Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и тв партньори~Нови проекти на Еркан и Хатидже~104

  • 38 852
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 848
Диде  Hug
....., да можеше и така да вървят и преводите на Съдбата newsm78
Надеждата крепи човека, може пък дядо Коледа да ни донесе подарък.... Praynig


Само да не стане ..... надежда тука всяка оставете  newsm78

# 31
  • Мнения: 36 785
Диди  Hug

Да можеше да ни пускат преводите и на Съдбата, макар и със закъснение, ама изглежда няма да стане  ooooh! Но все пак да не губим надежда. Да се надяваме, че преводаческата "криза" ще бъде временна  Praynig

# 32
  • Мнения: 36 785
А сега да се наслаждаваме на трети епизод на Парченцата  Peace

Вдребезги / Paramparça - 3 серия (рус.суб)



видео тук


Ако на първото място ви поиска регистрация гледайте тук.....

# 33
  • Мнения: 476
wavey wavey wavey newsm51



└► Lara Fabian - Quedate(BG sub)

# 34
  • Мнения: 5 138
Тио страхотен дом ,
мечтата ми къщичка на един етаж с дворче  Heart Eyes а обзавеждането ти е като по филмите , жива ,здрава и щастлива да си живееш в него.

Ани  Hug
Скрит текст:
отворила съм три сериала с преводи  ooooh! а имам багаж да стягам салата да правя и фурна да чистя, супата и пилешките хапки ги направих, да изпратя мъжо подобаващо , че една седмица няма да ми се радва на манджите, купила съм му ваучери за седмицата да си взема готвена храна от магазина  салата основно и десерт, за 20 лв му наготвих от Гработо за седмицата  Joy Joy Joy  Оправна булка  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 36 785
Не съм разбрала, че Хазал е видяла, че майка й е проверявала в интернет за Джихан...Но тогава Хазал не е казала нищо, сега, когато Джихан се обади, Хазал иска да знае кой е този мъж...Децата са ревниви към родителите си. Дори да не е виждала с години баща си Озкан, тя може би се надява все още, че баща й ще се върне и живота им ще се промени...Когато Озкан е заминал Хазал е била много малка и едва ли има лоши чувства към него.....
Когато Гюлсерен каза "Този човек - е истинския ти баща" Хазал остана като попарена....
И Джансу и Хазал научиха, че родителите им не са им истински родители по много кофти начин.... ooooh!

Нерви наистина си оправна булка - браво на теб  smile3508 Утре ли ще пътуваш  newsm78

# 36
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Здравейте....изгледах епизода на руски....Нюргул играе роли все на силни жени..Бахар/Имението с лозите/,Ясемин/ЛиН/, Султан/Султан/ и сега Гюлсерен/Парченцата/, може би защото и в реалния живот тя е силна жена....Дилара за разлика от нея е като щраусите...мисли, че като скрие глава в пясъка/затвори темата/ ще реши проблема....тя все отлага...да имам социалния живот и приятелките и ... ooooh!Джансу има светоусещането на Гюлсерен, а Хазал наистина е дъщеря на Дилара....държи на лъскавия живот....но дали той ще и донесе щастие.....не вярвам Дилара да е способна на майчина обич и ласка, като тези които Гюлсерен дава на Хазал дали тя ще го оцени....възрастта в , която научи истината е трудна и без такова сътресение... Thinking
Дилара държи на парите и смята, че те и дават предимство и право да определя живота на хората около себе си....не ви ли прилича на Дефне... Naughty
Интересни неща ни предстоят...
Скрит текст:
и нещо любимо/те са много от този сериал.... / Joy Joy Joy... отново на Кеии..последно за тази вечер...


приятна вечер момичета....Йомер разбра , че ще става баща....

# 37
  • Мнения: 3 485
Ани ,Нерви благодаря   bouquet

Едно видеоклипче от партито на Бергюзал Корел на което се вижда и Хатидже …

">#t=152[/video]


https://www.youtube.com/watch?v=3jeiYcszLLE#t=152

# 38
  • Мнения: 41 882
Тио Hug,много хубави снимки от дома ти!Да си жива и здрава! Hug

Видях клипа в др. тема,нали следя Карадайъ и видях снимки от партито на Берг.!А Хатидже и е приятелка! Peace

Който желае ето и 3еп. на Парчетата във В бокса! Close

http://vbox7.com/play:99640756e1

Аз започнах по-рано да го гледам,но се наложи да прекъсна и сега продължавам! Laughing

Ох,Джихан ще го уморят! ooooh! Намира се м/у две майки и две дъщери!  Peace



ПП Профилактика... Laughing

# 39
  • Мнения: 36 785
Тио снимките на Хатдже и Бурак са от партито на Бергюзал Корел, но не разбрах повода за партито  newsm78 Те са семейни приятели още преди Хатиджето да играе в Дила ханъм заедно с майката на Бергюзал....

Гости благодаря за споделеното  Hug
Още не съм изгледала епизода - една съседка ми беше на гости....Стигнала сам до разговора на Джихан и Дилара за развода. Дори започнах да си вадя  думичките, и ще ги сложа в темата....
Относно Хазал има много какво да се мисли. Вярно е, че  гена си казва думата, но не е само той проблема на Хазал. Ще се въздържа от изказване на мнение. Мисля, че с момичето трябва да се работи много и може би само Джихан ще успее да се справи с  тази трудна задача....

По памет -
Хазал към Джихан "Защо ме доведе тук. Мислех, че ще отидем в дома ти" .........

Злати тази профилактика вече стана на всеки ляв крак...аман вече  ooooh!

Последна редакция: сб, 20 дек 2014, 22:06 от MAMA-AN

# 40
  • Мнения: 36 785
Pamparça
Erkan abinin iPadini calıp da koyuyorum cok gizli videolar




Erkan Petekkaya - Instagram

# 41
# 42
  • Мнения: 36 785


Кой е мъжа с очилата ограден с червено  newsm78

# 43
# 44
  • Мнения: 3 485
Злате благодаря   bouquet

Ани партито е предварително празнуване на новата година 2015... Peace

Общи условия

Активация на акаунт