Да похваля балсам за здрави нокти"MAXI на "BioTrade"

  • 23 899
  • 181
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 505
И моите кожички пострадаха от балсама, до момента не съм имала никакви проблеми, а сега на места са сцепени и видимо сухи. Ноктите ми продължават да се цепят плачевно. Резултата за мен е нулев и ще се върна към маслото за нокти на Икаров.

# 91
  • София
  • Мнения: 3 328
Първо заздравителя е под формата на лак, нали? Thinking
Ами поначало не е добре да се маже по кожичките, то и за лака не е добре да попада там. Wink
Не - заздравителят от тази швейцарска марка, дето все не мога да я запомня, е като молив /не отварях опаковката, за да го видя точно как изглежда, но фармацевтът ми го показа и само като чух, че се нанася до средата на нокътната плочка, като се пазят кожичките от контакт с него, и видях на опаковката да пише, че съдържа формалдехид, се отказах и да го гледам по-отблизо/.
Що се отнася до беленето на кожичките - при мен най-напред балсамът заздрави участъците около ноктите и бях изключително доволна от това. Но като продължих да мажа, те почнаха да изсъхват, да се напукват отново и пак започнаха да се лющят. А това боли Cry

# 92
  • Мнения: 46 543
Вече и аз го имам, от утре започвам да мажа  Grinning
За люлинските мами- има го в аптеката на магазин "Европа" в Люлин 9  Peace

# 93
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ще си го купя и ще пробвам.
Аз по принцип маникюр не мога да пускам, много са ми меки ноктите и се цепят.

И аз така.

# 94
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
И моите кожички пострадаха от балсама, до момента не съм имала никакви проблеми, а сега на места са сцепени и видимо сухи. Ноктите ми продължават да се цепят плачевно. Резултата за мен е нулев и ще се върна към маслото за нокти на Икаров.
Аз може и да греша ама мисля че балсамчето не оправя сцепеният вече нокът а спомага да не се сцепва.
Аз именно затова преди да почна да ползвам балсамчето си отрязах ноктите до дъно и почнах да бажа с балсамчето.
Ефектът при мен е страхотен.В момента ноктите ми са средна дължина,все още са меки но до момента поне не са започнали да се цепят.
За протокола да спомена само,че мажа със балсамчето само веднъж на ден,обикновенно вечер. Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 9 507
Не - заздравителят от тази швейцарска марка, дето все не мога да я запомня, е като молив /не отварях опаковката, за да го видя точно как изглежда
A, ясно ти говориш за т. нар. писалки. Simple Smile
А, дали, има някакъв ефект от тях? Thinking
Гледам, че и Ейвън имат такава. newsm78

# 96
  • Мнения: 583

Не - заздравителят от тази швейцарска марка, дето все не мога да я запомня, е като молив /не отварях опаковката, за да го видя точно как изглежда
марката да не е ''mavala''?

# 97
  • София
  • Мнения: 3 328

Не - заздравителят от тази швейцарска марка, дето все не мога да я запомня, е като молив /не отварях опаковката, за да го видя точно как изглежда
марката да не е ''mavala''?

  love001цена нямаш - това е марката. Впечатления от нея?
А пропо - доколкото си спомням - ето това е заздравителят: Ето какво пише в упътването за употреба в сайта на Мавала:
How to use 
Remove polish or any oily film and clean nails thoroughly. Apply product with the felt tip sparingly to the free edge of the nails. Leave on for one minute to set. Apply twice a week at the most until your nails have become heatlhy and strong. Then two to three times per month if necessary. 
   
Precaution : Never apply under nail, on cuticles, or skin. If any product runs on to the skin, wipe it off with damped cotton pad. 

Последна редакция: ср, 05 апр 2006, 16:01 от Karimma

# 98
  • Мнения: 583
ами аз ползвам едни защитни мазила, които са 1 и 2. като се лакираш с едно ти стават едни мрежички върху ноктите, а с 2 изглаждаш нокъта и тогава лак.предпазва от счупване, цепене и т.н аз имам ужасни нокти и не се лакирам в момента, но сестра ми го ползва и е много доволна, дори каза, че всякакви лакове и издържат по цяла седмица. мисля да си взема нещо друго за сцепени вече нокти, но все не ми остава време да разгледам всички продукти и да избера точния, щото са много. Hug

# 99
  • Мнения: 1 708
Имат ли някакъв сайт тези mavala? newsm78

# 100
# 101
# 102
  • Мнения: 357

Не - заздравителят от тази швейцарска марка, дето все не мога да я запомня, е като молив /не отварях опаковката, за да го видя точно как изглежда
марката да не е ''mavala''?

  love001цена нямаш - това е марката. Впечатления от нея?
А пропо - доколкото си спомням - ето това е заздравителят: Ето какво пише в упътването за употреба в сайта на Мавала:
How to use 
Remove polish or any oily film and clean nails thoroughly. Apply product with the felt tip sparingly to the free edge of the nails. Leave on for one minute to set. Apply twice a week at the most until your nails have become heatlhy and strong. Then two to three times per month if necessary. 
   
Precaution : Never apply under nail, on cuticles, or skin. If any product runs on to the skin, wipe it off with damped cotton pad. 

А къде в Сф могат да се намерят продуктите на тази фирма?

# 103
  • Мнения: 583
аз ги купих от един магазин за парфюмерия и  козметика на янко сакъзов-казва се престиж/с/у парка заимов/.

# 104
  • София
  • Мнения: 3 328
...А къде в Сф могат да се намерят продуктите на тази фирма?...
Продукти на "Мавала" гледах в аптеката в хипермаркет ХИТ на Обелско шосе.

Общи условия

Активация на акаунт