КАК ДА НЕ ГО РЕВНУВАМ

  • 12 866
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Krasi, любопитно ми стана лекарите защо попадат в тая категория? Thinking

Иначе това дали ще ти изневерява хич не зависи от професията или дали пътува. На мен ми изневери програмист, с когото живеехме заедно отделно от всякакви родители.

Иначе, да, и аз подкрепям, че младо семейство няма работа при родителите, ако ще и тризнаци да им са се родили. Почасова помощ от баби в случая с тризнаците е ок, де  Laughing
Не съм Краси, но предполагам е, заради постоянните нощни дежурства.
 Rolling Eyes
И подкрепям поста ти Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 3 164
Да още повече,че той има апартамент от баба му,но за да ни помагали неговите седиме в тях,докато детето порастне.,ужас.  #2gunfire И отделно моята ревност....
Кой реши да живеете там за неочределено време? Ти къде беше като се е вземало това решение?
Не разбирам какво може да направи бабата, което майката не може, та се налага зорлем да си създавате излишно емоции.

# 17
  • Мнения: X
Krasi, любопитно ми стана лекарите защо попадат в тая категория? Thinking

Иначе това дали ще ти изневерява хич не зависи от професията или дали пътува. На мен ми изневери програмист, с когото живеехме заедно отделно от всякакви родители.
Заради работата на смени и дежурствата.Освен това си е много ангажираща професия, такъв мъж не би могъл да бъде напълно всеотдаен към семейството си.
Иначе да, ние омже да сме по 24 часа заедно и той пак да намери начин да кръшка, ако иска.
Изборът ми е по-скоро за мое спокойствие.

# 18
  • Мнения: 6 993
Ясно, да, въобще не съобразих, че имат нощни дежурства. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 418
Не понасясам родителите му и всичко детето го усеща, какво да правя?

Имаш две опции:

 - оставаш
 - заминаваш

Всяка от двете опции има своите последствия, хубави и лоши страни. Прецени нещата, претегли ги и действай.

# 20
  • Мнения: 7 006
Krasi, любопитно ми стана лекарите защо попадат в тая категория? Thinking


Е как защо? Mr. Green

# 21
  • Мнения: 390
Голяма драма за нищо. Изнесете се в апартамента от баба му. А аз се съгласявам с мнението, че мама и тати играят ролята на куче пазач и те наблюдават какво правиш като мъжа ти го няма.

# 22
  • Мнения: 21 505
  Е какъв ти е проблема? Аз разбирам да няма къде да се изнесете, или да нямате възможност, а вие си имате апартамент. Защо тогава стоиш у техните?
  
  Дете имаш вече, недей с такъв детски акъл, вземи си нещата в ръце.

# 23
  • Мнения: 1 416
Отговорът сам се налага. Младото семейство НЕ трябва да живее с никакви родители. Ако живеят с родители, да не правят семейство. Във вашия случай- квартира, малко жилище, напред и нагоре. Иначе става едно неприятно битово заблатяване.
Абсолютно!

Вие проблем нямате всъщност  Laughing
Казваш, че той има апартамент от баба му - премествате се там и сте самостоятелни, без роднини. Ако по някаква причина не ви се живее във въпросния апартамент, не е удобен или друго - давате го под наем и с парите от наема наемате друг апартамент, какъвто искате.

Говориш с мъжа си, че нямаш необходимост от помощ, можете да се справяте сами и искаш спокойствие и самостоятелност. Обясняваш му колко те потиска това общо живеене, че на него са му родители, но на теб не са и не си длъжна да се съобразяваш и да търпиш, при положение, че има готово решение. Обясняваш му, че освен това той често отсъства и не му се налага да търпи всичките битовизми, които обичайно съпътстват ежедневието, особено това на много задници под един покрив.

Не едно и две семейства са се разпаднали точно заради общо живеене с родители.

Подозирам, че в случая става въпрос най-вече за финансова помощ и на мъжа му е изгодно всички да са натъпкани на едно място, да си живеете заедно, защото така хем не си дава повече зор да изкарва повече пари и да си усложнява живота с местеници, хем и мама, и жена подгъзуват Wink Класика!


Лекарите са едни от най-еб*ивите точно Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 3 390


Подозирам, че в случая става въпрос най-вече за финансова помощ и на мъжа му е изгодно всички да са натъпкани на едно място, да си живеете заедно, защото така хем не си дава повече зор да изкарва повече пари и да си усложнява живота с местеници, хем и мама, и жена подгъзуват Wink Класика!



hahaha Много точно описано! Peace

# 25
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                  Да ви имам проблемите...

# 26
  • Мнения: 550
А авторката говорила ли си с мъжа си? Обяснила ли си му, че нямаш нужда от помощ и искаш да живеете отделно? Много ми е странно като почнат млади хора да живеят с родители защото разходите били по-малко, да помагали за бебето или пък той пътува и жената да не е сама.  Нали хората създават семейства с жена и деца, следва да не разширяват "старото" си семейство с жена и деца.  Thinking

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
  Е какъв ти е проблема? Аз разбирам да няма къде да се изнесете, или да нямате възможност, а вие си имате апартамент. Защо тогава стоиш у техните?
 
  Дете имаш вече, недей с такъв детски акъл, вземи си нещата в ръце.
Е , какъв апатрамен си имат  Laughing ?!
Апарамента на бабата вероятно е на родителите  Mr. Green т.е.  не на негово име  Whistling

Авторката , ти нямаш ли апартемнтче нещо  Rolling Eyes  Wink

Като се изнесът в 'мечтаният' апартамент да не мислите че родителите му пак няма да се месят , да бе да  Whistling


Изнесете се под наем не е страшно  Peace
или си чакайте блоговоелнието на техните за бабиния апарамент.
Чудно!

# 28
  • Вестерос
  • Мнения: 38 270
Krasi, любопитно ми стана лекарите защо попадат в тая категория? Thinking

Иначе това дали ще ти изневерява хич не зависи от професията или дали пътува. На мен ми изневери програмист, с когото живеехме заедно отделно от всякакви родители.
Заради работата на смени и дежурствата.Освен това си е много ангажираща професия, такъв мъж не би могъл да бъде напълно всеотдаен към семейството си.
Иначе да, ние омже да сме по 24 часа заедно и той пак да намери начин да кръшка, ако иска.
Изборът ми е по-скоро за мое спокойствие.


По тази логика трябва да се махнат полицаи, пожарникари....Защо не може да е всеотдаен? ЗЮа мен няма логика... може да работи от вкъщи, но да е ужасен баща и съпруг и ти докато си на работа, а децата на училище- да ти изневерява  TiredНаистина ми е интересно. Преценяване на баща/мъж по това какво работи хмм

# 29
  • Мнения: 6 214
Ами, ревнивите хора не се събират с такива, които постоянно липсват от дома.
Аз също си падам малко (или много ?     Laughing   ) ревнивка, затова професии за бъдещия ми мъж като лекари, моряци, шофьори, пилоти и подобни бяха категорично забранени.   Simple Smile

+1 съм и аз. И аз знам, че съм ревнива, но виждам, че има разлика с бившия и със сегашния партньор. СЕгашният сам ме кара да се чувствам доста по-сигурна. Докато бившия ме правеше луда калинка да го ревнувам.

Общи условия

Активация на акаунт