Искам да кажа ... (15)_15.12-21.12

  • 35 591
  • 811
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тук има плътна гъста мъгла. Не се вижда земята от петия етаж.

Вчера на връщане от Бургас видяхме пораженията и наводненията около пътя. Селото до Ямбол - Веселиново е доста тежко пострадало. Има много къщи, които буквално плуват.
Ето този паметник:
Скрит текст:
беше потопен до кръста на девойката, а колеги казаха, че преди няколко дни са се виждали само ръцете.

# 16
  • Мнения: 12 992
Тони, тя Лили, ако чуе как пея ще ме осъди за поругаване на творчеството й:) Много харесвам песните  й и много обичам да пея, но желанието ми в пъти надвишава възможностите ми. Детелини, детелини, детелиниииии...Simple Smile)))

Последна редакция: пн, 15 дек 2014, 10:36 от JACKLIN*

# 17
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Благодаря за рецептите! Hug

Тони,  Hug. И аз се радвам, че размислих. Мъжът ми в началото се опъна, но сега и той е доволен.

Оуу, Лиляна, ужасно! Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 23 097
Шаги, рецептата остана при мъжа ми, но процедурата е следната: взимаш банка физиологичен разтвор и във всяка ноздра се изливат по две спринцовки от течността, като другата ноздра детето я държи затисната с пръстче. След промивката върху мивката се секне нослето (да не навлизам в подробности какви ги изкара Катерина!). След това се пръска един спрей. Също така ни предписа и Мукосолван. Просто нослето й е задръстено от секрети и това е най-ефикасният начин да ги изкара.

Жаки
, аз мнооого харесвам ранното творчество на Лили. Израснах с нейните песни, така че не ме слушай като те подкачам.  Wink "Ти сън ли си, или те имааааа"...  Laughing

# 19
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз пък не я харесвам Лили Иванова. Не обичам такива пискливи извивки, освен това ми е и неприятна като характер и държание още от когато беше по-млада.
На мен като цяло рядко ми харесва жена да пее. предпочитам мъжките гласове, но се е случвало и да има изключения.

# 20
  • София
  • Мнения: 23 097
Лиле, относно гласовите възможности, аз си имам една златна тройка евър - Марая Кери, Уитни Хюстън и Селин Дион. Първата много се окепази напоследък, но хубавите й песни (от началото на кариерата й) си остават.

# 21
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Тонка, много благодаря, явно разковничето е във физиологичния разтвор.  Peace
Иначе и аз изкарвам чудесии с прахосмукачката. Ще се купува разтвор.
Лиле, страшно изглежда по телевизията, направо се стресирам. Имам две познати колежки от Ямбол, звънях им да ги питам как са.
Абе, и аз съм фенка на Лили, ама няма дави пея сега Simple Smile Simple Smile Simple Smile Обичам всякаква хубава музика.

# 22
  • Мнения: 14 654
За мен Лили Иванова би била най-добрата певица ако не се държеше като лигла непрестанно - докато говори, докато пее и докато си мълчи. Харесвам гласа й, песните й - не, с изключение на "Българка", която  има доста хипарско звучене, не е типичната бг-естрада.
Акаша, ще почистите снимки с фотошоп, малко пъпки няма да ви загрозят спомените Simple Smile
Ловецът на хвърчила много ми хареса, днес ще си я пъхна в чантата и ще чета в градския транспорт, дано да има задръстване.
Подаръците не са купени, а сме голямо-преголямо семейство и не знам как ще успея. Първо на децата, тук ще си призная, че миналата година забравих новата ми племенница (доведена ми е и не бях свикнала със съществуването й, защото рядко я виждаме), което е грозна постъпка и тази година първо на нея ще купя.
Голямата ми уста отново ми изигра лош номер. В приповдигнато настроение дадох щедри обещания, а идва време да ги изпълня и започва да ме мързи.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
... и ще чета в градския транспорт, дано да има задръстване....
Joy
При нас днес ще има коледен концерт на гимназията и се очертава да чакам дъщеря ми в нейното училище, за да я взема с мен. Та добре, че ми напомни да си взема книгата и аз да има какво да правя, докато я чакам.

# 24
  • Мнения: 14 654
Умно дете имаш, Лили, добре че те помнят, когато ние забравяме Simple Smile

# 25
  • Мнения: 15 033
Онзи ден за малко да поръчам Ловецът на хвърчила, но четох, че е доста тежка, не я взех и после съжалих. В следващата партида книги, ще я взема задължително.

# 26
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 186
Спорна седмица!

Моята ще е доста работно-натоварена и без други (празнични) ангажименти.
Подаръци купих, остана да взема само две книжки още.
А за моята доведена племеница се сещам, ама все пари искат да и приготвям Rolling Eyes А е дребна колкото моя малкия. Както искат, на сестричката ѝ обаче съм купила подарък и съм предупредила родителите ѝ Simple Smile

# 27
  • Мнения: 14 654
Съни, има я в читанката Simple Smile
пп: ЕлиТ, без такива, който иска пари, да си ги изкара. На Коледа подаръци под елхата, непрекленонна съм по този въпрос.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз я имам Ловецът на хвърчила, някой ако я иска, мога да му я пратя. Мисля, че я има в Читанка.

# 29
  • Мнения: 6 669
Аз пък не я харесвам Лили Иванова. Не обичам такива пискливи извивки, освен това ми е и неприятна като характер и държание още от когато беше по-млада.
На мен като цяло рядко ми харесва жена да пее. предпочитам мъжките гласове, но се е случвало и да има изключения.

Абсолютно съгласна!Песните от младостта и повече ми харесват, защото там гласа и звучи по-естествено. За мене винаги е оставяла усещането на вечно кисела и неудовлетворена от живота, въпреки напъните да казва и показва обратното.

Общи условия

Активация на акаунт