SportsDirect-66

  • 88 097
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1
Здравейте , някой попълвал ли е такъв dhl disclaimer form за липсващ продукт при поръчка ?

# 736
  • Мнения: 1 023
За колко време долу горе пристигат поръчките до България?
Имам поръчка тръгнала миналия четвъртък сутрин, в понеделник сутрин все още е в Leeds, оттам е тръгнала... и дотам. Никакво мърдане, никакъв ъпдейт (вече 5ти работен ден). Предвид предстоящите празници предполагам, че няма да дойде другата седмица докрая както върви...  ooooh! ooooh! ooooh!
За сумите, които вземат за доставка поне да идва навреме.

Това сме го писали доста пъти - пратките, които тръгват от Англия в понеделник са на директен курс, който винаги в четвъртък пристига в София. Предвид почивния ден утре в понеделник ще е при вас.

Мерси!
Точно така е станало. Няколко пъти съм получавала пратки от DHL, за мен е чудо, че все още съществуват на фона на убийствената куриерска конкуренция. Хем високи цени, хем онлайн проследяването им толкова бавно се ъпдейтва, че е безмислено, и на всичко това отгоре даже не се обажда куриера предварително.
Ама каквото такова, ще ги търпим  Crazy

# 737
  • Мнения: 5 621
Здравейте!
Досега не съм купувала обувки от английски сайтове и се чудя по следния въпрос: нося 37 номер, според сайта трябва да си взема 4,5 английска номерация, а според конвертора на първа страница - Става въпрос за обувки за бягане. Кое е по-удачното според вас?

# 738
  • София
  • Мнения: 1 209

Последна редакция: сб, 02 май 2015, 21:24 от tedichka07

# 739
  • Мнения: 5 621
За Ню баланас става дума. Поръчах вече, пък ако има нещо, ще сменям. Rolling Eyes

# 740
  • София
  • Мнения: 5 726
Здравейте! Може ли да ми кажете тези дали си отговарят на номера и ако някой има С8 или С9 да измери стелката?
Благодаря ви!
http://www.sportsdirect.com/campri-infant-snow-joggers-026090?colcode=02609006

# 741
  • София
  • Мнения: 1 433
Здравейте! Може ли да ми кажете тези дали си отговарят на номера и ако някой има С8 или С9 да измери стелката?
Благодаря ви!
http://www.sportsdirect.com/campri-infant-snow-joggers-026090?colcode=02609006
димяни, в отзивите една рускиня коментира точно С8 и с9
според нея са умалени, за краче 15 см, на нея й се наложило да поръча С9

# 742
  • София
  • Мнения: 5 726
Аз прочетох този коментар но се надявам някой да даде реални мерки Simple Smile

# 743

Общи условия

Активация на акаунт