или пък на дребни парченца в супите и пасирани след това или там както ги ядете........
Дани, чак сега прочетох в старата тема, макар че знаех от преди за проблема, много съжалявам че така те боли, но искам да ти призная, че този човек явно не е бил достоен да върви до такова Сскряща надежда в живота ти! Искам да вярвам, че ще намериш истинския, който не само ще намери смисъл да сте заедно, но и ще се бори с всичката си мъжка сила да сте заедно. Освен, ако твоя егоистично настроен в момента мъж не се осъзнае и не разбере какво губи! Но ми се иска да се осъзнае в момент, в който имаш вече нова любов и нов живот и няма място за него... за да види как боли! Стана ми криво и ще пиша пак на другите! Прегръщам те Дани!

# 28
Здравейте и от мен! Щастлива седмица на всички мами и бебоци! Не съм запозната с радостите и перипетиите ви, защото съм твърде от скоро тук, но ви желая всичко да е наред. Аз съм с 10-годишен батко, който много ревнува от малкото си братче /11мес./, но и много го обича. Всеки ден се опитвам да му показвам обичта си и към него, но...       А малкия Криси е много неспокоен тези дни и нощи - събужда се с крясъци - не знам, стреснал ли се е, боли ли го нещо... 
 Thinking

# 29
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Герганче, да не би малкия да има хрема - тази дето се стича по гърлото иго дави - и затова да се буди уплашен, че не може да диша?
Лека седмица и на теб

Общи условия

Активация на акаунт