Чудна Коледа се очертава с АПРИЛЧЕ в корем на мама - тема 8

  • 24 847
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 289
и при нас рядко идват не поканени гости, така сме ги научили Simple Smile
 МАце в заведението което бях не се пушеше, а и то беше механичка в едно село където бяхме нашата маса и още една. Но беше много топло или поне на мен ми беше и явно от там ми стана така.
Ние с ММ ще мръднем на 28 и 29 с едни приятели, но на нова година не знам къде ще сме. Може ми в заведението на нашите приятели. Кофти е ,че тук навсякъде се пуши , но и аз съм била пушачка и знам и на тях какво им е. А след като на мен не ми е удобно просто няма да ходя там. Все пак всеки си решава. Пък не смятам ,че 15-20 човека трябва да се съобразяват с един или да мръзнат заради един.  Thinking С риск да ме линчувате, но си е така поне според мен.
 

# 721
  • Мнения: 304
охххх,тия колички!направо се изяждам,като гледам от единичните какви красоти и избор има!а за близнашките-нъцки!скъпи,грозни,непрактични....дискриминацияяяяяя!ние се спряхме на ДУО ГАЛИАНИ  на АДБОР.цената няма нищо общо с другите,а на живо е по- хубава отколкото на картинките.материята е страхотна(не като другите шушляци)и има всичко необходимо-портбебета,покривала за крачета,комарник,дъждобран,чанта....твърдо оставаме на нея като избор!дано се окаже удобна.айде,изчезвам,да видя как ще справя с наличните мерки и теглилки в комбинация с официалния тоалет.после си яхвам колата и се изсипвам на колежките в салона да ми правят прическа.така и така цяла вечер ще се крия зад масата,та поне от раменете нагоре да хващам окото.а може и сутиена 80-С да поизпъча за отвличане на вниманието. Joyутре ще докладвам как е минало.

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 331
Хихи, Тиквичката, приятно изкарване  Hug Сигурна съм, че ще изглеждаш супер!
Никол, и ти си права. Никой не е задължен да се съобразява с нас. Обаче, когато има забрана, която не се спазва и всички в помещението пушат като комини и няма вентилация и не ти стига въздуха и се вмирисваш, еми неприятно ми става. Особено, ако някой ме попита - димът пречи ли ти ? И да не съм бременна ми пречи  Joy Затова и по-рядко излизам. Но ето един пример от днес - отидохме да пием кафе в 12 на обяд с приятели и се пушеше в заведението  ooooh!

# 723
  • Мнения: 289
Shantel И ти си права, но като им позволяват в заведението ние нищо не можем да направим  ooooh!

# 724
  • Мнения: 2 024
Неприятна история е това с пушенето.При нас в определени заведения само се разрешава пушенето,  в други пък в определен час направо си минават и си раздават пепелници, но общо взето на мен и преди си ми е пречило, най вече на очите, започват да ми сълзят, зачервяват се, с една дума-ад е.

# 725
  • софия
  • Мнения: 2 913
Маце, 28.06 беше.

# 726
  • София
  • Мнения: 11 767

Значи си в 25 гс, не знам и аз от къде ги намери тези реални седмици, живот и здраве от  3 януари влизаме в 7-я

Аз за цигарите не се сърдя на никой, бивш и най-вероятно бъдещ пушач съм, ама засега ще ги спестя на бебчо Simple Smile

Гиада ще правиш ли тази темичка? Мен лаптопа ми за нищо не става предимно таблета ползвам, на работа ми е хубав компа ама чак след НГ ще мога едно рамо да ударя  Embarassed

# 727
  • София
  • Мнения: 2 497
Здравейте, дами!
Цял ден обикалям и шетам и сега имам да наваксам 4 страници=)

Май доста хора сме се сдобили с това одеалце от Била. Аз просто не издържах като го видях. Вярно, зимно е, ама... толкова е меко =)

Тиквичке много ме радваш, ще чакам разказ! Пъчиш гръд, замяташ косата и готово =)
Аз пропуснах едното коледно парти (от двете ни на фирмата и отдела), ама по-скоро не заради музиката (то се оказа в много готин бар накрая), ами заради шума и това, че беше след 23ч... Аз в 1 вече съм в леглото, а и като съм на работа на другия ден.. Виж, на механата се отчетох, слава богу само народна музика имаше =) И аз пъчих гръд, с една красива рокля (любимите ми - стегнати в бюста, разпуснати надолу, само дето тоя път трябваше да си поемам дъх, за да я закопчая =))
Но и аз почнах да отбирам заведенията вече, а и нещо напоследък като седя малката ме подритва точно в пикочния мехур...Добре че поне откъм пушене досега само веднъж попаднах на задимено и то не чак толкова - на екскурзия в Етрополе. Тук слава богу, на местата, на които ходя, още спазват забраната, пу-пу. Но повечето ми приятели пушачи много бързо свикнаха да не се омирисват на цигари и дори да сме в някой апартамент или на вила, всички излизат навън.
Иначе за нова година, вече няколко години подред правим купон вкъщи и тази година се очертава същата работа. Само че този път аз ще пропусна излизането след полунощ. Като се замисля досега не съм прекарвала НГ на заведение, изцяло. Странна ми е концепцията.


Аз няма да имам време за темичката тази вечер, но ако Giada или някой друг не я направи днес, може утре да се развихря.

# 728
  • Мнения: 1 067
Shantel И ти си права, но като им позволяват в заведението ние нищо не можем да направим  ooooh!

Ами всъщност можем - навсякъде има разлепени телефони, на които да се сигнализира при неспазване на забраната. И аз съм бивш пушач (и най-вероятно бъдещ Crazy), но не ми харесва да ми миришат дрехите, косата и цялото същество на цигари Sick. Вкъщи не се пуши, ММ също е пушач, но и той не иска да ходим в заведения, в които се пуши Wink. Веднъж отвикнал човек от задимените пространства е нормално да му става гадно после.

Вени Благодаря ти за комплимента, ама ако съдиш от снимки във ФБ да знаеш, че са стари и от слабите ми години Mr. Green.

# 729
  • Мнения: 2 258
Пуснах нова тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=816249.msg29750722#msg29750722


Аз досега не съм била в заведения, в които се пуши, но и не излизам много. Намирам, че не само престъпва закона, но е и неморално. Повечето ми колеги, заклети пушачи, свикнаха, и са много доволни, че дрехите им не миришат на лошо и т.н...Нооо...познавам и пушачи, които не мислят така  Mr. Green

Amy_Lee, ти ли пита за инсулина? При бременни е достатъчно да се пусне само глюкоза, при инсулина има отклонения, които са характерни за всички бременни, и не се взима под внимание. Е, в лабораторията това не го знаеха, и ме убедиха да го пусна, за което дадох 35 лв отгоре напразно.

Общи условия

Активация на акаунт