Да похваля балсам за здрави нокти"MAXI на "BioTrade"

  • 23 897
  • 181
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 099
Още утре ще си го купя като толкова го хвалите!
В последно време ноктите ми са ужасни. Дано това помогне!

# 121
  • Мнения: 606
Още утре ще си го купя като толкова го хвалите!
В последно време ноктите ми са ужасни. Дано това помогне!
Няма да сгрешиш

# 122
  • Мнения: 1 813
Мда... мажа ги ли мажа с какво ли не и винаги се цепят.
В момента просто слагам "разтвор стимулиращ растежа" наистина действа,но си растат и се цепят.
Ще пробвам   bouquet

# 123
  • Мнения: 569

   Ползвам балсама от пролетта, след 6-7 нанасяния ноктите ми спряха да се нацепват за пръв път в живота ми, последните месеци не бях ползвала балсамчето и ето че пак почват. Определено има ефект, но трябва да се прави редовно, дори и 1 път седмично да ги намажете ще има резултат  Peace

# 124
  • Мнения: 6 461
Искам да ви похваля балсам за здрави нокти"MAXI на "BioTrade". Ползвам го вече 3 седмици и ноктите ми спряха да се цепят, вече пораснаха, а само месец по-рано се налагаше да ги изрязвам до дъно, защото се разслояваха и направо се лющеха.
Ще го пробвам на всяка цена. Peace

# 125
  • Мнения: 606
Направо не вярвам че ми растът ноктите Grinning Никога през живота си не съм се виждала с маникюр.Не мога да спра да си ги гледам.

# 126
  • Мнения: 1 099
Мами кажете ми моля ви някаква аптека в центъра, където го има.
Питах поне на 5/6 места и никъде го нямаше Cry

# 127
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Направо не вярвам че ми растът ноктите Grinning Никога през живота си не съм се виждала с маникюр.Не мога да спра да си ги гледам.

Ей това е и моето мнение на 100%
 newsm10 newsm10 newsm10
 Гледам си ги, радвам им се и ме е страх да не ги счупя, почвам да ги удрям тук и там, защото стават дълги, а аз не съм свикнала да си съжителстваме заедно!!

# 128
  • Мнения: 1 043
още утре се запътвамкъм аптека да се снабдя - мойте нокти се цепят ужасно и растат на вълнички тук таме навсичко отгоре и сега след като родих кожата навсякаде ми е една суха вклющчително и кожичките  на ноктите са ми загрубели - това от миенето на дупе постоянно или и аз незнам от какво но мисля че цялата кожа ми е зле

# 129
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не мога да повярвам!Вие говорите явно за елексир,след всичко прочетено,ще пробвам!

# 130
  • Мнения: 59
И аз съм много доволна от кремчето, вече месец го ползвам и ноктите ми спряха да се цепят, растат по бързо и по твърди.

# 131
  • Мнения: 5 539
Е, явно аз съм най-големият карък, защото след цял месец ползване не видях никакъв ефект Sad А бях толкова редовна в цапотенетето Rolling Eyes

# 132
  • Мнения: 661
Аз също имам кремчето и съм много доволна. Резултат имаше още през първата седмица.  newsm10

# 133
  • Мнения: 240
Е, явно аз съм най-големият карък, защото след цял месец ползване не видях никакъв ефект Sad А бях толкова редовна в цапотенетето Rolling Eyes
точно се чудех дали аз съм единствената при която няма ефект Confused

# 134
  • Мнения: 9 095
аз определено ще развържа кесията днес следобяд, дано да го открия и веднага почвам цапането и ще ви кажа след седмица, дали ще се радвам или оплаквам Peace

Общи условия

Активация на акаунт