"Коледна картичка при мен ще долети,с пожелание да видя две черти" - Над 35 :)

  • 28 021
  • 716
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 207
Хана аз имам диагностична лапароскопия преди 16г.Сега дори белези нямам.Със спинална анестезия.По принцип тук те викат предния ден и те изписват след интервенцията.Аз тогава бях 20 дни в болница, но те обстойно ме изследваха и първо бях на антибиотици и др.Ставаш веднага след като ти отмине упойката - 2-3 часа.Успех и по-добре, че ще я махаш миомата.

# 616
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
В нашата клиника правят трансвагинална лапароскопия, най-щадяща е.

# 617
  • Мнения: 600
 Самата процедура , какво представлява ? През тези дупки я вадят ли ? Погледнах темите , но се обсъждат предимно клиники и доктори . Имам му доверие на моя лекар , при него си следих бремеността и той ми я откри . Обаче , за разлика от БГ , не ми назначиха изледвания , а само на прегледа 6 седмици след раждане ми взе цито . Упойката ще е пълна ме предупреди , но когато ми правиха кюретаж нямах никакви негативни ефекти от упойката и не се притеснявам за това . Притеснено ми е , че е близко след раждане и още съм в шамок . Уморена съм и леко лаболна . Дано не ме събори съвсем .

# 618
# 619
  • Мнения: 600
 Мерси Амини  Hug

Отворих и няколко снимчици в Гугъла , та ми стана ясно .

# 620
  • Мнения: 3 535
Хана,на мен ми махнаха миома с лапаро. Няма страшно , бързо минава Simple Smile
Понеже моята беше на кофти място само един доктор се нави , и ми направиха 4 дупки .Една вечер дренаж с антибиотици - не се шашкай, всичко ще е наред .След три раждания,не вярвам да ти е голям зор Simple Smile

# 621
  • Мнения: 2 603
Хана, стискам палци да мине процедурата и да се оттървеш от напрежението свързано с нея?
Ели, радост за душата, малко му трябва на човек и то от любими хора... Hug
Видях две сладки госпожички -на Тита, май е одрала на мама кожата, и екзотичната бузанка Лорка Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря за милите думи за моите момчета  Simple Smile
Днес първо у нас дойде пощальонка, и донесе цели 3 писма, ииии връщам 6и думите назад за бг пощите...Тарторина, дойде страхотната картичка, зарадва се бати от сърце, утре ще я щракна, а пожелатията са един път!
А тази вече имахме гостенка братовчедка, много приятен човек, минал през много здравословни перипетии и преборила коварната болест с усмивка на лицето, гледа смело напред.
Перу, аз пончо си взех тази есен, първото в живота ми, но много си го харесвам.
Много хубаво временце днес, стигнахме и до морската градина, че от утре ветрове дават тук.

# 622
  • Мнения: 600
 Благодаря за подкрепата момиччета  Hug Hug

Жана , уж са четири ражданията , но това последното незнам дали да го броя  Simple Smile ..то с тези епидурални , то като изпикаване . Crazy... сега и аз препоръчвам с две ръце на страхливки игероини като мен .

# 623
  • Мнения: 3 535
Четири Simple Smile няма страшно Хана , има болка няколко дни( не е непоносима )и толкова Simple Smile бързо минава

# 624
  • Мнения: 961
И аз да се цопна с хвалебствия за страхотните дечковци Hug
Мен по неизяснена причина ми бяха забранили да пиша във форума, "Съжалявам, rainbows, наложена ти е забрана за публикуване или изпращане на лични съобщения в този форум.
Нерегламентирана реклама." Но днес писах по мейл и сега пак имам право Sick #Crazy подозирам, че са ме объркали с друга съфорумка, но за съжаление нямам отговор на мейла... Момичета, в такива случаи какво се прави newsm78... Чудех се дали да звъня на хоупчето или фокси, че техните телефони имам, но не ми се щеше да ги занимавам, добре, че с един мейл се оправи, но иначе не съм наясно с процедурата Blush

П.с. Моят мц закъснява, а го чакам да пусна хормоните на трети ден... Пусто иначе е по часовник, но сега празници следват и с бавенето си ме смущава, няма причина, но ако и утре до обед не дойде, къде ще търся лаборатория баш по коледа не знам...

И един въпрос-написани са ми fsh, lh, eatradiol i prolactin, за трети ден, но някъде четох пролактинът да го пускам на чист ден Sick... Sick да знаете нещо по въпроса?

# 625
  • София
  • Мнения: 161
Аз съм ги пускала вече няколко пъти точно в този комплект на 2-3-4 ден. За пролактина знам, че е стресов хормон и като идеш в лабораторията, поседни, почини си малко. В западните форуми пише как ги слагали да си полегнат за 15-30 мин  Grinning Тук такива екстри няма...

# 626
  • София
  • Мнения: 161
И малко мрън - излезе ми АМХ-то: 0,85  Sad Много ли е ниско? (референтни: 1-6,8)

# 627
  • Мнения: 2 501

И един въпрос-написани са ми fsh, lh, eatradiol i prolactin, за трети ден, но някъде четох пролактинът да го пускам на чист ден Sick... Sick да знаете нещо по въпроса?
Точно така се пускат преди процедура. Остави кой какво пише.

# 628
  • Мнения: 3 406
Добро утро

Хана,
Скрит текст:
аз правих лапароскопия на 20 ноември с пълна упойка за отстраняване на тръба. Изписаха ме на 21 и пътувах 260км същия ден. Три дупки имам - една в пъпа, една ниско долу, и една от страни /като триъгълник са/. Много съм доволна. Няма нищо общо с другите операции. Аз имах малко болки и се налага повечко да се пазя, защото имам предишна отворена коремна операция, и сега с лапарото отстраниха много сраствания от нея. Ако нямаш такива интервенции на следващия ден си пушка. Мацката в моята стая сутринта на другия ден си нахлузи дънките. На нея и махаха голяма киста.
Иначе при мен болките даже бяха повече в ребрата от дясно, в дясната ръка и врата, заради този газ, с който пълнят тялото за да могат да работят по време на лапарото. Изписаха ми обезболяващи за цяла седмица, аз ги пих само три дни сутрин и вечер, защото повече нямах нужда.
Ако нещо друго те притеснява или интересува, питай без да се притесняваш.
Всичко ще бъде наред  Hug

# 629
  • София
  • Мнения: 10 698

И един въпрос-написани са ми fsh, lh, eatradiol i prolactin, за трети ден, но някъде четох пролактинът да го пускам на чист ден Sick... Sick да знаете нещо по въпроса?
Точно така се пускат преди процедура. Остави кой какво пише.
А за Пролактин-сам за себе си- няма значение деня. Peace

Общи условия

Активация на акаунт