Once Upon A Time / Имало Едно Време / тема 4-та

  • 62 944
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 144
ОБИЧАМ Я ТАЯ ЖЕНА БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
 newsm20





You’re choosing the Savior over your beloved Robin Hood? Is that your final answer?

# 76
  • Мнения: 3 161
Реджина какви очи извади накрая. Класа голяма.

# 77
  • Мнения: 9 144
Започва сериозно да ми писва да гледам серии-пълнеж за да видя Лана за по три-четири реплики...
накрая ще мина на ютюб и ще гледам само нейните сцени.

# 78
  • Вестерос
  • Мнения: 38 299
ОБИЧАМ Я ТАЯ ЖЕНА БЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
 newsm20





You’re choosing the Savior over your beloved Robin Hood? Is that your final answer?

И аз, любимката ми е

Аз паднах като дадоха , че Мериан е  Зелина  Crazy Shocked

# 79
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
На мен не ми хареса този сценарии, но в крайна смека за да намразим Мириам (или там както се казваше), трябваше да стане злодей. Какво по-добро от завистливата сестра. Все пак не ми хареса лекотата с която показаха действията и. Можеше повече внимание да се обърне на плана и, да ни загатнат нещичко. И сега какво - събраха се шайка злодеи да търсят автора. А самия автор един невзрачен ... и сега май предстои да дойде най-големия злодей - приятелката на Емма. Спасителката и най-големия демон! Каква ли среща ги очаква? Това обаче ми се струва доста предсказуемо? Не мислите ли?

# 80
  • UK
  • Мнения: 3 959
Че някой изобщо харесваше ли Мариан?

# 81
  • Мнения: 8 578
Аз нямах нищо против Мериан ,обаче като се оказа Зелина  #Crazy. Не го очаквах.

# 82
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Е не я харесвах, но не съм я мразела! Тя нямаше много сцени до сега ... тъй че даже не можах да си сформирам мнение за нея.

# 83
  • Мнения: 9 123
Аз нямах нищо против Мериан ,обаче като се оказа Зелина  #Crazy. Не го очаквах.

и аз. Та тя си беше простосмъртна, как замръзваше ... едвам я живнаха и сега - зелена била.  Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 3 161
подобни неща, колкото и да им се струват интересни на сценаристите, означават тъпотия.

# 85
  • Мнения: 9 144
Кралицата рече 2-мата идиоти, какво повече да добавим  Twisted Evil Twisted Evil

# 86
  • Мнения: 3 161
не знам какво е казвала, не съм чел, даже не знам кои са двамата. гледам да не се обременявам с инфо за един съвсем обикновен сериал.

# 87
  • Мнения: 9 144
Няма нужда да четеш то си е от сериала  Joy Joy Joy

# 88
  • Мнения: 3 161
а изпуснал съм нещо. напълно очаквано.

# 89
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт