КАК ДА НЕ ГО РЕВНУВАМ

  • 12 868
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Krasi, любопитно ми стана лекарите защо попадат в тая категория? Thinking

Иначе това дали ще ти изневерява хич не зависи от професията или дали пътува. На мен ми изневери програмист, с когото живеехме заедно отделно от всякакви родители.
Заради работата на смени и дежурствата.Освен това си е много ангажираща професия, такъв мъж не би могъл да бъде напълно всеотдаен към семейството си.
Иначе да, ние омже да сме по 24 часа заедно и той пак да намери начин да кръшка, ако иска.
Изборът ми е по-скоро за мое спокойствие.


По тази логика трябва да се махнат полицаи, пожарникари....
Защо да се махат?    Laughing
Има жени, на които не им пречи мъжът им през повечето време да го няма.Все пак има и женени и полицаи, и пожарникари, и моряци, и пилоти, и ...т.н.   
Написала съм, че аз предпочитам мъжът ми да има такава професия, че да може да отделя достатъчно време за семейството си и че изборът ми е по-скоро за МОЕ спокойствие.
Не целя да го налагам като единствен възможен.    Grinning


# 31
  • Мнения: 2 124
И аз съм на мнението на Краси. Не съм ревнива, но искам партньорът ми да е до мен, не да е вързан за мен, но примерно един пожарникар с 24-часово дежурство, после ще трябва да си почива след него, значи пиши го 2 дни все едно го няма; или тези, които пътуват и ги няма с месеци... за мен това не е вариант, все едно съм си сама.

# 32
  • Сф
  • Мнения: 10 670
Е и вие пък-  полицаи, доктори........После като ви изсипят по една шапка пари и ай 10 дена на Банско  Wink Угодия няма!

Иначе една позната беше нагласила мъжа си /полицай/ само дневни да кара, да обядва при мама , няма 6, 5 с нощни смени- разбивали семейството! А един татко - с дневна професия  го чух пред детската градина да говори с любовница, да си трие смс - те.  Laughing Тъй че , който си го може си го може!
По темата- говори с мъжа си да се преместите отделно, когато е възможно щом ти пречи съжителството! Ако няма начин, търпиш и излизаш по- често с приятелки.  Wink

# 33
  • Мнения: X
Аха, тази песен с апартамента от бабата на мъжа я знам Simple Smile
Мама и татко посмъртно няма да го дадат - ни момъка, ни апартамента.
Девойко, ти защо не живееш с твоите родители, ами с неговите?

Общи условия

Активация на акаунт