Бъдете здрави и щастливи,мами и дечица мили!-06.03.-12.03.

  • 7 200
  • 144
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 698
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И НА СЛАДКАТА ДАРА, ДА Е ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И ВСЕ ТАКА КРАСИВА!!!

# 106
  • Мнения: 1 271
Благодаря ви за поздравите момичета!

бъдете все така силни и усмихнати - рядко пиша и имам да наваксвам с четенето но Радост и Теди се нуждаят повече от мен и моите грижи - като мога ще пиша пак.
нямаме дигит. апарат за да ви пратя снимки но ще измислим нещо вероятно с Мая за да видите малката буба...

  bouquet

# 107
  • Мнения: 2 327
Честити имен ден на всички именници и именнички Simple Smile
Да са живи и здрави и много палави Simple Smile

# 108
  • Мнения: 2 543
Сетих се за още едно Теди - Янева! Да си жива и здрава!  bouquet Както се казва - зло да те забрави! Hug

# 109
  • Мнения: 644
Здравейте мами,
понеже дес и аз празнувам реших да Ви почерпа макар и виртуално   Hug
cheers     Wine Glass      Drunk
да сме живи и здрави.ЩАСТЛИВА СЕДМИЦА smile3503

# 110
  • Мнения: 3 698
Благодарим за почерпката-весел празник, здраве и късмет  bouquet

# 111
  • Мнения: 644
Сетих се за още едно Теди - Янева! Да си жива и здрава!  bouquet Както се казва - зло да те забрави! Hug


Не се притеснявай не съм се почуствала и за миг забравена от никога newsm51

# 112
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Честито на имениците!
Аз се зачетох в един форум за аутизма и вече направо ми забръмча главата - има толкова много неща, които биха могли да се направят,толкова много добавки, ферменти и възможности, за които в България почти не се говори. Чака ме голямо четене, термините са ми абсолютно непознати, използваните медикаменти (или каквото са там) - нечувани. Информацията е огромна, въпросите ми са безброй. Лошото е обаче, че като се опитам да споделя с таткото, той казва - добре, ще направим каквото трябва, а като започна да обяснявам за диетата и как и ние ще трябва да се съобразим с нея и такива продукти да отсъстват или бъдат скрити - веднага дава отбой. А това е първото което трябва да се направи и продължава достатъчно дълго, за да даде траен резултат. Sad Изобщо и с друго досега винаги е е съгласявал, стига да се ограничи само финансиране , а работа от негова страна - никаква. не че това което прави е малко, но усилията трябва да са съвместни, особено що се отнася до заниманията.
svasseva, много се надявам нещата при теб да се подредят по най-добрия възможен начин, надявам е и Марти да приеме това , което се случва възможно най-леко. След като сподели това с нас започнах да мисля, дали при него това не е начин да задържи вниманието върху себе си, за да избегне подобна развръзка. Всъщност вие си знаете най-добре, предполагам си наясно как той възприема случилото се. Аз също съм дете на разведени родители, разделиха се като бях на 13г, но за мен това беше голямо облекчение, макар че си ги обичах и двамата. Живота ми от тогава стана доста по-спокоен.

# 113
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Честито на всички именнице! Да са живи и здрави!

Любознателна, ти не му обяснявай ами пробвай да готвиш както пишат - може пък да му хареса. А и той да си хапва навън докато е на работа каквото иска!

# 114
  • Мнения: 997
Честит празник на всички именници.   bouquet



В къщи ме очакваше неприятна изненада - батко Вени+гнойна ангина. И естествено в почивен ден. Точно излекувах единия....Беби изкара вирусна пневмония. Стискайте палци скоро да се оправим!

# 115
  • Мнения: 3 743
...
В къщи ме очакваше неприятна изненада - батко Вени+гнойна ангина. И естествено в почивен ден. Точно излекувах единия....Беби изкара вирусна пневмония. Стискайте палци скоро да се оправим!


 Sad дано баткото бързо се оправи fingerscrossed

# 116
  • София
  • Мнения: 4 412
Здравейте и от мен! Благодаря за пожеланията за Дара. Вчера и правихме прощъпулник и тя доста плахо си избра калкулатор. Хич не щеше да стъпи на бялата пътека. Снимки мисля, че само 2 са станали и ще направя едната на аватар.

Мисля, че историята на zdrmail не е истинска и ще се въздържа от коментари.
Обаче, ако има нещо вярно в историята на дробчо, това е отношението на бабите.

Вчера майка ми беше в нас и оставихме за 2 часа Дара, когато се върнахме, детето имаше рана до окото, а бабата каза, че не знае от къде е и нищо не виждала. Rolling Eyes Милата хем остарява, май и други болести я гонят. Тествах й очите и се оказа интересен проблем - не вижда близки цветове -  например синьо на светър фон. Черни букви на бял фон вижда горе долу добре.

# 117
  • София
  • Мнения: 2 262
Сега вече разбирам защо я нямаше Тането на срещата, ама и Лони липсваше и Петя, а и за други се сещам....Липсвахте ни да знаете, а се запознахме и с две нови майки и всички сме много хубави и симпатични! Радвам се, че си ставаме толкова близки! Дано има още такива страхотни срещи, ама се заклевам че няма да ям повече тестени работи, после пъшках цял следобед и чак до вечерта от пицата, беше много вкусна, но явно с моите диети съм отвикнала да ям такива неща!
Много целувам всички ви и дано Дорето са пътували леко и приятно в това криво време и са живи и здрави вече у дома при малката красавица! А Бим-бам прибрахте ли се вече в Пловдив или още сте тук на гости на баба и дядо?

# 118
  • Мнения: 882
Благодаря ти Иги,
Пристигнахме си живи и здрави. Аз съм толкова щастлива, че се запознахме. На следващата среща ще дойда пак  car003

# 119
  • Мнения: 2 543
Ох, мили момичета, направо.... толкова ме е срам, че не дойдох! Embarassed Признавам си - спах! Embarassed Предната вечер си легнах в 2 ч., а заспах сигурно към 3 ч. Все се надявах Йоан да се смили, ама взе, че се събуди рано-рано и цялата сутрин бях ни жива - ни умряла! Едва дочаках обяда и се тръшнах заедно с него! Embarassed Като се събудих вече имах сили и огромно желание да дойда, ама вече беше 16.00ч. и реших, че едва ли ще чакате издънки като мен до толкова часа!  ooooh!
Видях няколкото снимчици на Реза. Ще кажете ли кой - кой е от дошлите за първи път?
бим-бам и бебиради, специални извинения на вас!  bouquet Остава ми надеждата, че ще има още срещи, на които ще бъдете и вие! Hug

Общи условия

Активация на акаунт