Да похваля балсам за здрави нокти"MAXI на "BioTrade"

  • 23 901
  • 181
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 708
От една седмица ползвам балсамчето и още е рано да се каже дали има някакъв ефект,но понеже винаги съм със заздравител и мажа в основата на нокътя.Прави ми впечатление обаче че кожичките започват да ми се белят.Някой има ли такъв проблем? newsm78
Аз по-горе питах същото.
Сега пробвам да се мажа по няколко пъти на ден както каза Karimma да видим какъв ще е ефекта.
Поне кожичките ми се изчистиха доста и в момента нокътната плочка е съвсем открита и чиста.


ОК.Значи продължавам,пък ще видим какво ще стане!  bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 3 328
Държа да уточня, че при мен проблем с кожичките имаше дотолкова, доколкото отстрани на нокътната плочка се запършваше /ама, че дума, но не ми идва по-точна наум/ кожичка, която, ако откъсна, почва да кърви мястото, откъдето е махната, а ако я отрежа с ножичка, остатъкът продължава да ме боли и да ми дразни. Освен това ъгълчетата на пръстите, при върха на нокътната плочка, ми бяха много загрубели и твърди, а при опит да изрежа тази загрубяла кожа, мястото ставаше неимоверно чувствително, болезнено. Други проблеми с кожичките не съм имала, особено пък след като почнах да мажа с балсамчето. Точно от него всичко с тях се оправи, сега чакам да се стабилизират ноктите и да спре нацепването им.

# 77
  • Мнения: 569
 WinkАз също си купих балсамчето,ще има ли ефект ако го ползвам само по един път дневно. Wink

# 78
  • Мнения: 18 542
Вие на нелакирани нокти ли го слагате или на лакирани?
Питам конкретно тези, при които е имало ефект, защото аз често съм със заздравител.

# 79
  • София
  • Мнения: 3 328
Вие на нелакирани нокти ли го слагате или на лакирани?
Питам конкретно тези, при които е имало ефект, защото аз често съм със заздравител.
Да кажа при мен как е - реших, че по-пряко и ефикасно балсамчето би действало, ако няма нищо върху нокътната плочка, затова махнах лак и заздравител и така го мазах. Едва вчера сложих заздравител, но днес мисля пак да го махна и да мажа. Според мен дори заздравител да е, пак "запечатва" и балсамът не може да стигне до там, дето му е предназначението.

# 80
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
От една седмица ползвам балсамчето и още е рано да се каже дали има някакъв ефект,но понеже винаги съм със заздравител и мажа в основата на нокътя.Прави ми впечатление обаче че кожичките започват да ми се белят.Някой има ли такъв проблем? newsm78
Значи правилно съм предположила,че кожичките ми се белят от балсамчето.Явно не само аз имам такъв проблем.
Иначе като изключим кожичките който са дости неприятни, нокътната плочка стана страхотна.
Имам едно питане:
До кога ви се белеха кожичките?

# 81
  • Мнения: 18 542
Значи правилно съм предположила,че кожичките ми се белят от балсамчето.Явно не само аз имам такъв проблем.
Иначе като изключим кожичките който са дости неприятни, нокътната плочка стана страхотна.
Имам едно питане:
До кога ви се белеха кожичките?

Моите все още се белят. Ползвам го вече един месец.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 328
Не е добре това. Онзи ден питах в аптеката в хипермаркет ХИТ за заздравител за цепещи се нокти и това, което ми препоръчаха, също  съдържаше формалдехид, но на опаковката изрично пишеше, а и фармацевтът ме предупреди - да се маже само до средата на нокътната плочка, без да се засягат кожичките. Подновиха се съмненията ми...

# 83
  • Мнения: 1 708
Добре де,формалдехидът не ли опасен когато е в дози над нормалното? newsm78
На упътването пише да се маже в основата на нокъта и до първата става на пръста>Вече нищо не разбирам! Rolling Eyes

# 84
  • София
  • Мнения: 3 328
Казах това, което прочетох и което ми казаха. Изводите очевидно ще ги правим всеки - сам за себе си.

# 85
  • Мнения: 18 542
Уф, вече и аз не знам  newsm78
Аз вече минах 1 месец курс и ще взема дапоспра за 1 месец да видим...

# 86
  • Мнения: 1 708
Уф, вече и аз не знам  newsm78
Аз вече минах 1 месец курс и ще взема дапоспра за 1 месец да видим...

Имаш ли подобрение на ноктите за този един месец?

# 87
  • Мнения: 18 542
Имаш ли подобрение на ноктите за този един месец?
Мисля, че да, но не съм 100% сигурна, че е от балссамчето, защото през това време пия Биотин, мажа с масло за нокти и слагам заздравител.
Може би нещата са комплексни.

# 88
  • София
  • Мнения: 9 507
Не е добре това. Онзи ден питах в аптеката в хипермаркет ХИТ за заздравител за цепещи се нокти и това, което ми препоръчаха, също  съдържаше формалдехид, но на опаковката изрично пишеше, а и фармацевтът ме предупреди - да се маже само до средата на нокътната плочка, без да се засягат кожичките. Подновиха се съмненията ми...
Е, чакай сега, Карима! Stop
Първо заздравителя е под формата на лак, нали? Thinking
Ами поначало не е добре да се маже по кожичките, то и за лака не е добре да попада там. Wink
А балсама- самото му име подсказва, че ще се мажеш по-здраво. Wink

Аз досега не съм до никъде с резултата Thinking- белят ми се кожичките и на мен, но си все си мисля, че това аз самата си го правя. Непрекъснато нещо ми пречи и дърпам и т.н. Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 5 317
Днес най-после и аз си поръчах това балсамче! Party Party Party

Общи условия

Активация на акаунт