Искам да кажа ... (17)_29.12.2014-04.01.2015

  • 44 674
  • 1 018
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 868
Negertarri и на мен би ми било кофти на твое място. Много щеше да ме е яд и в подходящ момент щях да им кажа. Ей така, между другото.

# 211
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ха,добр'утро!
Много студ навън.
Спортът май ще даде фира при мен. Хем,че и не се наспах 'ич и съм бая кисела  Crazy

Абе,девойки какво сте си хоратували посред нощ,кога се наспивате?

Не дремна ли аз едно 10 часа, съм доста неприятна компания   Whistling

Моите се стягат за тенис.Луда работа. Не изглеждаме толкова спортно, колкот' звучим .

Термо клин и аз обувам на младежа. Досега само като скиорства, ама ако поиска ще му дам и за градско.
Помня дядо ми с такива гащи, дълги до глезените и с ластик.

# 212
  • Мнения: 4 500
Еми....
Зареждаме се с филми от Замунда, дано не проспим 0,00 часа  Crazy защото ни се е случвало  Mr. Green
Те във ФБ ли пазаруват Simple Smile? Голяма смешка. Не се ядосвай.
Hug Тия тагваници от сорта "Милаааа, готова съм вече" или "Муцеееее, чакам те" ме карат да се чувствам изолирана, убийте ме ама не зная причината  Tired
Да свърши тая пералня, та да излезем до центъра малко, ще ми се някоя промоция да хвана в ДМ  Simple Smile

# 213
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Зарежи го тоя фейсбук. Знаеш ли колко ми е добре като нямам. Нищо не знам и нищо не ме интересува. Кой къде отишъл да пръдне, много важно. И мен не ме знаят къде съм и с кого.
Отвращавам се като чуя някой да вика направи ми една снимка за фейса. Имам няколко колежки, които са полудели. Ужасни са. Намразих снимането.

# 214
  • София
  • Мнения: 18 679
Чек, ако прави тази, която аз пуснах, на Блонди шопската - така е, нещо средно между тутманик и баница се получава, но пък е ужасно вкусно Crazy Аз нали съм по месеното с масло ooooh!

Ванини, и какво ще им кажеш ей така между другото Simple Smile Ама нас защо не ни поканихте? Малко като в детската градина...Нефертари, разбирам те,кофти работа, особено ако ви се празнува с приятели, но тогава защо не бяхте ги поканили у вас? Може онези хора да нямат място или да ви познават най-малко от всички останали, или да сте споделили, че предпочитате да сте си вкъщи и те да са запомнили...и така. Свиркай си Whistling


Дългите гащи са много секси Crazy

# 215
  • Мнения: 4 841
Nefertarri, това е неприятно. А вие защо не сте поканени? Има ли някаква причина, нещо което да ви отличава от останалите 3 двойки (деца, домашни любимци, различни увлечения и хранителни навици...)? А вие имали ли сте някакви предварителни уговорки, преди да се появи "новото" семейство? В смисъл, заявявали ли сте желание да празнувате заедно, и да са ви "отрязали", или изобщо не е ставало дума?
Понякога хората правят спонтанно разни неща, може дори да не подозират за твоите мисли и терзания. Особено ако по някакъв повод си споделила (примерно...), че тази година май ще си останете в къщи...
Естествено, това са само предположения, но се опитвам да ти дам различни гледни точки. Понякога истината е съвсем простичка, а човек сам се вкарва във филми и си причинява страдания.



# 216
  • Мнения: X
Чек, ако прави тази, която аз пуснах, на Блонди шопската - така е, нещо средно между тутманик и баница се получава, но пък е ужасно вкусно Crazy Аз нали съм по месеното с масло ooooh!


Да, по на Блонди рецептата правих. Но не беше като тутманик, виждаха се корите вътре, даже хрупкави станаха отгоре. Сигурно защото точих шест кори и гледах да ги докарам съвсем тънки, после ги дораздърпвах с ръце. Даже рязах крайчетата с нож за да няма тестени натрупвания. Един корабен готвач ми го показа този номер. Но на вид беше като съвсем аматьорска работа.

# 217
  • Мнения: 4 500
Всички други са с бебета, имат по второ дете, сем. 4 се появи по градинките, така се запознали. Може би това ни отличава. Няма да влизам в подробности, Лиляна е доста права
или да ви познават най-малко от всички останали
Това е така.

# 218
  • Мнения: 22 508
Закусихме, изчистих....сега ще подхващам приготвянето на 2бр. салата и 1десерт. Ще го правя за сефте (както всички десерти в последно време), надявам се да се получи, както до сега. Simple Smile
За след обед оставям баницата и вечерта вече основното.
Както казва мъжа ми....цял ден готвене и накрая се ядат салатите и мезето. А яденето остава за следващите 2дни.

Реших да ужася кантара....ами...предимството да си дебел, че не напълняваш повече по празниците. Simple Smile
За 10дни ядене на какво ли не, плюс доволно количество домашни сладки, курабии, меденки и т.н., не съм мръднала. Simple Smile
Ама ми липсва движението....нямам търпение да си започнем регулярните танци.

# 219
  • Мнения: X
Nefertati, не се ядосвай. За какво въобще ти е да празнуваш с някакви непознати хора, намерени по градинките?  Tired Отиди си купи нещо хубаво, забавлявай се довечера и толкова. Ден като ден.

# 220
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Нефертари, аз те разбирам, и на мен сигурно щеше да ми докривее, ако искам да празнувам с компания и приятелите ми, за които съм си мислела, че ще сме заедно на празника, отидат с "новите". А старите приятели казват ли нещо по въпроса защо не сте поканени?

Фейсбук и аз нямам, за добро или лошо, не знам, просто не ме влече.

Баклавичките ми са фантастични, момичета, жалко, че не мога да правя снимки. ММ от сутринта е направил поне 5 курса до тавата, но и аз хапнах, дето не обичам баклава много-много. Хубавото на този формат е, че ядеш точно, колкото ти се яде, понеже са  по една хапка. И не се разместват пластовете кори и да тръгват нанякъде като сервираш.

Обаче малко ми позагоряха отгоре зелевите сарми, щото се заплеснах...
Термоклиновете много ме заинтригуваха. Само в спортни магазини ли се продават или и другаде?

# 221
  • Мнения: 4 500
Обичам ви направо  Heart Eyes
Сега ревнах, щото сина ми каза "Мамо, не се ядосвай, нали е важно семейството да е цяло? Виж, че сме тримата, ще ти нарисувам рисунка" и ревнах....После ми каза"Пералнята свърши, айде да ходим до центъра да си купя играта"  Mr. Green Има промоция в Пулсар на игри по 20 лв  Crazy
Много ми е добро детето. Изключвам учебната дейност, защото на практика го мързи да учи. Лиле, имаш ли наблюдения върху петокласници? Това масово ли е? Или моя син е прост мързелив  newsm78

# 222
  • Мнения: 3 868
Белинда, в никакъв случай не бих се изпляскала по този начин. Не съм дете все пак.

# 223
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моите наблюдения над петокласници са от нашите, които са влезли в гимназията преди много други. Та, нашите са ученолюбиви, даже мога да кажа, че в пети клас са най-надъхани и най-много учат. В шести и седми клас им се стоварва пубертетът и започват да стават неузнаваеми.
Nefertarri, не му разрешавай да се отпуска, че после ще му е много трудно.

# 224
  • Мнения: 4 500
Ясно, мерси, Лиле. Никога не съм го отпускала, даже колежки и приятелки ме имат за майка-чудовище в това отношение.
Отчет към Чек - дънките ми не са за пред хора  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт