"Курт Сеит и Шура"- форум за Къванч Татлъту и другите актьори...Сезон 2 ТЕМА 2

  • 68 932
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 282
Франсето в едър план и без грим...ами, 20-годишна...

# 736
  • Мнения: 1 413

 :hug:Eeee, не е за вярване, но най-сетне  разпознаха снахата на Къванч...Кефи ме Къванч в тоя клип,, фешън е...жената също...Как само се скри от камерите и побърза да се мушне в колата...Башака нямаше да пропусне повода да се позавърти..... забелязала съм, че пред камерите винаги забавя ход...С резервация са,не е случайна среща, посрещат ги...3 часа си говорели, естествено за семейни работи, не за проекти..няма резултат от срещата...къванч не е направил крачка назад...излъчването и походката му са твърди и непоколебими...убеден е в правотата си...

Цялата тежка артилерия ли ще използва родАта, че да превъзпита Къванч? newsm78
Леле, ама много верен на Башак бил...и корав като викинг галиба.  Laughing
Види се едва е овладял гнева си...Снахата ми хареса още на сватбата, дано има и авторитет пред девера си. Чудно къде е Джем и дали заради здравни проблеми се позагуби или и на него му охладняха отношенията с малкото братче? Shocked Дано е здрав, беше много уплашен от сърдечните си проблеми преди 3-4 месеца... Sad


# 737
  • Мнения: 2 282
Цялата тежка артилерия ли ще използва родАта, че да превъзпита Къванч? newsm78
Hug Любопитно е с кого ще е следващата среща на високо равнище...с майка му или с брат му...Само снахата не е била против франсето и не е скарана с Къванч...затова я пращат...Къванч ако им спре издръжката...са кандисали на всичко... Laughing

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 22:17 от dafnе@

# 738
  • Мнения: 2 282
Шаниииииии, изписахме темата...да не си решила да я заключиш... Laughing
В руската тема пише, че са опровергали слуховете за младежкия сериал....сякаш някой им повярва

Последна редакция: ср, 25 мар 2015, 22:10 от dafnе@

# 739
  • Мнения: 1 413
Шаниииииии, изписахме темата...да не си решила да я заключиш... Laughing


Ще я клонирам Laughing Задръж малко ...  bouquet

# 740

Общи условия

Активация на акаунт