Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и тв партньори~Нови проекти на Еркан и Хатидже~104

  • 38 854
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 36 785
Тио благодаря  Hug

Скрит текст:
Видях, че си изтрила снимките от твоята къща. Може би не ти обясних добре как става. Ако искаш да го направя на лични като онагледя написаното със снимки.... newsm78

Фатима Байчорова - от мамашите

В инстаграмме я как всегда отправила смс Эркану. Я отправила ему фото и написала комментарий
"Душа наша! Мы посмотрели все твои сериалы! Нам очень понравилось! inşallah (Дай Аллах) мы будем любоваться тобой еще 50 лет!"
Это сообщение он не оставил без внимания! Впрочем как и всегда)




# 46
  • Мнения: 36 785
Днес съм много търсена жена....дружките ми май са се наговорили да ме търсят и по нощите, и не мога да си изгледам епизода  Grinning

# 47
  • Мнения: 36 785
Успях  Peace Изгледах 3-ти епизод....
Интересни са разговорите между Джихан и Хазал и разочарованието на момичето - очаквала е Джихан да я заведе в къщи, а не в някакво заведение, на  Джихан и Дилара, когато той казва, че искат да се разведат, Джихан и Гюлсерен при срещата....Ако Гюлсерен не вярва на думата на Джихан, могат да сключат писмен договор...а ако той не го спази..... Grinning Grinning Grinning...и разговорите на Дилара и Хазал.
За първия разговор съм си извадила бележки, за останалите, ако имам време утре ще ги напиша....
Много ме разочарова Алпер. Ще изнудва Джихан. Но го виждам още сега, как ще остане с пръст в устата. Алпер мисли, че Хазал е незаконна дъщеря на Джихан и че Дилара нищо не знае....А пък Солмаз е едно дрънкало  #Crazy
Ще  се върна да проверя един момент, а можете и вие да кажете. Когато Гюлсерен и Джансу се срещнаха, Гюлсерен помоли Джансу да не я нарича госпожа, тогава Джансу попита, а как да я нарича...не съм много сигурна, коя от двете каза да я нарича майко, но това май не било редно....
Вече съм готова за 4-ти епизод  Peace

# 48
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Ани  Hug прекрасна тема   bouquet, наистина създава празнично настроение!  Peace

А, аз едва сега я видях -  Wink подобно на теб и аз вчера бях много натоварена със срещи и то вън от къщи, та дори и водещият ми КПА чака за гледане и мисля да го почвам сега.  Peace

Но...  Wink не мога и без да се обадя, пък да видим и кога ще смогна да наваксам и пропуснатото.  Peace

Хубав ден ви желая!  Hug

# 49
  • Мнения: 36 785
Привет и от мен  wavey в днешния неделен ден  Flowers Rose Flowers Four Leaf Clover
Цвети харесвам да пия кафе в стъклена чаша  Coffee и с удоволствие ще изпия твоето, но по-късно, че вече изпих едно....
Една снимка намерих във фейса, но твърде не се вижда кои са в колата - снимката е нощна, тъмна, разпознах само Еркан....



Мисля си, така се подреждат празниците, че в дните на излъчване на сериалите са делнични...Надявам се да няма пропуски и епизодите да се излъчват  Praynig Понякога през януари поради ред причини не излъчват епизоди, дано този път да не е така  Praynig Предварително да има заснети, за да могат и актьорите и целите екипи да си починат по празниците.....Имам предвид Новогодищните....

Да ви пожелая хубав почивен ден  и много настроение при подготовката за празника  Peace

# 50
# 51
  • Мнения: 36 785

И един симпатьга....Какво ли ще стане когато научи, че Елиф е бременна  newsm78

# 52
  • Мнения: 41 882
Добро утро в неделя! Hug santa2 Hug

Ани Hug и аз успях снощи да изгледам епизода!Днес ме чака и друг превод! Laughing

Цвети Hug

Коледна приказка за настроение! Laughing


http://youtu.be/0NyLcEEvwRw?list=RD1WDgiWx3Rmw

 

Приятна почивка! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

ПП Ани Hug...3 отговора Laughing

# 53
  • Мнения: 41 882
В епизода наистина имаше интересни разговори! Peace

Ани, Hug Гюлсерен предложи на Джансу да я нарича майко,но това май не било правилно!

От разговора м/у Дилара и Йълдъръм разбрах,че са приятели с Джихан от 20г. и няма да го предаде!Кериман е работила в Германия и може би тя е извикала брат си при нея,а после тя се върнала в Турция!А дядо Рахми е обикалял Русия 10г. и се е занимавал с търговия! Май не се долюбват със сина си! Laughing

Погледи.....

# 54
# 55
  • Мнения: 36 785
Разговора на Джихан и Дилара, след като Дилара се прибира от вечерята, а Джихан е при Джансу и я слага да спи.....


Джихан - Дилара, ние не сме щастливи, между нас няма никакви чувства. Абсолютно нищо! Ние с теб станахме съседи по стая. Уморен съм.
Дилара - Ти преувеличаваш, Джихан. Моля те престани!
Джихан - Преувеличавам? Дилара, аз така повече не мога да живея.
Дилара - И какво?
Джихан - Да се разведем. Дилара? Аз ти предлагам да се разведем. Ти чу ли ме?
Дилара - Да, аз всичко чух. Това е невъзможно.
Джихан - Ние какво - да не сме католици? Дадохме ли клетва, когато се оженихме? Че няма да се разделяме до смъртта ни?
Дилара - Ти не можеш да се разведеш само защото....просто искаш това.
Джихан - Аз повтарям това в продължение на години.
Дилара - Всичко това остана в миналото, Джихан. Сега имаме деца. Имаме общ живот, положение в обществото.
Джихан - Не ми отваряй устата! Отново твоето общество, кое общаство, Дилара? Нашето семейство се руши, твоето дете лежи болно в стаята си, а ти не виждаш и не чуваш!
Дилара - Как ли не. Аз днес с нея разговарях 10 пъти.
Джихан - Ти сигурно я лекуваш по телефона?
Дилара - Да казах й да си вземе лекарството.
Джихан - Браво, ти си издържала теста /изпълнила си задължението/.
Дилара - Джихан, изхвърли от главата си тези глупави мисли. Ние сме в центъра на вниманието! И аз сега не мога да преживея този скандал с развода!
Джихан - Да сега съм в твоето общество. Един път съчувствай на мен, съчувствай на нашето семейство.
Дилара - Аз се безпокоя за семейството.
Джихан - Безпокоиш се? Да ти се побъркваш от мисълта, че в обществото могат да узнаят, че са разменили Джансу в болницата.
Дилара - Такъв е нашия живот.
Джихан - Вече 18 години.
Дилара - Такива сме ние. Ти не можеш просто да дойдеш и да кажеш, че искаш да се разведем! Да не си посмял да хвърлиш толкова години съвместен живот на боклука. Разбираш ли ме?


Последна редакция: нд, 21 дек 2014, 12:06 от MAMA-AN

# 56
  • Мнения: 36 785
В епизода наистина имаше интересни разговори! Peace

Ани, Hug Гюлсерен предложи на Джансу да я нарича майко,но това май не било правилно!

От разговора м/у Дилара и Йълдъръм разбрах,че са приятели с Джихан от 20г. и няма да го предаде!Кериман е работила в Германия и може би тя е извикала брат си при нея,а после тя се върнала в Турция!А дядо Рахми е обикалял Русия 10г. и се е занимавал с търговия! Май не се долюбват със сина си! Laughing

Погледи.....


Злати  Hug
Разговора на Дилара с адвоката също беше много интересен.
За обръщението "майко" значи правилно съм  разбрала - Гюлсерен е предложила....но не бях сигурна.
Снощи гледах Дилара и се удивих на нейното външно изражение. Тя предварително си мисли разни неща и след това едва ли не ги споделя като решение. Не се пали, не показва вълнение, когато Джихан или някой друг оспорват нейното "предложение - решение". Интересна ми беше сцената, когато видя снимката на бременната Гюлсерен в ръцете на Джансу. Погледна я, но не излезе от равновесие - да счупи рамката или да скъса снимката. Никаква реакция пред Джансу. Много ми беше интересно какво щеше да разговаря с Джихан след като видя снимката...но той не й отговори. Тогава Дилара действа на своя глава.....На външното спокойствие на Дилара, сценариста противопоставя много емоционалната Гюлсерен. И тук  Stop

# 57
  • Мнения: 36 785
Едно сладко клипче....



видео тук

# 58
  • Мнения: 36 785



Събитието е старо, но видеото е качено вчера....

# 59
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Здравейте момичета...


Скрит текст:
явно няма да има нов фрагман на Съдбата....

Общи условия

Активация на акаунт