Сняг и студ навън сковава,но мамите от ИБ с радост посрещаме Годината Нова!

  • 21 386
  • 681
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 143
мраве, да се оправя по скоро София. На една мама от моята отчетна детето така няколко пъти направи бронхеолит и минаха на ЛКК и сега си взимат нещата с рецептурна книжка. Диагноза - алергична астма с неизяснен произход. И след 3 г. Навършени ще правят тестове.
Иначе както е пусала Бени при вас се усложняват нещата от АБКМ-то. (И при нас от АД-то).
При нас също не е розово положението с тея болести, но поне скоро не сме стигали ди бронхит. Иначе се борим с задна хрема и 3-та сливица. На 13.01 сме на консултация и тогава ще ни даде педката направление за УНГ и дано той изпише нещо ефикасно за тея неща, че е направо ужас. Пием лекарствата оправя се, отива на ясла и пак същата история......въртим се в омагьосан кръг.
При нас пък заради кучешките не иска да яде. Драстично намали яденето и ядеше до вчера само хляб, лютеница, кисело мляко, шоколад(който баща и и даваше. Аз го избягвам - да и давам). Като бяхме при свекито миналуя месец тя започна да и дава и аз доста възразих ама нямаше кой да ме чуе.......От снощи си прояде яденето от кухнята и съм по спокойна.

# 61
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Да се разпиша и аз преди новата година.
Направо сърцето ме боли като отворя темата - само за болни дечица чета, пожелавам на всички бързо, ама наистина бързо да оздравяват  Praynig
Честити първи стъпчици на Радина, да става все по-уверена  Hug
Весело посрещане на 2015г., всичко лошо да остане в старата и всички да сме много здрави и щастливи  Hug  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 498
 ant G, ако я заведете в Сандански на почивка дали няма да се подобри положението ? Да ти кажа, не че е същото, но ние ходихме и оттогава само веднъж ми е боледувала и то леко пу-пу. А и  на другите дечица дето бяха с нас добре им се отрази въздуха там. Не казвам, че с вълшебна пръчка лекува там въздуха, но съм сигурна че помага  Peace
Аз чакам гости, пазарувах, пера, чистя, изморих се вече  ooooh!

# 63
  • Мнения: 1 152
Поспаланче мерси за темата   bouquet

Зузе честити ходещи крачета, смело и все напред да я водят  Hug

Всички болнички да оздравяват!

Весело посрещане на Новата година!

# 64
  • Северозапада
  • Мнения: 5 482
Рокси, много тъпо, наистина. Напоследък сме го обърнали на здравен форум  Tired
Алекс, Бени, питах вчера дали може да е алергична реакция. Казаха ми, че не било. ЛЛ смята, че се усложнява точно от АБКМ-то. Всички нейни пациентчета с алергии имали усложнения тази година. Може би трябва по друг начин да питам в Детската клиника.
Ния, и майка ми каза за Сандански. Вероятно като се запролети ще си направим кратка почивка.

# 65
  • Мнения: 1 498
ant G, по възможност стойте поне 10 дни  Peace Моя мъж като дете е имал алергии и все са го лекували за бронхит. После баба му е започнала да го води всяка година по 15-20 дни в Сандански и всичко е спряло  Peace

# 66
  • shumen
  • Мнения: 18 165
Мравче,аз също знам за Сандански,а и за Велинград.Аз също съм боледувала много от бронхити и ангини и една пролет ходих за 10 дни на Велинград и всичко изчезна.Сега,ако имам възможност искам да заведа малчо за 10 дни на пролет,че да видя дали ще има и при него ефект.
Алексче,и ние се борим с 3 сливица,ама оправия няма.Спрем ли капките за нос и Лимфомиозота и след ден-два пак се почва сумтенето с носа и хремата.Направо взе да ми писва вече и сега след празниците затова искам да му пусна пак един секрет и ако има нещо ще искам второ мнение от друг УНГ.

# 67
  • Мнения: 1 167
Добро утро!

.....и старт на една здрава ,прекрасна и успешна година!
За много години момичета!
Най вече живи и здрави,много щастие,любов късмет през новата 2015г.Да ни е честита и само хубави моменти и емоции.

Зуз, честито на малките ви ходещи крачета.Пристъпи в новата година и все по-уверено и стабилно да я водят в правилна посока и към успеха.

Честито на именниците!Живи и здрави!
Честито именце и на моят мъж!  Wine Glass     Tada   Да ми е жив и здрав ,другото се постига.

Хубав ден!
И лека нощ от мен!

# 68
  • Северозапада
  • Мнения: 5 482

# 69
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честита нова година, момичета!
Бъдете здрави, щастливи и усмихнати. Hug



Ние изкарахме спокойно, дори легнахме преди 24 часа. В 1:00 малкото така рева и се дра, че му дадох панадол и поспахме.

# 70
  • Мнения: 520
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ НАЙ - ВЕЧЕ ЗДРАВЕ, МНОГО КЪСМЕТ И МНОГО ПОВОДИ ЗА УСМИВКИ!

# 71
  • София
  • Мнения: 4 143
Честита Нова Година! Да сте живи, здрави и нека новата година е изпълнена само с положителни емоции.
Честит имен ден и на всички именници - малки и големи.

# 72
  • София
  • Мнения: 10 704
Честита нова 2015- та, момичета Simple Smile
Да сме здрави и предимно щастливи през тази година. Нека няма лоши преживявания.

# 73
  • При моето слънце
  • Мнения: 956

Честит имен ден на всички празнуващи   bouquet
Бъдете здрави и щастливи, обичани и обичащи!

# 74
  • Варна
  • Мнения: 915
Честита Нова Година  Hug, да сме живи и здрави, да ни донесе много късмет и щастие  Heart Eyes

Днес е ден в който човек трябва колкото се може по малко да мърда  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт