Да похваля балсам за здрави нокти"MAXI на "BioTrade"

  • 23 865
  • 181
  •   2
Отговори
  • Мнения: 1 558
Искам да ви похваля балсам за здрави нокти"MAXI на "BioTrade". Ползвам го вече 3 седмици и ноктите ми спряха да се цепят, вече пораснаха, а само месец по-рано се налагаше да ги изрязвам до дъно, защото се разслояваха и направо се лющеха.

# 1
  • Мнения: 5 647
Ама тези БиоТрейд май разбиха всякаква конкуренция!  Peace

# 2
  • Мнения: 5 140
Пепи, къде се продава в аптеките или дрогериите?
И колко парички е?

# 3
  • Мнения: 1 558
Aми аз го купих от аптека -  3.60лв. Наистина съм изумена, защото по това време на годината винаги имам проблеми с ноктите, а сега съм невероятно доволна. Използвала съм какви ли не заздравители и масла, но този продукт направо ме порази с бързия си ефект! Hug

# 4
  • Мнения: 18 542
И аз го ползвам от 2 седмици. Все още не мога да изкажа впечатления, защото си изпилих много късо ноктите и за сега са супер, ама не знам дали е от това, че са къси, от това, че са намазани непрекъснато със заздавител на Перфект или за това, че ги мажа и с масло Стар Найлз  Laughing

# 5
  • Мнения: 5 140
Ще си го купя и ще пробвам.
Аз по принцип маникюр не мога да пускам, много са ми меки ноктите и се цепят.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Как се нанася?
С масаж по цялата нокътна плочка или само около кожичките?

# 7
  • Мнения: 18 542
sineo4ka, и моите са така. В момента не смея да ги пусна дълги, за да не се разочаровам.


Миленика, аз го втривам в основата на ноктите, а когато съм без заздравител по цялата нокътна плочка и кожичките.

# 8
  • Мнения: 1 558
Ами аз си правя масаж на цялата плочка, но не всеки ден, че забравям и въпреки всичко ефект има. Икономичен е, цената е по силите на всеки. Опитайте! Трябва да ме вземат за рекламно лице/нокти Embarassedслед рекламата, която им правя!

# 9
  • София
  • Мнения: 211
колко често се маже?утре направо си го взимам какво ли ен правя за тези нокти и никаква полза

# 10
  • Мнения: 18 542
колко често се маже?утре направо си го взимам какво ли ен правя за тези нокти и никаква полза
Всеки ден по 1-2 пъти

# 11
  • Мнения: 5 577
И аз го отнасям утре сутринта още.  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 722
А за набраздени нокти дали ще помогне ?

# 13
  • Мнения: 3 248
Да взема да купя един такъв на майка ми. Thinking Толкова много се грижи за ноктите си, а те са непрекъснато сцепени и редовно счупени. Иначе има страхотна плочка...от този вид, дето и къси ноктите изглеждат дълги! Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 3 164
И аз ще го пробвам-имам хубава плочка, но освен заоблен моникюр друг вид немога, щото много ми се зацепват по краищата.

# 15
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Запалихте ме и мен.Още утре ще тичам до аптеката!

# 16
  • Мнения: 5 577
Наистина голяма реклама направи.  Peace

# 17
  • Мнения: 521
значи и аз трябва да пробвам.дано помогне на моите ужасни нокти

# 18
  • София
  • Мнения: 9 475
Добре, и аз се обзаведох с този балсам за нокти, ама имам питане. newsm78
Ако съм лакирана, ще има ли ефект мазането 2х на ден. Или си трябва чиста нокътна плочка за мазане. Thinking

# 19
  • Мнения: 1 704
Айде и аз си го купих и довечера ще мажа  Party

# 20
  • Мнения: 18 542
Ако съм лакирана, ще има ли ефект мазането 2х на ден. Или си трябва чиста нокътна плочка за мазане. Thinking
Би трябвало да има ефект. До колкото разбрах идеята на балсама е да заздрави новоразтящия нокът, а не вече израстналия.
Аз съм нонстоп със заздравител.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз съм на опашката за покупка на тоз балсам - вчера така грозно ми се отлюспиха ноктите на шест от десетте ми пръста, че ми идеше да ревна  Cry А непрекъснато съм със заздравител на Перфект...ако и този балсам не помогне, ще сменя марката на заздравителя - върти ми се в ума за пробвам една швейцарска марка, не си спомням в момента името.

# 22
  • София
  • Мнения: 9 475
Не се притеснявай, аз съм така.  Wink
Ни заздравител за нокти, ни масло на Икаров, ни ръкавици ме спасяват.  Crossing Arms
Надеждичката ми е балсамчето на Биотрейд. Tired

# 23
  • София
  • Мнения: 1 638
Аз също съм доволна от този балсам, въпреки че не го ползвам никак редовно. Но мия много неща с циф и след него дори си чувствам зле ноктите. Като го намажа, веднага се усеща подобрението(имам предвид самото усещане, а не видимия резултат). Отдавна се каня да проявя постоянност, но сега ме амбицирахте и ще се опитам да направя едномесечната програма по 2 пъти на де. И без това имам грозни нокти, поне да са здрави.

# 24
  • София
  • Мнения: 211
имам един въпрос - зна4и, ако съм с лак трябва ли да го махна за да се намажа с кремчето?

# 25
  • Мнения: 18 542
имам един въпрос - зна4и, ако съм с лак трябва ли да го махна за да се намажа с кремчето?
Не е задължително. Втрива се в основата на нокъта.

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Ухааа, и аз ще го пробвам.Никога не съм имала хубави нокти ConfusedА чинии не съм мила от 95-та година Rolling EyesНито пера на ръка, нито търкам с препарати...Ген, кво да се направи Sad

# 27
  • Мнения: 1 708
Къде да си го взема от Варна,където и да питам го нямат smile3511 smile3511

# 28
  • Мнения: 35 961
поръчай го в аптека, която снабдява други техни продукти или направо от сайта

# 29
  • Мнения: 357
Момичета можете ли да ми кажете от къде в Сф мога да си взема това балсамче?Звучи много добре и искам да го пробвам.Аз сам от Надежда,ако има някоя от вас,която си го е купила от моя квартал ще сам и много благодарна.Целувки на всички!

# 30
  • София
  • Мнения: 3 328
...мия много неща с циф и след него дори си чувствам зле ноктите...
Извинявам се за офф-а, но...миеш с CIF с незащитени ръце, без ръкавици? Струва ми се, че препаратът съдържа известно количество сода каустик, така че...не е препоръчително да се ползва "на голо". Просто споделям мнение.
Що се отнася до балсама на Биотрейд, купих го от една аптека на бул. "Раковски", в близост до Сточна гара, и вече мажа ноктите си с него, но ме смущава обстоятелството, че в състава му присъства формалдехид. Ама много ме смущава... Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 15 мар 2006, 11:46 от Karimma

# 31
  • Мнения: 1 708
...мия много неща с циф и след него дори си чувствам зле ноктите...
Извинявам се за офф-а, но...миеш с CIF с незащитени ръце, без ръкавици? Струва ми се, че препаратът съдържа известно количество сода каустик, така че...не е препоръчително да се ползва "на голо". Просто споделям мнение.
Що се отнася до балсама на Биотрейд, купих го от една аптека на бул. "Раковски", в близост до Сточна гара, и вече мажа ноктите си с него, но ме смущава обстоятелството, че в състава му присъства формалдехид. Ама много ме смущава... Rolling Eyes

Ето информация:
http://www.paragraf22.com/pravo/naredbi/n-pr/35000-p7.html

# 32
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
моми4ета в петък си взех и аз балсама и деиствам всеки ден по 2 пъти дано да си струва

# 33
  • Мнения: 18 542
Уф, аз много не разбрах от тази справка. Балсамчето е хем за нокти, хем Да се предпазят околонокътните кожички с намазване с мазнина или масло  newsm78
Може ли някой да разясни?

# 34
  • Мнения: 35 961
и аз се чудих и дивих и не разбрах защо

Уф, аз много не разбрах от тази справка. Балсамчето е хем за нокти, хем Да се предпазят околонокътните кожички с намазване с мазнина или масло  newsm78
Може ли някой да разясни?

# 35
  • София
  • Мнения: 3 328
Мдам...има нещо гнило в тази работа. Нямаше да е толкова важно, ако формалдехидът не беше, заедно с мравчената киселина и метанола, един от най-агресивните познати токсични агенти. Клиничната картина на острото отравяне се характеризира с локален иритативен и корозивен ефект, наркотично действие и цитотоксичност по отношение на паренхимните органи, главно черния дроб и бъбреците. Отравянето чрез поглъщане настъпва при приемане на формалин - воден разтвор  на 37 до 56 % формалдехид, стабилизиран с 10-30 % метанол.
Други източници на формалдехид са:
· цигарения дим и димът от горене на дърва, керосин, както и от изгаряните газове на автомобилите;
· консервантите в някои бои и замазки, както и в козметични продукти;
· гланцът, който се използва за покритие на продукти от хартия;
· пресирани дървени повърхности, които се използват за направата и на мебели;
· някои изолационни материали;
· някои текстилни тъкани;
· лепила и др.под.
Формалдехидът в повишени нива може да предизвика сълзене на очите, парене в тях и в гърлото, гадене и затруднения при дишане. За него също има проучвания, че предизвиква рак у животни и предположения, че същото важи и при хората.
Продължителното вдишване на по-високи от нормата дози формалдехид се изразява в раздразнение на очите, носа и гърлото, хрипове и кашлица, умора, кожни обриви, различни алергични реакции.
Високата концентрация може да предизвика пристъпи у тези, които боледуват от астма.

# 36
  • Мнения: 1 708
Формалдехида по-голяма концентрация ли има отколкото е допустимо че трябва да се притесняваме.Какво пише на кремчето? newsm78
и аз се чудих и дивих и не разбрах защо

Уф, аз много не разбрах от тази справка. Балсамчето е хем за нокти, хем Да се предпазят околонокътните кожички с намазване с мазнина или масло  newsm78
Може ли някой да разясни?

Според мен ако е по-голяма концентрация тогава трябва да се пазят кожичките знам ли newsm78
(3) Само ако концентрацията надвишава 0,05%. - така пише

# 37
  • Мнения: 18 542
Не пише каква е концентрацията.
Ето дословно съдържанието:

Purified water, PEG 30 Lanolin, Cetearyl Alchohol, Glycerol, Mineral Oil, Methenamine, Retinyl Palmitat, Tocopheryl Acetate, Formaldehyde, Perfume p-Chloro-m-Crezol

# 38
  • София
  • Мнения: 3 328
Като става дума за концентрация - и в храните и напитките не пише колко е аспартамът, но не се съмняваме в твърдението, че е вреден, нали? Защото е канцерогенен...
Искам да бъда разбрана правилно - не правя контрареклама на балсама - самата аз си го купих и исках да го ползвам, за да заздравя ноктите си, които в момента са в ужасно състояние. Но тази съставка много ме притеснява.

Последна редакция: ср, 15 мар 2006, 20:21 от Karimma

# 39
  • Мнения: 18 542
Току що пуснах едно мейлче с питанка до Биотрейд да видим какво ще ми отговорят.

# 40
  • Мнения: 1 704
И аз си го купих преди няколко дни и ноктите ми са видимо по-добре.. Бяха се нацепили и излюпили до средата, сега нацепеното израства, а надолу ноктите са здрави  Peace

# 41
  • Мнения: 357
Някоя мама да си е купила това балсамче някаде в квартал Надежда иначе трябва да ходя до центара,за да си го взема.

# 42
Kade osven v aptekite moga da namerq tozi balsam za nokti na BioTrade,ima li go v kozmeti4nite magazini Simple Smile

# 43
  • Мнения: 18 542
По-вероятно е да го няма. Можеш да си поръчаш през нета http://biotrade-bg.com

# 44
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Момичета заинтригувахте ме с това балсамче и смятам да си го купя.
А що се отнася до вредата от формалдехида да ви успокоя. Работя в патоанатомия т.е.формалина ни е основен работен р-р.  Колеги и близки много често търсят точно формалин за лекарство против гъбички и изпотяване на крака(особено мъжки Mr. Green)

# 45
  • Мнения: 18 542
Най-после от Биотрейд ми отговориха на запитването за формалдехида в кова балсамче.
Копирам:

Формалдехидът в тези концентрации и приложен външно е абсолютно безвреден.
Неговият ефект е да заздрави нокътната плочка като подобрява връзката между
кератиноцитите (клетките, от които се изгражда нокътната плочка). Друг желан
ефект на формалдехидът е широкоспектърна противогъбична и противобактериална
активност.
Всички продукти на фирма Биотрейд са клинично изпитани за доказване на
високата им ефективност и безопасност.

# 46
  • Мнения: 357
Най-после от Биотрейд ми отговориха на запитването за формалдехида в кова балсамче.
Копирам:

Формалдехидът в тези концентрации и приложен външно е абсолютно безвреден.
Неговият ефект е да заздрави нокътната плочка като подобрява връзката между
кератиноцитите (клетките, от които се изгражда нокътната плочка). Друг желан
ефект на формалдехидът е широкоспектърна противогъбична и противобактериална
активност.
Всички продукти на фирма Биотрейд са клинично изпитани за доказване на
високата им ефективност и безопасност.


Значи да го ползваме и да се радваме на здрави и хубави нокти без гъбички  hahaha
Аз още не мога да дам оценка за кремчето мажа се от 3 дни.При вас как е?  Joy

# 47
  • София
  • Мнения: 9 475
Браво Чета, че посместваш отговорът им тук!  bouquet

Аз още не съм забелязала ефект от балсамчето, но продължавам с мазането всяка вечер. Вече ми е ритуал това. Crazy

# 48
  • Мнения: 18 542
Аз се мажа от 1 март, но още ноктите ми не са това, което ми се ще. Може би само външно мазане не е достатъчно за мен. Не се храня много здравословто  Rolling Eyes така че не съм критерий.

# 49
  • Мнения: 4 733
Момичета,малко не е по темата но ще съм ви благодарна ако ми кажете къде да търся продуктите на въпросната марка? Ваптеки,дрогерии,парфюмерии или?

# 50
  • Мнения: 357
Момичета,малко не е по темата но ще съм ви благодарна ако ми кажете къде да търся продуктите на въпросната марка? Ваптеки,дрогерии,парфюмерии или?

Тези продукти трудно се намират по аптеките.От опит ти го казвам.Обиколих страшно много аптеки и накрая попитах в една която е съвсем близо до нас имаха цялата серия,ама изобщо не съм си мислела,че в кварталната аптека ще ги открия даже на по-ниски цени от колкото са в сайта.Питай по аптеките по принцип в няколко аптеки ми предложиха да ми поръчат и след 1-2 дена да мина да си ги взема.

# 51
  • Мнения: 1 704
Мойте се пооправиха за около седмица мазане, но така или иначе не очаквам чудеса.. Не се храня здравословно, не пия витамини.. то няма откъде да имам кой знае какви нокти, но поне спряха да се цепят и порастнаха малко, иначе ми бяха до кожа къси и до средата на нокътя обелени като люспи  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 58
 newsm10 Още като му видях рекламката на това балсамче много му се навих.Търсих го под дърво и камък и най сетне го намерих в една случайна аптека на Мария Луиза, когато отивах за представянето на пилатеса.Ползвам го от една седмица и съм много доволна.

# 53
  • Мнения: 18 542
Само при мен ли няма ефект? Rolling Eyes
Мажасе по два пъти на ден от 1.03 и нищо!
Само дето кожичките адски започнаха да се белят и ми се отлепи кожата от нокътната плочка та няма нужда да ги избутвам или режа.

# 54
  • Мнения: 291
Аз го ползвам от половин година , страшно съм доволна. Вече не мога без това балсамче.

# 55
И аз го ползвам от една седмица и мога да кажа, че съм невероятно доволна.По принцип имам много проблемни нокти от две години насам, заради поставяне на ноктопластика, два пъти за по един месец. Откакто свалих ноктите започна начупване, цепене и понеже съм с тъпа/права/,а не заоблена форма на ноктите, крайчетата постоянно ми се чупеха.Но балсамчето направи чудеса и от една седмица виждам страхотно подобрение, то това цяла седмица да не съм счупила нито един нокът за мен си е голямо постижение, така че го препоръчвам на всички мои познати.

# 56
  • Мнения: 357
Аз ползвам балсамчето от няколко дена  и за сега все още не мога да определя дали има ефект,но струва ми се че има.На кутииката пише,че се препоръчва да се ползва един месец-това как трябва да го разбирам,че трябва да се ползва само един месец или поне един месец?

# 57
  • Мнения: 18 542
На кутииката пише,че се препоръчва да се ползва един месец-това как трябва да го разбирам,че трябва да се ползва само един месец или поне един месец?
Според мен значи да се ползва поне месец.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 328
...кожичките адски започнаха да се белят и ми се отлепи кожата от нокътната плочка та няма нужда да ги избутвам или режа.
Формалдехидът действа Mr. Green Уфф, това - на шега /не, че не може наистина да е от него този ефект/, обаче аз се замислям дали да почна да го ползвам, защото на мен и без него ми се белят кожичките и от това ми се разраняват пръстите около нокътните плочки Cry Май не помня да съм била толкова зле по отношение на ръце и нокти. Само до преди месец имах красив, добре поддържан и доста дълъг маникюр newsm03, а сега не искам да си виждам ръцете smile3518

# 59
  • Мнения: 18 542
Формалдехидът действа Mr. Green Уфф, това - на шега /не, че не може наистина да е от него този ефект/, обаче аз се замислям дали да почна да го ползвам, защото на мен и без него ми се белят кожичките и от това ми се разраняват пръстите около нокътните плочки Cry
И аз си мисля, чеможе да е от него. Все пак май е добро това действие, защоточе почти нямам излишни кожички вече, а пръстите не са разранени. Преди имах доста мъртва кожа, която като се опитам да махна и ми се разраняваха пръстите.
Мен ако питаш, пробвай. Няма да ти съсипе ноктите със сигурност.

# 60
  • Мнения: 522
Много съм доволна от балсамчето.Възстанови ми ноктите след ноктопластика само за две седмици, но аз мажа поне по 2-3 пъти на ден 

# 61
  • Мнения: 1 558
Много се радвам че действа и при вас Hug, след тази реклама, която му направих щеше да е жалко да ви разочаровам.  Но от това по-бърз и ефективен, а и евтин начин не съм намирала за подобряване на състоянието на ноктите.

# 62
Ами, Пепи, можем само да ти благодарим!!!  bouquet

# 63
  • Мнения: 522
Ами, Пепи, можем само да ти благодарим!!!  bouquet
Абсолютно  Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 3 328
Да си кажа и аз - преодолях първоначалния си "стрес" от формалдехида и започнах да се мажа с балсама. Е, не е истина просто - за два дни разранените ми като от химическо изгаряне пръсти /около нокътната плочка/ заздравяха напълно. Мажа се много често - като видя, че е попил, мажа отново. Като си измия ръцете - пак. Надявам се, че скоро ще проличи благотворният му ефект и върху ноктите, защото те също са в много лошо състояние /нацепени са почти до средата на плочката/.
Благодарности и на Пепи, и на Чета и Елица  bouquet

# 65
  • Мнения: 1 045
А във Варна някой има ли идея каде да намеря  Rolling Eyes Обиколих 560 000 аптеки и в нито една няма  Close

# 66
  • Мнения: 505
аптека Гален на ул. Л. Каравелов (района зад ДКС), от там го взех

# 67
  • Мнения: 1 708
А във Варна някой има ли идея каде да намеря  Rolling Eyes Обиколих 560 000 аптеки и в нито една няма  Close

Аз го взех от Първа Частна Аптека на червения площад!

# 68
  • София
  • Мнения: 3 328
А във Варна някой има ли идея каде да намеря  Rolling Eyes Обиколих 560 000 аптеки и в нито една няма  Close
Т`ва варненци много аптеки си имате, много нещо... Shocked
Шегувам се  bouquetАко все пак не успееш да го намериш, кажи, ще организираме пратка от балсамчета за хубави варненки Grinning

# 69
  • Мнения: 1 045
А във Варна някой има ли идея каде да намеря  Rolling Eyes Обиколих 560 000 аптеки и в нито една няма  Close
Т`ва варненци много аптеки си имате, много нещо... Shocked
Шегувам се  bouquetАко все пак не успееш да го намериш, кажи, ще организираме пратка от балсамчета за хубави варненки Grinning

Благодаря , много си мила   bouquet

# 70
  • Мнения: 1 708
От една седмица ползвам балсамчето и още е рано да се каже дали има някакъв ефект,но понеже винаги съм със заздравител и мажа в основата на нокътя.Прави ми впечатление обаче че кожичките започват да ми се белят.Някой има ли такъв проблем? newsm78

# 71
  • Мнения: 1 704
Прави ми впечатление обаче че кожичките започват да ми се белят.Някой има ли такъв проблем? newsm78

и на мен ми прави впечатление същото  Rolling Eyes ако се мажа по 3-4 пъти на ден е ок, но ако се намажа сутринта, до вечерта кожата като че ли прекалено изсъхва и почва да се нацепва..
това го забелязах след поне около седмица мазане обаче, преди това беше добре, затова реших че съм прекалила с мацотенето.. абе нещо ми е мътна работата  newsm78

# 72
  • Мнения: 1 708
Аз се мажа само вечер (т.е не съм прекалила с мацотенето Wink),през другото време си усещам прекалено сухи и се нацепват Close.Какво да ти кажа грозна картинка.Нали уж трябваше да овлажнява,витамини,ланолини............ newsm78

# 73
  • Мнения: 1 704
тъй де тъй овлажнява на момента, ама после като попие като че ли става по зле.. ноктите ми се пооправиха, ама нещо кожичките не изглеждат добре  Confused

# 74
  • Мнения: 18 542
От една седмица ползвам балсамчето и още е рано да се каже дали има някакъв ефект,но понеже винаги съм със заздравител и мажа в основата на нокътя.Прави ми впечатление обаче че кожичките започват да ми се белят.Някой има ли такъв проблем? newsm78
Аз по-горе питах същото.
Сега пробвам да се мажа по няколко пъти на ден както каза Karimma да видим какъв ще е ефекта.
Поне кожичките ми се изчистиха доста и в момента нокътната плочка е съвсем открита и чиста.

# 75
  • Мнения: 1 708
От една седмица ползвам балсамчето и още е рано да се каже дали има някакъв ефект,но понеже винаги съм със заздравител и мажа в основата на нокътя.Прави ми впечатление обаче че кожичките започват да ми се белят.Някой има ли такъв проблем? newsm78
Аз по-горе питах същото.
Сега пробвам да се мажа по няколко пъти на ден както каза Karimma да видим какъв ще е ефекта.
Поне кожичките ми се изчистиха доста и в момента нокътната плочка е съвсем открита и чиста.


ОК.Значи продължавам,пък ще видим какво ще стане!  bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 3 328
Държа да уточня, че при мен проблем с кожичките имаше дотолкова, доколкото отстрани на нокътната плочка се запършваше /ама, че дума, но не ми идва по-точна наум/ кожичка, която, ако откъсна, почва да кърви мястото, откъдето е махната, а ако я отрежа с ножичка, остатъкът продължава да ме боли и да ми дразни. Освен това ъгълчетата на пръстите, при върха на нокътната плочка, ми бяха много загрубели и твърди, а при опит да изрежа тази загрубяла кожа, мястото ставаше неимоверно чувствително, болезнено. Други проблеми с кожичките не съм имала, особено пък след като почнах да мажа с балсамчето. Точно от него всичко с тях се оправи, сега чакам да се стабилизират ноктите и да спре нацепването им.

# 77
  • Мнения: 569
 WinkАз също си купих балсамчето,ще има ли ефект ако го ползвам само по един път дневно. Wink

# 78
  • Мнения: 18 542
Вие на нелакирани нокти ли го слагате или на лакирани?
Питам конкретно тези, при които е имало ефект, защото аз често съм със заздравител.

# 79
  • София
  • Мнения: 3 328
Вие на нелакирани нокти ли го слагате или на лакирани?
Питам конкретно тези, при които е имало ефект, защото аз често съм със заздравител.
Да кажа при мен как е - реших, че по-пряко и ефикасно балсамчето би действало, ако няма нищо върху нокътната плочка, затова махнах лак и заздравител и така го мазах. Едва вчера сложих заздравител, но днес мисля пак да го махна и да мажа. Според мен дори заздравител да е, пак "запечатва" и балсамът не може да стигне до там, дето му е предназначението.

# 80
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
От една седмица ползвам балсамчето и още е рано да се каже дали има някакъв ефект,но понеже винаги съм със заздравител и мажа в основата на нокътя.Прави ми впечатление обаче че кожичките започват да ми се белят.Някой има ли такъв проблем? newsm78
Значи правилно съм предположила,че кожичките ми се белят от балсамчето.Явно не само аз имам такъв проблем.
Иначе като изключим кожичките който са дости неприятни, нокътната плочка стана страхотна.
Имам едно питане:
До кога ви се белеха кожичките?

# 81
  • Мнения: 18 542
Значи правилно съм предположила,че кожичките ми се белят от балсамчето.Явно не само аз имам такъв проблем.
Иначе като изключим кожичките който са дости неприятни, нокътната плочка стана страхотна.
Имам едно питане:
До кога ви се белеха кожичките?

Моите все още се белят. Ползвам го вече един месец.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 328
Не е добре това. Онзи ден питах в аптеката в хипермаркет ХИТ за заздравител за цепещи се нокти и това, което ми препоръчаха, също  съдържаше формалдехид, но на опаковката изрично пишеше, а и фармацевтът ме предупреди - да се маже само до средата на нокътната плочка, без да се засягат кожичките. Подновиха се съмненията ми...

# 83
  • Мнения: 1 708
Добре де,формалдехидът не ли опасен когато е в дози над нормалното? newsm78
На упътването пише да се маже в основата на нокъта и до първата става на пръста>Вече нищо не разбирам! Rolling Eyes

# 84
  • София
  • Мнения: 3 328
Казах това, което прочетох и което ми казаха. Изводите очевидно ще ги правим всеки - сам за себе си.

# 85
  • Мнения: 18 542
Уф, вече и аз не знам  newsm78
Аз вече минах 1 месец курс и ще взема дапоспра за 1 месец да видим...

# 86
  • Мнения: 1 708
Уф, вече и аз не знам  newsm78
Аз вече минах 1 месец курс и ще взема дапоспра за 1 месец да видим...

Имаш ли подобрение на ноктите за този един месец?

# 87
  • Мнения: 18 542
Имаш ли подобрение на ноктите за този един месец?
Мисля, че да, но не съм 100% сигурна, че е от балссамчето, защото през това време пия Биотин, мажа с масло за нокти и слагам заздравител.
Може би нещата са комплексни.

# 88
  • София
  • Мнения: 9 475
Не е добре това. Онзи ден питах в аптеката в хипермаркет ХИТ за заздравител за цепещи се нокти и това, което ми препоръчаха, също  съдържаше формалдехид, но на опаковката изрично пишеше, а и фармацевтът ме предупреди - да се маже само до средата на нокътната плочка, без да се засягат кожичките. Подновиха се съмненията ми...
Е, чакай сега, Карима! Stop
Първо заздравителя е под формата на лак, нали? Thinking
Ами поначало не е добре да се маже по кожичките, то и за лака не е добре да попада там. Wink
А балсама- самото му име подсказва, че ще се мажеш по-здраво. Wink

Аз досега не съм до никъде с резултата Thinking- белят ми се кожичките и на мен, но си все си мисля, че това аз самата си го правя. Непрекъснато нещо ми пречи и дърпам и т.н. Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 5 317
Днес най-после и аз си поръчах това балсамче! Party Party Party

# 90
  • Мнения: 505
И моите кожички пострадаха от балсама, до момента не съм имала никакви проблеми, а сега на места са сцепени и видимо сухи. Ноктите ми продължават да се цепят плачевно. Резултата за мен е нулев и ще се върна към маслото за нокти на Икаров.

# 91
  • София
  • Мнения: 3 328
Първо заздравителя е под формата на лак, нали? Thinking
Ами поначало не е добре да се маже по кожичките, то и за лака не е добре да попада там. Wink
Не - заздравителят от тази швейцарска марка, дето все не мога да я запомня, е като молив /не отварях опаковката, за да го видя точно как изглежда, но фармацевтът ми го показа и само като чух, че се нанася до средата на нокътната плочка, като се пазят кожичките от контакт с него, и видях на опаковката да пише, че съдържа формалдехид, се отказах и да го гледам по-отблизо/.
Що се отнася до беленето на кожичките - при мен най-напред балсамът заздрави участъците около ноктите и бях изключително доволна от това. Но като продължих да мажа, те почнаха да изсъхват, да се напукват отново и пак започнаха да се лющят. А това боли Cry

# 92
  • Мнения: 46 515
Вече и аз го имам, от утре започвам да мажа  Grinning
За люлинските мами- има го в аптеката на магазин "Европа" в Люлин 9  Peace

# 93
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ще си го купя и ще пробвам.
Аз по принцип маникюр не мога да пускам, много са ми меки ноктите и се цепят.

И аз така.

# 94
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
И моите кожички пострадаха от балсама, до момента не съм имала никакви проблеми, а сега на места са сцепени и видимо сухи. Ноктите ми продължават да се цепят плачевно. Резултата за мен е нулев и ще се върна към маслото за нокти на Икаров.
Аз може и да греша ама мисля че балсамчето не оправя сцепеният вече нокът а спомага да не се сцепва.
Аз именно затова преди да почна да ползвам балсамчето си отрязах ноктите до дъно и почнах да бажа с балсамчето.
Ефектът при мен е страхотен.В момента ноктите ми са средна дължина,все още са меки но до момента поне не са започнали да се цепят.
За протокола да спомена само,че мажа със балсамчето само веднъж на ден,обикновенно вечер. Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 9 475
Не - заздравителят от тази швейцарска марка, дето все не мога да я запомня, е като молив /не отварях опаковката, за да го видя точно как изглежда
A, ясно ти говориш за т. нар. писалки. Simple Smile
А, дали, има някакъв ефект от тях? Thinking
Гледам, че и Ейвън имат такава. newsm78

# 96
  • Мнения: 583

Не - заздравителят от тази швейцарска марка, дето все не мога да я запомня, е като молив /не отварях опаковката, за да го видя точно как изглежда
марката да не е ''mavala''?

# 97
  • София
  • Мнения: 3 328

Не - заздравителят от тази швейцарска марка, дето все не мога да я запомня, е като молив /не отварях опаковката, за да го видя точно как изглежда
марката да не е ''mavala''?

  love001цена нямаш - това е марката. Впечатления от нея?
А пропо - доколкото си спомням - ето това е заздравителят: Ето какво пише в упътването за употреба в сайта на Мавала:
How to use 
Remove polish or any oily film and clean nails thoroughly. Apply product with the felt tip sparingly to the free edge of the nails. Leave on for one minute to set. Apply twice a week at the most until your nails have become heatlhy and strong. Then two to three times per month if necessary. 
   
Precaution : Never apply under nail, on cuticles, or skin. If any product runs on to the skin, wipe it off with damped cotton pad. 

Последна редакция: ср, 05 апр 2006, 16:01 от Karimma

# 98
  • Мнения: 583
ами аз ползвам едни защитни мазила, които са 1 и 2. като се лакираш с едно ти стават едни мрежички върху ноктите, а с 2 изглаждаш нокъта и тогава лак.предпазва от счупване, цепене и т.н аз имам ужасни нокти и не се лакирам в момента, но сестра ми го ползва и е много доволна, дори каза, че всякакви лакове и издържат по цяла седмица. мисля да си взема нещо друго за сцепени вече нокти, но все не ми остава време да разгледам всички продукти и да избера точния, щото са много. Hug

# 99
  • Мнения: 1 708
Имат ли някакъв сайт тези mavala? newsm78

# 100
# 101
# 102
  • Мнения: 357

Не - заздравителят от тази швейцарска марка, дето все не мога да я запомня, е като молив /не отварях опаковката, за да го видя точно как изглежда
марката да не е ''mavala''?

  love001цена нямаш - това е марката. Впечатления от нея?
А пропо - доколкото си спомням - ето това е заздравителят: Ето какво пише в упътването за употреба в сайта на Мавала:
How to use 
Remove polish or any oily film and clean nails thoroughly. Apply product with the felt tip sparingly to the free edge of the nails. Leave on for one minute to set. Apply twice a week at the most until your nails have become heatlhy and strong. Then two to three times per month if necessary. 
   
Precaution : Never apply under nail, on cuticles, or skin. If any product runs on to the skin, wipe it off with damped cotton pad. 

А къде в Сф могат да се намерят продуктите на тази фирма?

# 103
  • Мнения: 583
аз ги купих от един магазин за парфюмерия и  козметика на янко сакъзов-казва се престиж/с/у парка заимов/.

# 104
  • София
  • Мнения: 3 328
...А къде в Сф могат да се намерят продуктите на тази фирма?...
Продукти на "Мавала" гледах в аптеката в хипермаркет ХИТ на Обелско шосе.

# 105
  • Мнения: 357
Благодаря ви много  newsm51

# 106
  • София
  • Мнения: 3 328
Пак заповядай, Кумба PartyМно-о-о-ого любим персонаж  - нямаше как да ти устоя Laughing

# 107
  • Мнения: 357
Ех хубави детски имаше докато бях млада ...

# 108
  • Мнения: 5 317
Ех хубави детски имаше докато бях млада ...
Стига бе,сега да не си много стара Laughing Laughing Laughing.

# 109
  • Мнения: 357
След по-малко от месец ставам на 20-може да ми приготвите кремчето за бръчки  Simple Smile  Sad  Simple Smile

# 110
  • Мнения: 5 317
След по-малко от месец ставам на 20-може да ми приготвите кремчето за бръчки  Simple Smile  Sad  Simple Smile

Сладурана! Party

Ти си знаеш,че ти е доста рано за кремчета за бръчки. Naughty

# 111
  • Мнения: 357
След по-малко от месец ставам на 20-може да ми приготвите кремчето за бръчки  Simple Smile  Sad  Simple Smile

Сладурана! Party

Ти си знаеш,че ти е доста рано за кремчета за бръчки. Naughty

Ще изчакам още няколко годинки,въпроса на този етап е какво да си взема за да ми се заздравят ноктите.Имах толкова хубави нокти,но последните няколко месеца за нищо не стават.Сега съм си взела заздравител и топ лак уж в едно били на Fingr's ще видим какъв ще е резултата  Grinning

# 112
  • Мнения: 85
ами аз ползвам едни защитни мазила, които са 1 и 2. като се лакираш с едно ти стават едни мрежички върху ноктите, а с 2 изглаждаш нокъта и тогава лак.предпазва от счупване, цепене и т.н аз имам ужасни нокти и не се лакирам в момента, но сестра ми го ползва и е много доволна, дори каза, че всякакви лакове и издържат по цяла седмица. мисля да си взема нещо друго за сцепени вече нокти, но все не ми остава време да разгледам всички продукти и да избера точния, щото са много. Hug
Какви са тези мазила и коло струват?

# 113
  • Мнения: 357
ами аз ползвам едни защитни мазила, които са 1 и 2. като се лакираш с едно ти стават едни мрежички върху ноктите, а с 2 изглаждаш нокъта и тогава лак.предпазва от счупване, цепене и т.н аз имам ужасни нокти и не се лакирам в момента, но сестра ми го ползва и е много доволна, дори каза, че всякакви лакове и издържат по цяла седмица. мисля да си взема нещо друго за сцепени вече нокти, но все не ми остава време да разгледам всички продукти и да избера точния, щото са много. Hug
Какви са тези мазила и коло струват?

Аз доколкото разбрах са на mavala или греша  newsm78

# 114
  • Мнения: 160
Бургаски мами, моля някой ако е намерил този балсам да даде инфо, че нещо досега все удрям на камък. Продавачките ме гледат като изтребител-не били чували за такъв балсам.

# 115
  • Мнения: 160
Имах предвид балсама от заглавието на темата - "MAXI на "BioTrade".

# 116
  • Мнения: 357
Не е по темата за балсамчето,ама писахме по-горе за тези продукти и за да не отварям нова тема ще пиша тук.Някой доволен от продуктите на mavala от какво точно и какви са им цените.А между другото май от балсамчето и на мен ми се исуши и започна да ми се цепи кожата около ноктите.Сега съм го спряла малко.При вас как е?

# 117
  • Мнения: 606
току шо се намазах ноктите с балсама.
като усетя ефект ще пиша.

# 118
  • Мнения: 606
Да се похваля.Ноктите ми вече не се чупят и белят.Почнаха да растати изглеждат много добре.Много съм доволна newsm44

# 119
  • София
  • Мнения: 1 544
Да се похваля.Ноктите ми вече не се чупят и белят.Почнаха да растати изглеждат много добре.Много съм доволна newsm44
Колко често се мажеш с него??? Лак слагаш ли си?

# 120
  • Мнения: 1 099
Още утре ще си го купя като толкова го хвалите!
В последно време ноктите ми са ужасни. Дано това помогне!

# 121
  • Мнения: 606
Още утре ще си го купя като толкова го хвалите!
В последно време ноктите ми са ужасни. Дано това помогне!
Няма да сгрешиш

# 122
  • Мнения: 1 813
Мда... мажа ги ли мажа с какво ли не и винаги се цепят.
В момента просто слагам "разтвор стимулиращ растежа" наистина действа,но си растат и се цепят.
Ще пробвам   bouquet

# 123
  • Мнения: 569

   Ползвам балсама от пролетта, след 6-7 нанасяния ноктите ми спряха да се нацепват за пръв път в живота ми, последните месеци не бях ползвала балсамчето и ето че пак почват. Определено има ефект, но трябва да се прави редовно, дори и 1 път седмично да ги намажете ще има резултат  Peace

# 124
  • Мнения: 6 461
Искам да ви похваля балсам за здрави нокти"MAXI на "BioTrade". Ползвам го вече 3 седмици и ноктите ми спряха да се цепят, вече пораснаха, а само месец по-рано се налагаше да ги изрязвам до дъно, защото се разслояваха и направо се лющеха.
Ще го пробвам на всяка цена. Peace

# 125
  • Мнения: 606
Направо не вярвам че ми растът ноктите Grinning Никога през живота си не съм се виждала с маникюр.Не мога да спра да си ги гледам.

# 126
  • Мнения: 1 099
Мами кажете ми моля ви някаква аптека в центъра, където го има.
Питах поне на 5/6 места и никъде го нямаше Cry

# 127
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Направо не вярвам че ми растът ноктите Grinning Никога през живота си не съм се виждала с маникюр.Не мога да спра да си ги гледам.

Ей това е и моето мнение на 100%
 newsm10 newsm10 newsm10
 Гледам си ги, радвам им се и ме е страх да не ги счупя, почвам да ги удрям тук и там, защото стават дълги, а аз не съм свикнала да си съжителстваме заедно!!

# 128
  • Мнения: 1 043
още утре се запътвамкъм аптека да се снабдя - мойте нокти се цепят ужасно и растат на вълнички тук таме навсичко отгоре и сега след като родих кожата навсякаде ми е една суха вклющчително и кожичките  на ноктите са ми загрубели - това от миенето на дупе постоянно или и аз незнам от какво но мисля че цялата кожа ми е зле

# 129
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не мога да повярвам!Вие говорите явно за елексир,след всичко прочетено,ще пробвам!

# 130
  • Мнения: 59
И аз съм много доволна от кремчето, вече месец го ползвам и ноктите ми спряха да се цепят, растат по бързо и по твърди.

# 131
  • Мнения: 5 539
Е, явно аз съм най-големият карък, защото след цял месец ползване не видях никакъв ефект Sad А бях толкова редовна в цапотенетето Rolling Eyes

# 132
  • Мнения: 661
Аз също имам кремчето и съм много доволна. Резултат имаше още през първата седмица.  newsm10

# 133
  • Мнения: 240
Е, явно аз съм най-големият карък, защото след цял месец ползване не видях никакъв ефект Sad А бях толкова редовна в цапотенетето Rolling Eyes
точно се чудех дали аз съм единствената при която няма ефект Confused

# 134
  • Мнения: 9 095
аз определено ще развържа кесията днес следобяд, дано да го открия и веднага почвам цапането и ще ви кажа след седмица, дали ще се радвам или оплаквам Peace

# 135
  • Мнения: 91
Формалдехидът в тези концентрации и приложен външно е абсолютно безвреден.
Неговият ефект е да заздрави нокътната плочка като подобрява връзката между
кератиноцитите (клетките, от които се изгражда нокътната плочка). Друг желан
ефект на формалдехидът е широкоспектърна противогъбична и противобактериална
активност.
Всички продукти на фирма Биотрейд са клинично изпитани за доказване на
високата им ефективност и безопасност.
 
Ефект може да има само ако предварително е обработен нокътя с апаратура и там ,каквото трябва..Само така може да попадне кремчето в корена на нокътя и да има ефект.Мазането отгоре ,без предварително подготовка създава опасност от проникване на формалдехида в кръвта ,а това си е чисто отравяне на организма.Права е мамата ,която предупреди за това.Говорих със моя специалист ,при който ходя на медицински педикюр.Така са ги учили в Австрия,където е завършила.При предварителна подготовка на ноктите ,те поемат каквото трябва и има ефект ,в противен случай - не и се трови организма..
 

# 136
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Е, явно аз съм най-големият карък, защото след цял месец ползване не видях никакъв ефект Sad А бях толкова редовна в цапотенетето Rolling Eyes
точно се чудех дали аз съм единствената при която няма ефект Confused

Явно аз съм третият карък! Mr. Green

# 137
  • Мнения: 91
ДНЕС КАЗАХА И ПО ТЕЛЕВИЗИЯТА В РАЗГОВОРА СЪС СПЕЦИАЛИСТИ ЗА ВРЕДНИТЕ КОЗМЕТИЧНИ СЪСТАВКИ,ЗАБРАНЕНИ В ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ .СЪСТАВКАТА НА ТОЗИ ПРОДУКТ- ФОРМАЛДЕХИД Е АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНА В ЕВРОПА. КАНЦЕРОГЕННА Е - ДОКАЗАНО Е ТАМ!!!!!! ВНИМАВАЙТЕ,!!!!

# 138
  • Мнения: 18 542

Ефект може да има само ако предварително е обработен нокътя с апаратура и там ,каквото трябва..Само така може да попадне кремчето в корена на нокътя и да има ефект.Мазането отгоре ,без предварително подготовка създава опасност от проникване на формалдехида в кръвта ,а това си е чисто отравяне на организма.Права е мамата ,която предупреди за това.Говорих със моя специалист ,при който ходя на медицински педикюр.Така са ги учили в Австрия,където е завършила.При предварителна подготовка на ноктите ,те поемат каквото трябва и има ефект ,в противен случай - не и се трови организма..
 
За каква подготовка става въпрос?  newsm78

# 139
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
И какво сега.... да го джаскам ли, да вема да не го ползвам така ли??? newsm78 или да го свърша и да не си вземам повече??

# 140
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе някой намерил ли го е това мазило във Варна? Защото аз до сега в никоя аптека не можах да го открия.  Sad

# 141
  • Мнения: 1 099
Абе някой намерил ли го е това мазило във Варна? Защото аз до сега в никоя аптека не можах да го открия.  Sad

Аз, в София, след дълго търсене си го поръчах в една аптека. Ако искаш питай в някоя по-голяма дали не могат да го поръчат.

# 142
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Абе някой намерил ли го е това мазило във Варна? Защото аз до сега в никоя аптека не можах да го открия.  Sad

Мога ПаК да те уредя!!!  Laughing
Аз си го купих, пиши ми на лични!!!

# 143
  • Мнения: 7 186
Аз го ползвам вече повече от седмица и съм във възторг- ноктите ми станаха розови, по- твърди и не се цепят. Hug

# 144
  • Мнения: 9 095
ами някой знае ли дали му пречи формалина, че се оттървам от гъби в момента и тука се мажа сега с него, и къде във Варна го има? Peace

# 145
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
ами някой знае ли дали му пречи формалина, че се оттървам от гъби в момента и тука се мажа сега с него, и къде във Варна го има? Peace

От една аптека в Трошево

# 146
  • Мнения: 606
Абе някой намерил ли го е това мазило във Варна? Защото аз до сега в никоя аптека не можах да го открия.  Sad
В "Санита",но не централната,а тази която е по пътя към Планета Пайнер.

# 147
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе някой намерил ли го е това мазило във Варна? Защото аз до сега в никоя аптека не можах да го открия.  Sad
В "Санита",но не централната,а тази която е по пътя към Планета Пайнер.

Тази кято е до Окръжна болница ли? Не знам къде се намира Планета Пайнер?  Embarassed

# 148
  • Мнения: 606
Абе някой намерил ли го е това мазило във Варна? Защото аз до сега в никоя аптека не можах да го открия.  Sad
В "Санита",но не централната,а тази която е по пътя към Планета Пайнер.

Тази кято е до Окръжна болница ли?   Embarassed
Да.Това е бул.Генерал Колев.
Даже вчера си взех второ бурканче

# 149
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе някой намерил ли го е това мазило във Варна? Защото аз до сега в никоя аптека не можах да го открия.  Sad
В "Санита",но не централната,а тази която е по пътя към Планета Пайнер.

Тази кято е до Окръжна болница ли?   Embarassed
Да.Това е бул.Генерал Колев.
Даже вчера си взех второ бурканче


Благодаря много. Супер утре ще отида до там, че ми е и близко.   bouquet

# 150
  • :)
  • Мнения: 337
Ще се възползвам Peace

# 151
  • Мнения: 1 290
В Пловдив къде го има? newsm78

# 152
  • Мнения: 7 186
В Пловдив къде го има? newsm78

В аптеки Санита и в аптеката под Клиника Тримонциум.

# 153
  • Мнения: 1 290
В Пловдив къде го има? newsm78

В аптеки Санита и в аптеката под Клиника Тримонциум.
ще ми кажеш ли примерна аптека Санита,някъде на центъра ако може Blush?Мерси  bouquet

# 154
  • Мнения: 7 186
ще ми кажеш ли примерна аптека Санита,някъде на центъра ако може Blush?Мерси  bouquet

Аз си го купих от тази, която е на спирката срещу паметника на Съединението.

# 155
  • Мнения: 1 290
ще ми кажеш ли примерна аптека Санита,някъде на центъра ако може Blush?Мерси  bouquet

Аз си го купих от тази, която е на спирката срещу паметника на Съединението.
Мерси много  bouquetИ аз за нея си мислих  Grinning

# 156
  • Бургас
  • Мнения: 612
И аз имам пермаментен проблем с ноктите, дори точно в момента единия така се е счупил, че чак ме боли, доста надълбоко под плочката е  Confused
Още утре отивам да го търся. Някой от Бургас вече купил ли е, да ме насочи къде да търся?

# 157
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Момичета не можах да го открия това чудо. Ходих в Санита и ми казаха, че предния ден са го купили последното. Няма да зареждат повече, понеже производителя нямало да го произвежда повече имали проблеми. Някой знае ли къде другаде във Варна може да се открие.  Cry

# 158
  • Мнения: 606
Момичета не можах да го открия това чудо. Ходих в Санита и ми казаха, че предния ден са го купили последното. Няма да зареждат повече, понеже производителя нямало да го произвежда повече имали проблеми. Някой знае ли къде другаде във Варна може да се открие.  Cry
Пробвай в другите аптеки Санита.
Ако наистина го спират,много лошо.Не искам пак да ми се чупят и белят ноктите.Само то ме спасява

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 612
Купих го. Сега кат направя един хубав манилюр и като ми завидят всички  Crazy

# 160
  • Мнения: 1 290
И аз се сдобих с него pletka ,само,че имам чувството,че трябва все да съм без лак Shocked

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 612
направо не мога да повярвам, че от едно кремче и само за няколко дена виждам подобрение на ноктите си  Shocked гледам и не вярвам! сряха да се цепят, заформиха се, красота просто! сега пък ми се появи проблем с кожичките, но си мисля, че с времето и той ще се оправи, няма как да имам здрави нокти пък гадни кожи, както и обратното... поне така си мисля

# 162
  • Мнения: 1 290
При мен няма ефект засега Sad

# 163
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
И аз да го похваля-супер е,от месец някъде го ползвам и мисля че върши страхотна работа Peace

# 164
  • Бургас
  • Мнения: 612
днес случайно прочетох на опаковката, че е препоръчително да се ползва 1 месец, което аз разчитам като да не се ползва повече от 1 месец  newsm78
аз смятам докато свърши бурканчето, то не е много голямо, а аз не съм от най-редовните  Crazy
пък после когато пак ноктите ми напомнят за себе си ще купя ново

# 165
  • На небето
  • Мнения: 5 530
днес случайно прочетох на опаковката, че е препоръчително да се ползва 1 месец, което аз разчитам като да не се ползва повече от 1 месец  newsm78
аз смятам докато свърши бурканчето, то не е много голямо, а аз не съм от най-редовните  Crazy
пък после когато пак ноктите ми напомнят за себе си ще купя ново

Как ще си купиш като вече не го произвеждат. Във Варна вече ги няма по аптеките, казаха, че нямало да зареждат, защото производителя спрял да го произвежда.  Sad

# 166
  • Мнения: 7 186
Аз го ползвах към 2 седмици- без лак, мажех се всяка вечер и ефекта беше супер- станаха по- твърди и здрави ноктите и плочката розова. Сега обаче като взех пак да се лакирам ми се струва, че ноктите ми пак станаха като преди- по- меки и чупливи. Rolling Eyes Хем преди лакиране слагам за основа витаминен лак и 1 път седмично, като свалям лака се мажа пак с маслото. Confused

# 167
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък не видях абсолютно никакъв ефект от този балсам, хем се клепах двайсетина дни SadКутийката ми е почти пълна. Ако някой много иска да го пробва, а не може да си го намери, да ми пише на лични.

# 168
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аз го ползвах към 2 седмици- без лак, мажех се всяка вечер и ефекта беше супер- станаха по- твърди и здрави ноктите и плочката розова. Сега обаче като взех пак да се лакирам ми се струва, че ноктите ми пак станаха като преди- по- меки и чупливи. Rolling Eyes Хем преди лакиране слагам за основа витаминен лак и 1 път седмично, като свалям лака се мажа пак с маслото. Confused


Мармаладке, кажи моля те къде в Пловдив мога да си го купя?  Thinking

# 169
  • Мнения: 1 167
Ако някой от Вас може да ми каже къде във Варна го има този балсам моля да ми пише:) Благодаря!

# 170
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ако някой от Вас може да ми каже къде във Варна го има този балсам моля да ми пише:) Благодаря!

Никъде го няма.  Cry И спряно от производство. Обиколих цяла Варна, но навсякъде беше свършило (ако въобще го продаваха) и нямало да зареждат. Защото фирмата имала проблем с този продукт и го спрели от производство. Май било канцерогенно, според европейските изисквания.

# 171
  • Мнения: 7 186
Мармаладке, кажи моля те къде в Пловдив мога да си го купя?  Thinking

В аптеки Санита го има, аз си го взех от тази, дето е на спирката срещу паметника на Съединението. Ако все още го има, гледам пишат, че е спрян от производство.
Биотрейд съм виждала и в аптеката на клиника Тримонциум.

# 172
  • Мнения: 1 290
Никакъв ефект,имам чувтвото ,че повече ми се цепят отпреди Shocked А какви кожички ми се появиха,думи нямам  #Cussing out

# 173
  • Мнения: 811
Аз се мажа с балсама от 3-4 дена,чакам да ми се махнат кожичките,защото маникюр не отглеждам и дали ще ми се заздрави нокътя не ме вълнува особено...обаче какви кожички имам  Sick
Дано не ми подейства като на Тристания  Crazy

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Мармаладке, кажи моля те къде в Пловдив мога да си го купя?  Thinking

В аптеки Санита го има, аз си го взех от тази, дето е на спирката срещу паметника на Съединението. Ако все още го има, гледам пишат, че е спрян от производство.
Биотрейд съм виждала и в аптеката на клиника Тримонциум.

Тенкю за инфото. Аз работя на една крачка от Санитата ще взема да го проверя.  bouquet

# 175
Ми майка ми до сега го е търсила,обаче тука за такова нещо не са и чували.кажете по точно каде в софия мога да си го намера плс Simple Smile Embarassed

# 176
  • Мнения: 1 099
Има го в аптеки Ремедиум!
Също така и на 6ти септември- аптека Санита, мисля че се казва!

ПП Някой да е ползвал други продукти на БиоТрейд?
Загледах се в някои кремчета и се чудя дали са така ефикасни както този за нокти newsm78

# 177
  • Мнения: 27
има го в аптека АРНИКА на Сливница , до енергото. поне от там си го взех вчера

# 178
  • Miami
  • Мнения: 412
Аз също си го взех и съм изключително доволна!

# 179
Ако някой от Вас може да ми каже къде във Варна го има този балсам моля да ми пише:) Благодаря!

Никъде го няма.  Cry И спряно от производство. Обиколих цяла Варна, но навсякъде беше свършило (ако въобще го продаваха) и нямало да зареждат. Защото фирмата имала проблем с този продукт и го спрели от производство. Май било канцерогенно, според европейските изисквания.
Това звачи ли че не трябва да го ползваме  Shocked

# 180
здравейте аз сам на 16 години имам сериозен проблем с ноктите когато пораснат малко започват да се чупят лющят или цепят ползвала съм йод два месеца но не ми помогна ако имате някакви предложения ми отговорете благодаря предварително  Simple Smile

# 181
  • Мнения: 624
Момичета,сега последно да купуваме ли,или не newsm78
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=7&id=15
Все още се произвежда,най-малко от сайта им може да се поръча.

Общи условия

Активация на акаунт