Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 295

  • 49 988
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 097
Е, пак сте ме изпреварили.момичета. Недвусмислено сте изразили неописуемия си възторг.С риск да заприличам на някои подгласнички,ще кажа само: Нямам думи.Онемях,започвам да заеквам. И ако продължа с оперния жанр за сравнение,лично аз мога да  участвам само в ария на Папагена. Каквито и идотизми да карат Йомер да върши, в едно съм сигурна,никога няма да му заличат интелигентното излъчване на Енгин,което е характеристика за актьора.То прозира във всеки поглед и жест и си заслужава да му се насладиш.

# 46
  • Мнения: 20 905
Какво ли не правиха-СЦ, режисьор, стилисти, е трудно им се отдава да ги загрозят/Елиф и Йомер/.
Просто имат излъчване актьорите, дано продължат борбата.... newsm17

Прекрасни снимки....Май е на път, да ми се сбъдне желанието, независимо от интериора... newsm03

# 47
  • Мнения: 4 966
А... грешката е моя, сторило ми се е, че маха свободно ръчица Йомер... нищо, де! Нека в мене да са грешките, дизито да е наред.. Simple Smile)) Ама не е...

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128




Как ли са се облякли - некъпани.... направо - ужас.

# 49
  • Мнения: 20 905




Как ли са се облякли - некъпани.... направо - ужас.

В Ава, ако са сами, ще дадат Елиф като се къпе, защото се залага на нейния сексапил/вижте, къса рокля с голямо деколте-само за СЕМ Mr. Green/.
Йомер, най-много да излезе от банята с огроооомна хавлия. Peace

И тогава ще стане ясна хигиената. newsm53 smile3503

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 17:40 от harmonia_dd

# 50
  • Варна
  • Мнения: 178
 smile3525Здравейте,компанията!Е,каква стана тя сега newsm78?Те упорито се стремят да ни откажат  comp03,ние упорито продължаваме smile3507Ще преглътнем и махленското кафене,макар,че ни се искаше 1dating,ще преглътнем и музикалните излияния на Йомер,новите герои,новите препятствия,които ни дебнат в следващите серии,докога ли? newsm78 #2gunfire

# 51
  • Мнения: 4 966
Аз лично знам до кога, Галя... докато Енгин участва в сериала. След това с радост ще забравя цялата тая пъстра дивотия... и ще се отдам на подобрените си версии... за собствено удоволствие. Simple Smile

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


galya_kost, не те разбрах - какво трябва да преглъщаш - че това е сериал. Нови персонажи, естествено - тази мафия да не е от трима човека. Цяла верига са. А къде ще е изненадата с пръстена - чакай, в 28 епизод ще разберем. Засега само догатки. По важно е да се гледат сериите, за да се следи историята. Ако имаш желание де.

# 53
  • Мнения: 1 647
Като развален телефон се повтаря тая пластика, сякаш лично сте я оперирали баре 10 пъти и сте кахърни, че се е пристрастила. Горкото момиче, колко още глупости ще пишат за нея, само щото предполагат, че е с Енгин. ooooh!

Скрит текст:
Коригирала си е леко носа.
Е, и?

Аурелия отговарям ти :
Скрит текст:
Не само носа, но също устните и бюста.И това не е клюка, виждала съм стари нейни снимки.Това са видимите корекции, но практиката показва, че почнеш ли веднъж няма спиране.Както и да е, не ме интересува особено, кой каквото иска да прави,все ми е тая всъщност.

Сладки са много и двамата.Казах ли ви аз,че СЕМ няма да ги пуснат на почивка без годеж,ама ха.
И на мен не ми харесва това с публиката при предложението, ама каквото такова.
Дано поне тази серия ги оставят на спокойствие, да няма сълзи, пък романтиката каквато ще да е, пак ще съм доволна

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Леля Недрет от кои ли ще е - добрите или лошите лели.



# 55
  • Варна
  • Мнения: 178
А пропо,добре,че ме подсети,Мариана...пръстенът много скъп...диамантът голям повече от 0,25ct...много добре им заплащат на тези от полицията в нашата съседка... #CrazyБравос!Харесвам таквизи работи!Иначе...забавлявам се, Joyкакто и всички останали тук!ще го догледам,разбира се,харесвам главните артисти,на мен много ми се иска да вярвам,че и те не са съгласни с много от нещата,но...това им е работата!  bouquet

# 56
  • Мнения: 917





Hug Добър вечер МОМИЧЕТА! Hug
 Grinning Добре сме се сватосали!  cheers  Да ни е честито!
Grinning

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 18:07 от Tanusha_

# 57
  • Мнения: 20 905



Hug Добър вечер МОМИЧЕТА! Hug
 Grinning Добре сме се сватосали!  cheers  Да ни е честито!
Grinning

Малее, Хюсеин набира инерция, да говори с лелята/сигурна съм само, че е много хитра/. Peace

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Как се е наперил Хюсейн.

# 59
  • Мнения: 917



Още две снимки на влизане. Grinning

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 18:44 от Tanusha_

Общи условия

Активация на акаунт