Къде в Пловдив? - 55 тема

  • 62 938
  • 752
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 3 239
Only, магазин не знам, но неработещи уреди се изкупуват от циганите, дето минават по кварталите и крещят  Laughing. Продавали сме им радиатори, дават добри пари, пък си ги и изнасят Wink

Пагане, такива пуловери има в H & M  Peace.

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 381
The Game , МБАЛ Пловдив не е Окръжна,а Хирургиите на Пещерско,бъркаш се  Peace
Ти си се объркала - хвърли едно око в гугъл  Wink

# 182
  • Мнения: X
МБАЛ Пловдив е окръжна болница, Хирургиите на пещерско са МБАЛ Св. Георги

Благодаря ви момичета   bouquet
tonynette  къде се намира точно магазинчето на руския пазар, не съм ходила много отдавна там.

Влизаш в пазара и вървиш все направо между сергиите, в центъра на пазара има магазинчета - едно до друго. Минаваш от лявата им страна, мисля че е последното от лява страна. Не знам дали добре ти го обясних

# 183
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
The Game , МБАЛ Пловдив не е Окръжна,а Хирургиите на Пещерско,бъркаш се  Peace

Точно Окръжна болница е! Името й е МБАЛ Пловдив. На Пещерско шосе е МБАЛ "Св. Георги".

# 184
  • Мнения: 659
The Game , МБАЛ Пловдив не е Окръжна,а Хирургиите на Пещерско,бъркаш се  Peace

Точно Окръжна болница е! Името й е МБАЛ Пловдив. На Пещерско шосе е МБАЛ "Св. Георги".

Вярно  Blush Заблудих се нещо  Peace

# 185
  • Мнения: 84
Може ли да ме насочите към детски магазин с голямо разнообразие на конструктори Лего, освен Комсед и Хиполенд.
Търся ето този модел  http://www.babayaga-store.eu/product/3958/2013-lego-konstruktor- … hlichki-4628.html

# 186
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Лъвица, с тези наименования всички се бъркат. Хората си ги знаят като Окръжна и ВМИ/Хирургиите и изобщо не ги интересува как са ги кръстили в последствие.
Същото е с площад Джумая. Ей, Бога ми - няма да го запомня с новото му име и това е. Няма и да се напъна да го направя.

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Може ли да ме насочите към детски магазин с голямо разнообразие на конструктори Лего, освен Комсед и Хиполенд.
Търся ето този модел  http://www.babayaga-store.eu/product/3958/2013-lego-konstruktor- … hlichki-4628.html
В Мол Галерия, на първия етаж има детски магазин с доста неща на Лего.

# 188
  • Мнения: 659
Лъвица, с тези наименования всички се бъркат. Хората си ги знаят като Окръжна и ВМИ/Хирургиите и изобщо не ги интересува как са ги кръстили в последствие.
Същото е с площад Джумая. Ей, Бога ми - няма да го запомня с новото му име и това е. Няма и да се напъна да го направя.

Да,точно така ги знам и аз и като се спомена ВМИ и Мол-а се заблудих нещо.
А пък за Джумаята даже и не знам,че има ново име  Rolling Eyes

# 189
  • Мнения: 214
Не, че съм кой знае какъв фен на Тон Бонбон, но не ми става ясно.  Rolling Eyes Празнува се рожден ден и са поканени деца с голяма възрастова разлика. В този случай е от ясно по-ясно, че няма как да стане. Просто различните възрасти изискват различен тип анимация. Може би е трябвало да има още един аниматор, който да забавлява по-малките деца, но това се уговаря от този, който кани децата на рожден ден. Каква точно е вината на аниматорките от Тон Бонбон. Аз се замислям за рожден ден там, но децата ще бъдат на една и съща възраст. Ако имаше драстични възрастови разлики, щях да ангажирам още евин аниматор и съответно да платя повече за тази екстра. Няма как да не ти угодят като си клиент, но то си има цена.  Peace

Иначе ходили сме на рожден ден там. Аниматорите са били поне 4-5. Едни рисуват, други мажат татуировки, трети организират игрите, четвърти са навън при пързалките, пети се преобличат като съответния тематичен герой за тортата.....Да не говорим за сервирането на гостите.....Не остава нито едно дете без внимание, но и цената е подобаваща. Варианти много, всеки преценя колко и за какво да плати.
И аз да се включа с мнение за Тон Бонбон. За цени нямам актуална информация, пораснахме и от 2 години не празнуваме в детски център. Преди този момент да настъпи, от 8 или 9 наши рождени дни само първите два не са били в Тон Бонбон - или не ги е имало или не съм знаела за тях, не помня вече. Били сме гости на много други места,  имам опит и мнение за всеки /отворил, затворил в последствие/ детски център в нашия град.
От позицията на времето мога да споделя, че на първият ни рожден ден, няма да споменавам къде, уговорената аниматорка не дойде, не вдигна телефона, децата чакаха, аз също, така и не получих адекватно обяснение за случилото се. На втория рожден ден, също няма да кажа къде, но да уточня, че и двете бяха реномирани, модерни за времето си места, никак не евтини. Та на втория рожден ден вместо поръчаната от нас торта с "момчешка" тематика получихме "момичешка", цялата в розово. Време за реакция, за смяна - нямаше, за сметка на това сълзи - много.
От третия опит с Тон Бонбон уцелихме нашето място и никога не си помислих да ги сменя. Нека сега не ме нападате колко са "подобаващи" цените там, защото на мен никога не ми се наложи да правя ценови паралел с други места и да се интересувам за нещо "по-евтино", след предишния ми горчив опит.
Не съм спирала да се възхищавам искрено на  професионализма на екипа и понеже аз също ръководя хора, на моменти съм се чудила как се постига  Laughing
Е, за толкова години е факт, че при нашите празници там никога не е имало сянка на разочарование, да не говорим за големи гафове, на които всички сме били свидетели и участници на други места, в Тон Бонбон каквото сме искали, сме го получавали, без забележки.
Да завърша и аз с това, че варианти много, всеки преценя колко и за какво да плати Peace

Последна редакция: пт, 19 дек 2014, 11:47 от Емстерс

# 190
  • Пловдив
  • Мнения: 40 804
Айде пак се завърнаха хвалбите и рекламите Mr. Green мястото е за добре-платени родители.За мен е лудост да дадеш 400-500лв за детски рожден ден ooooh!

Ние като сме празнували на Други места-аз нямам оплакване Peace Всеки сам си решава къде!

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 14 071
Мъжките пуловери ги уточнихме, сега аз да попитам дамска туника по-голям размер червена къде мога да намеря? Ако някой е виждал или има идея къде мога да търся?  newsm78

# 192
  • Мнения: 3 922
Някой да се сеща къде продават парфюми на Лолита Лемпицка? В МОЛ-а няма.

# 193
  • Мнения: 659
Някой да се сеща къде продават парфюми на Лолита Лемпицка? В МОЛ-а няма.

В Ivis провери,мисля,че там съм виждала  Peace

# 194
  • Мнения: 2 011
Някой виждал ли е из града каменни кубчета за уиски?

Общи условия

Активация на акаунт