Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 295

  • 49 999
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20 905


Това е вторият тоалет на Елиф, особено закачливото шапче, а Йомер, с един и същ пуловер, който разбира се, много му отива, но не е справедливо... newsm53

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183


Новият персонаж ще е бивша любима на Йомер -  Ипек.
........................
Въведението/озета - за 28 епизод. Очакваме превод:
Скрит текст:
KARA PARA AŞK 28. Bölüm Özeti

10 Aralık 2014, Çarşamba 20:00

 

Elif'in özgürlüğüne kavuşmasını sağlayan Ömer, hayatı daha fazla kaçırmak istemez. Elif'e evlenme teklif etmeye karar verir. Bu anın özel olması için de bir sürpriz hazırlar. Ömer ailelerin ve arkadaşlarının huzurunda Elif'e evlenme teklif eder.

Elif büyük bir mutlulukla teklifi kabul edecektir. Aşk hayatlarında huzuru ve mutluluğu yakalan çift kendilerini bekleyen tehlikelerden habersizdir. İstanbul'a gelir gelmez yeğenlerinin hayatlarında olup bitenler hakkında bilgi sahibi olmaya çalışan Nedret, öğrendikleri karşısında şaşkına dönmüştür.

Ona göre olaylar kontrolden çıkmıştır. Nilüfer yalan söylemektedir, Elif evlenmek üzerdir ve Ömer'in ailesi de kendilerine pek uygun değildir.

Nedret, Elif ve Ömer aşkına gölge düşürmeyi başarabilecek midir? Elif ve Ömer'in evleneceğini öğrenen Tayyar deliye döner. Bu birliktelik evliliğe giderse Ömer'in karısına evlilik hediyesi olarak kendisini hapse attıracağını düşünmektedir. Hüseyin'i çağırır ve evliliğe engel olmasını ister. Kardeşinin mutluluğu ile Tayyar arasına sıkışan Hüseyin, Tayyar'a boyun eğecek midir?


Bütün bunlar olurken cinayet şubeye atanan yeni bir isim gelecek zorlu günlerin habercisidir. Ömer'in eski sevgilisi İpek, Bursa'dan İstanbul'a tayin istemiştir. İpek'in geleceğini öğrenen Pelin ve Arda bunu Ömer'e söyleyebilecek midir?

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 18:24 от mariana51

# 62
  • Мнения: 20 905


Новият персонаж ще е бивша любима на Йомер -  Ипек.

Това откъде дойде?Да попитам като комшиите!
Твое предположение????  newsm78

# 63
  • Мнения: 917



Ето два различни пуловера в един и същи ден, галиба Thinking.

И другите две щастливи гълъбчета. Grinning Grinning



# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183






Новият персонаж ще е бивша любима на Йомер -  Ипек.

Това откъде дойде?Да попитам като комшиите!
Твое предположение????  newsm78

В озета го пише. Няма да има спокойствие.

# 65
  • Мнения: 20 905



Ето два различни пуловера в един и същи ден, галиба Thinking.

И другите две щастливи гълъбчета. Grinning Grinning






Неее, първият е от 27 серия. smile3503


Благодаря, mariana51!

# 66
  • Мнения: 917
Скрит текст:



Ето два различни пуловера в един и същи ден, галиба Thinking.

И другите две щастливи гълъбчета. Grinning Grinning


Неее, първият е от 27 серия. smile3503
Ами, че то може и 10 серии да минат и да са ни показали, какво се случва само за един ден. Joy
Но пък, като се замислих newsm78, тези два къдъра са в два различни дни. Naughty

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 405
Новата Ипек да не е някоя като Чийдем Confused. Че нали беше сгоден за Сибел,тази ще е още по-стара изгора newsm78Този комисар  Heart Eyes доста палав е май  Laughing

Той и Керим имаше една такава бивша ,дето се появи и в Ава  Laughing

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183


http://izleyiciplatformu.com/haber/4941-english-news-kara-para-a … e-28-preview.html

Въведение/Озет към 28 епизод - превод от английски:
Йомер прави предложението на живота си!

След като осигурява свободата на Елиф, той не иска да губи повече време. Решава да й предложи. За да направи момента специален й прави изненада. Йомер в присъствието на семейство и приятели предлага на Елиф. Тя приема с голямо удоволствие. Двойката, която е намерила щастие и покой, изобщо не подозира за надвисналата ги опасност.

След като пристига в Истанбул , Недрет е решена да разбере какво става с племенниците й и е шокирана от това, което разбира. Според нея всичко е излязло от контрол. Нилюфер лъже, че Елиф се кани да се жени и тя не смята, че семейството на Йомер отговаря на нейните стандарти.

Когато Таййар научава, че Елиф ще се жени за Йомер, полудява. Решава, че ще го пратят в затвора. Обажда се на Хюсейн и настоява той да спре женитбата. Хюсейн е между брат си и Таййар. Какво ще направи той?

Междувременно нов член се включва в разследването на убийства - вижте кой е той. Тя е прехвърлена от Бурса в Истанбул. Ще кажат ли Пелин и Арда на Йомер, че Ипек идва в Истанбул?

# 69
  • Мнения: 917


ХАЯСКО, Hug! Комисаря дали е бил палав не знам,
 ама, като гледам ЕНГИН , какви селфита си прави,
че да се замисли човек...  Rolling Eyes Joy

# 70
  • Мнения: 20 905


http://izleyiciplatformu.com/haber/4941-english-news-kara-para-a … e-28-preview.html

Въведение/Озет към 28 епизод - превод от английски:
Йомер прави предложението на живота си!

След като осигурява свободата на Елиф, той не иска да губи повече време. Решава да й предложи. За да направи момента специален й прави изненада. Йомер в присъствието на семейство и приятели предлага на Елиф. Тя приема с голямо удоволствие. Двойката, която е намерила щастие и покой, изобщо не подозира за надвисналата ги опасност.

След като пристига в Истанбул , Недрет е решена да разбере какво става с племенниците й и е шокирана от това, което разбира. Според нея всичко е излязло от контрол. Нилюфер лъже, че Елиф се кани да се жени и тя не смята, че семейството на Йомер отговаря на нейните стандарти.

Когато Таййар научава, че Елиф ще се жени за Йомер, полудява. Решава, че ще го пратят в затвора. Обажда де на Хюсейн и настоява той да спре женитбата. Хюсейн е между брат си и Таййар. Какво ще направи той?

Междувременно нов член се включва в разследването на убийства - вижте кой е той. Тя е прехвърлена от Бурса в Истанбул. Ще кажат ли Пелин и Арда на Йомер, че Ипек идва в Истанбул?


  bouquet

Щом не искат да кажат на Йомер, значи той има лоши спомени с нея/ с Ипек/. newsm78

Всичко и всички са против Елиф и Йомер.., поне бързо да си разкрият картите...

Да не се е обадил Хюсеин, да изпратят Ипек. newsm78

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183


Новият персонаж, бивша любима на Йомер - Ипек, явно е полицайка. Ами момчето не е спало - имало си е севгилита. Ще има ревност и не ми се мисли - да не връща пръстенчето Елиф. Йомер и той ще е скрита лимонка - в любовта де.... Коя ли актриса ще играе Ипек - дали ще е някоя хубавица?

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 405


ХАЯСКО, Hug! Комисаря дали е бил палав не знам,
 ама, като гледам ЕНГИН , какви селфита си прави,
че да се замисли човек...  Rolling Eyes Joy


Тануша ,сакън ,недей! Grinning мен ме вълнуват само героите енгинови  Wink Палав ,скромен не ме вълнува  Laughing Но виж сериозно се задертих за Ипек Sad .Каква интрига ще вкарат сега за нашите Rolling Eyes ,те тъкмо се сгодиха  Heart Eyesда не докарат и Марко Валентини ли беше ,какъв беше  Joy

# 73
  • Мнения: 20 905


ХАЯСКО, Hug! Комисаря дали е бил палав не знам,
 ама, като гледам ЕНГИН , какви селфита си прави,
че да се замисли човек...  Rolling Eyes Joy


Тануша ,сакън ,недей! Grinning мен ме вълнуват само героите енгинови  Wink Палав ,скромен не ме вълнува  Laughing Но виж сериозно се задертих за Ипек Sad .Каква интрига ще вкарат сега за нашите Rolling Eyes ,те тъкмо се сгодиха  Heart Eyesда не докарат и Марко Валентини ли беше ,какъв беше  Joy


Ама защо, Левент чака..... Mr. Green

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 34 183




Мисля я Елиф... Надявам се Йомер наистина да излезе железен. А и Марко Валентини ако наистина се появи...Хармония - вярно - Левент чака...



DEMET ÖZDEMİR - Демет Йоздемир, щяла да изпълнява ролята на Ипек. (в туитър върви тази новина)
.........................
Малко за нея: Турска актриса с български произход. Родена на 26 февруари 1992 г.

Последна редакция: пн, 08 дек 2014, 19:59 от mariana51

Общи условия

Активация на акаунт