Сняг и студ навън сковава,но мамите от ИБ с радост посрещаме Годината Нова!

  • 21 382
  • 681
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 703
Зузак браво на беба! Смело да крачи детето! Честито! Сега става интересно Simple Smile

# 46
  • Мнения: 7 118
Започва голямото ходене и болките в кръстааа..безплатен фитнес за мама Mr. Green

# 47
  • shumen
  • Мнения: 18 114
Зузи,браво на детето.Да крачи смело напред и все в правилната посока.
Мравче,дано се оправи София и да се разминете с болницата.Да се надяваме,че ще измрат вече вирусите в този студ,че и ние още сме със сополи от не знам колко време вече.
Аз сега ще ви кача обещаните снимки от днеска.

# 48
  • Мнения: 1 172
Зузе, честити ходещи крачета на Радинка! Все на хубави места да я водят!  bouquet
Прашулино, на теб май не честитих бременността. Rolling Eyes Лека и безпроблемна до термин да е! Hug Не съм видяла да разкажеш реакции след съобщаването май... Rolling Eyes

# 49
  • Северозапада
  • Мнения: 5 475
Честити ходещи крачета на Радина! Смело и все напред да крачи!
Благодаря ви!
Весело посрещане на новата година!

# 50
  • NE
  • Мнения: 10 999
Зузи Честити ходещи крачета на Радинка.
На хубави места да я отведат.
Мраве Ох измъчихте се. Дано се оправи София бързо.

# 51
  • shumen
  • Мнения: 18 114
Мравче,как е София днес?Дано е по добре от вчера и да се оправя скоро.
Поспаланче,прибрахте ли се?Как пътувахте?

# 52
  • София
  • Мнения: 4 133
Добро утро,
Ние станахме днес в 9:30 ч., амс пък снощи легнахме отново в 22:30 ч.
поспаланче, как сте? Как мина пътуването?
прахче,идвай да се похвалиш?
теди, как сте? Как е малкият мъж?
мравче, как сте днес? Какво лечение ви изписаха?

Ние сме по женски вкъщи,че мъжо тея дни ще е на работа. Малката си влачи още остатъчна кашлица...+ градински сопол. Направо ужас...много ме дразни ама явно с тея сополи няма оправия.

# 53
  • София
  • Мнения: 10 703
С това ядене ми е писнало, Жорко от едно ядящо дете, за което всички ми завиждаха как се храни... сега едва яде, бебето яде повече от него. :-/

Аз съм на път пак да стана с хиперлактация, на Лили избиват три зъба- два кътника и един кучешки и цока като за световно от една седмица и резултата е две течащи гърди..че ме и болят като идва млякото, абе приказка..

# 54
  • NE
  • Мнения: 10 999
Вилито от този зъб суче като за олимпиада. Вече заспивам докато го кърмя нощно време. Денем е пак само сучещ. Човешка храна не докосва вече 10 дни като изключим една каша от 40 гр. вчера.

# 55
  • София
  • Мнения: 10 703
Леле Цвете, не знам, моята вечеря супа и след няма и два часа се започва едно безкрайно цокане до сутринта. Е сега изяде 190 гр манджа и в момента цока!

# 56
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
и двете ви разбирам, понеже минахме и през двете фази - активното зъбоникнене без грам да яде обща храна, само АМ на убиване през час-два-три и то по малко .. в момента, в който останаха само кучешките зъби се почна едно ядене като за световно .. една вечер Ема омаха 3 принцеси с кайма, половин кофичка кисело мляко и един банан и като чух пак насреща си аааааам и я позиционирах да спи, щото бях сериозно притеснена да не се пукне ooooh!

# 57
  • shumen
  • Мнения: 18 114
Алексче,ние днеска също си поспахме доволно до 8.30.Сега пак заспа и да се надяваме,че се е изморил и ще спи,че бяхме пак навънка за половин час да се пързаляме.
Магнитче,и ние имахме един такъв период,в който ядеше и то доста и ядене от 200 грама не му стигаше и си дояждаше със кисело мляко.Сега пак си хапва,но от как е на ясла яде по малко.
Аз искам да Ви пожелая весело посрещане на новата година и да са ни по здрави дечицата,а и ние покрай тях.

# 58
  • Северозапада
  • Мнения: 5 475
Благодаря, че ни мислите! София изглежда добре - жизнена, играе, храни се. Инхалации с вентолин и пулмикорт само ѝ изписаха, отново. Ако и този път се влоши 2 дни след края на лечението, ще търся друго мнение. Не може така цяла зима  Crossing Arms
Фея, Магнет, поне при вас има надежда зъбите да поникнат до около 2, а при нас сигурно до 5 ще е такова положението  Mr. Green София е с 6 зъба и цока мааааалко по-малко от пеленаче.  Laughing

# 59
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
ant G бързо да се оправя София  Hug (на една приятелка, чието детенце правеше така при всяко разболяване бронхиолит й казаха от деткста клиника, че е на алергична основа, в смисъл, че развива тези състояния за инхалации вледствие на обикновените вируси, които си върлуват, само че него му ги избиват на кашлици и тнт)
zuzi_79 Честито ходещо човече Simple Smile

да ви кажа нашата сага с коксаки(-то) продължи при таткото... след като беше 2 дни с 40 градуса, после зловеща ангина и явно от всичко го изби и в зъбите, та на 29 се наложи да му извадят един зъб (не спасяем, за имплант е) и направи алергия от болкоуспокояващите... просто имам две деца, едното голямо  ooooh! ама да остава в старата година тов...

Весело посрещане на всички и догодина пак пожелания Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт