Дядо Коледа за всички, носи ярки 2 чертички - Бъдещи мами над 35

  • 28 623
  • 722
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 10 704
Ти Перу сега покрай тия грипове не е ли добре са вземеш по- дълъг болничен? А и за в Софето за прегледа няма да е зле да си вземеш маски.. ходят и много болни бременни, там чакалнята знаеш е мъничка.

# 691
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Магнетче много гадна история  Hug

Аз да помрънкам - моята глава не минава. Боли ме едно конкретно място в задната лява половина и на моменти така силно  че...  Whistling Говорихме си с майка ми по - въпроса и тя се сети, че там се бях  ударила в стената, не знам дали има връзка, защото удара беше отдавна, може би преди 2 месеца. Утре отивам да си подам документите за лекар (дано са получили формуляри) и ако продължава така май ще отида на преглед.

Извинете за мрънкането  Simple Smile

# 692
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ами те не са се скъсали клиентитъе да идват, след нова година обикновено са се охарчили.
Днес ходих в поликлиниката да нося ваг.секрет за изследване, та минах покрай бая народ  ooooh! А в София прегледът е на 3-ти етаж и рядко има хора /най-много 1-2/.
Според докторката, при която смятам да раждам, от 28-ма седмица трябва да спра да ходя на работа, понеже по цял ден съм седнала и се притиска коремът. Не знам обаче какво ще правя вкъщи, мен лесно ме хваща саклетът.

# 693
  • София
  • Мнения: 10 704
Знам къде е прегледа, доста месеци имам навъртяни там Simple Smile в грипаво време е желателно с маска, но ти си знаеш Simple Smile а за ваше- твое и на бебето добро го казвам, то и един да има ти стига да е болен..

# 694
  • Мнения: 8 321
magnet_for_happiness  независимо къде ходя на преглед аз или водя детето винаги ходим с маска.
изобщо не ме интересува как изглежда от страни. При едно от ходенията в Токуда казвам на УНГ - извинявайте, че сме с маски. А той : Ама правилно в болница сте дошли не сте тръгнали на кафе.

Та за мен си абсолютно права.

# 695
  • Мнения: 8 532
 newsm78 Перу, сега последно розови гащи ли размяташ? Или още не е сигурно?

# 696
  • Мнения: 1 933
Розови са, розови Simple Smile Даре

Магнет, да те поразсея малко със странични въпроси? Колко препоръчваха да е ТСХ 2 и 3 триместър?

# 697
  • Мнения: 8 532
Коте и ти си с розови ......... явно момичешка година предстои.

А Перуто не рече и кой филм са гледали в Русе.

# 698
  • Мнения: 600
 Ели , отиди на лекар и ако трябва скенер направи ..

Магнет , като знам какви мутри са банките , искрено ти съчувствм  Hug

# 699
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Даре, имаш ли време да пускаш тема или да се погрижа по въпроса Simple Smile

# 700
  • София
  • Мнения: 10 704
Перу, да е под 2.

# 701
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Добър ден

Магнет много неприятно е ти да страдаш заради такива неуредици, незвисимо при кого е грешката .

Ината стискам палци и пожелавам успех Hug . Много красиви снимки пак да кажа, чак ми се иска да се преселим при вас  Sunglasses .

Аз днес след отрицателеният тест спирам да тая надежди за този месец. Хубавото е, че така нямам притеснения за концерта на U2, за сватбата и мисля да измисля и меден " месец " . Та всяко зло за добро. Може пък да не ни е писано да имаме деца, живота е прекрасен така и така , важното е че се обичаме много и сме щастливи заедно .

Ели дано не е нещо сериозно с главата.

Хана аз карах ски една седмица след лапороскопска операция от апендисит . Тежко не е много препоръчително да се вдига 6 месеца така ми казаха на мен, но като нямаш избор, няма какво да се прави . Стискам палци всичко да мине леко Hug

# 702
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Уанче, много травмират тези тестове, бях ти казала, ама ти си знаеш. А и концерт на U2  не е за изпускане  Naughty

# 703
  • Мнения: 1 933
вчера четох, че Боно оше не се е възстановил от счупването на ръката и не можел да свири... явно не е вярно Simple Smile

Моята здравна каса покрива само 2 ултразвука през бременността и обшо 7 прегледа... Тъпо ми е...
В тази държава има много тъпизми, но като че ли множеството касаят бременността и майчинството...

Ели  Hug дано бързо се оправиш. Пиши дали си успяла да отидеш на лекари какво са ти казали

Последна редакция: пн, 05 яну 2015, 14:13 от pussycat

# 704
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Перу  Hug права си .

Пусикет, ми той концерта е в края на септември дано се оправи  Simple Smile . Ти до кога ще работиш ? Как е системата за майчинство при вас ?

Общи условия

Активация на акаунт