Once Upon A Time / Имало Едно Време / тема 4-та

  • 62 954
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Ще има 5-ти сезон

# 91
  • Мнения: 709

Наистина ли? Сигурно ли е? Simple Smile

# 92
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Следя една сръбска страница за сериали и там винаги пишат за спрени, подновени, до сега винаги вярно са писали Simple Smile

# 93
  • Мнения: 9 144
Лили, Ема и Мама   Heart Eyes

Скрит текст:

# 94
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364

# 95
  • Мнения: 8 545
Здравейте.  Hug Hug Hug

Късно ви намерих, но се надявам, че нямате нищо против да изгледам с вас оставащите епизоди от този сезон и от новия?  Praynig Четох, че е потвърден. Party  Гледала съм всички сезони, в общи линии всички ми харесват.  Peace Последният е най-слаб, но става за гледане, и явно имат рейтинг, щом продължават.  newsm78 Чудя се само защо го върнаха това зелено чудовище, като актрисата е пълна дупка. Не съм я гледала другаде, ама тук просто адски преиграва и ме дразни. Peace

Иначе любимката ми е...  Wink


... страхотна е. Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 9 144
Добре дошла.
Чудя се има ли въобще фен на сериала, който да не харесва Кралицата?
засега не съм открила.  Mr. Green

Още не съм гледала днешната серия за Крюела, но вече мернах промото на следващата серия за Лили.

# 97
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ами добре беше ... Познайте от къде ще съберат мастилото? Няма да издавам повече Grinning

# 98
  • Мнения: 121
Здравейте аз също съм голяма фенка на сериала и да ще има продължение мен ме изумява факта как наместват всяко събитие да изглежда точно на мястото си на мен много ми харесва сериала всеки път го чакам с нетърпение.

# 99
  • Мнения: 8 545
Добро утро.  Hug Hug Hug

Бумър, Hug  bouquet

А сериите кога се превеждат? Общо взето досега съм ги гледала накуп и не чаках превод. Значи се излъчват в неделя, това също не ми беше ясно, но ще влеза в час. Wink

# 100
  • Мнения: 121
Сериите на следващият ден демек в понеделник ги качват вече преведени по фокслайф дадоха малка част от четвърти сезон но незнам защо спряха и сега повтарят трети сезон.А иначе всички серии до сега преведени ги има във vbox7 и в videoclip.bg там може да ги гледаш ако някоя си пропуснала Sneje.ти си знаеш приятно гледане..

# 101
  • Мнения: 8 545
Сериите на следващият ден демек в понеделник ги качват вече преведени по фокслайф дадоха малка част от четвърти сезон но незнам защо спряха и сега повтарят трети сезон.А иначе всички серии до сега преведени ги има във vbox7 и в videoclip.bg там може да ги гледаш ако някоя си пропуснала Sneje.ти си знаеш приятно гледане..

Благодаря.   bouquet  Довечера ще проверя за неделната серия. Wink

# 102
  • Мнения: 121
Моля няма защо и във фейсбук имат страница сериала де има страница на български и там също качват инфо за сериала.

# 103
  • Мнения: 453
Дано продължи сериала, наистина е много добър, първи сезон не ме грабна„ Почнах да го следя чак като попаднах на епизода с Питър Пан и как се оказва, че е баща на Румпел. Попринцип страшно се подигравам на такива ситуации във филмите като почнат "Той не е твой баща аз съм" и т.н.  Много добре подбират моментите  и умело добавят нови сюжетни линии.  Simple Smile

# 104
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Ще има 5-ти

Пхджд ми хареса историята на Круела, това с мастилото, хич не се сетих  hahaha hahaha

Ема последните серии ми изглежда уморена, недоспала, малко като зомби я гримират, подготвят ни като ще е лоша

Последна редакция: вт, 21 апр 2015, 21:39 от Tiffany Aching

Общи условия

Активация на акаунт