Име за момиче кръстено на мъж

  • 5 399
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 725
А за МалЕна какво ти е мнението  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 17
Ммм... не е лошо, ама не съм му свикнала още, като ми поотлежи една седмица в акъла ще преценя.

И само да вмъкна, че детето няма да живее в България.

Последна редакция: чт, 01 яну 2015, 22:41 от dirol

# 32
  • Мнения: 1 196
Щом майка ти е с ,,Р,,, може да я кръстите Ралица-Милена... или с някакво друго двойно име.  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 17
Щом майка ти е с ,,Р,,, може да я кръстите Ралица-Милена... или с някакво друго двойно име.  Simple Smile
Благодаря за предложението, но по принцип това Рилена е единственото с Р, което подлежи на обсъждане и то...не до там сериозно. Искам на тате да е.
А за Емилена и Мадлен някакво мнение ще дадете ли?

# 34
  • Мнения: 1 196
Щом майка ти е с ,,Р,,, може да я кръстите Ралица-Милена... или с някакво друго двойно име.  Simple Smile
Благодаря за предложението, но по принцип това Рилена е единственото с Р, което подлежи на обсъждане и то...не до там сериозно. Искам на тате да е.
А за Емилена и Мадлен някакво мнение ще дадете ли?
,,Емилена,, звучи като насилено от Милена.. по-скоро Емилия... - ама то пък пак ще кажат ,че от Емил... Thinking Thinking

Иначе Мадлен мн. ми харесва - шикозно звучи ... Rolling Eyes пък и започва с буквата ,,М,,..

# 35
  • София
  • Мнения: 44 133
Където и да живее надали ще има проблем с кое да е име от споменатите.
Мадлен принципно не харесвам, иначе си е име като име, ако ви харесва, ползвайте го, че никой няма да познае, че е на Милен, освен по традицията за първата буква... вие ще си знаете, но тогава за мен има по-красиви имена с М(лично мнение ест, все пак са си индивидуални усещания това с имената Wink).
Емилена ми е не по-малко измислено от Рилена.

# 36
  • Мнения: 725
Мадлен е прекрасно на кратко Мади  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 3 031
Емилена изобщо не ми харесва. Нещо като нищо.

Мадлен е по-добре. Друг вариант е Марлен(e/а).

# 38
  • Мнения: 2 812
dirol, какво име харесва таткото? Предложи ли му нещо тук харесано от темата?

# 39
  • Мнения: 725
И аз се сетих за Марлена, но не посмях да го предложа  Embarassed

# 40
  • Мнения: 2
Милица, Микаела

# 41
  • Мнения: 17
Цитирам таткото: Като е, да е! Ако ще е на баща ти, Милена да е.
Емилена му звучало като Емине Grinning
А Мадлен, каза че му звучи като "някви букви скупчени там, ама не е име$

Е да де, ама мене ме хапят щъркелите и се чудя какво да измисля.

# 42
  • Мнения: 2 812
МилВена

# 43
  • Мнения: 1 196
Мина - също е много хубаво име ... Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 725
Хахаха много ти е сложна ситуацията  Grinning Помисли върху имената който ти предложиха тук има доста добри попадения. Пожелавам ти леко раждане и задължително да ни уведомиш как си кръстила малката принцеца   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт