Пазаруване от Aliexpress.com 42

  • 54 523
  • 732
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 831
Моля някой да похвали продавач за качествени и хубави детски дрешки Praynig
и аз ще следя поста  Peace

# 631
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Скрит текст:
Здравейте,получих нещо което не работеше.Продавача се съгласи да ми върне сума, която мен ме устройва.Мога ли да си получа парите без да отварям диспут.(Естествено той не пише как ще ги възстанови).На първа страница видях,че някои ги връщат чрез Pay Pal,но аз нямам акаунт там.Благодаря ви за помощта.

Все си мисля, че не стоят така нещата.....за мен изглежда следното: Когато ти правиш поръчката и плащаш, тези пари отиват някъде, но не и в сметката на продавача. Когато ти получиш стоката и потвърдиш това, сайта превежда парите на продавача и те постъпват при него. Пито-платено! Затова е и системата на отзивите, гоненето на рейтинг и т.н. Според мен.  Peace Та оттук ми изникват въпросите- Как ти ще си получиш парите след като не повдигнеш диспут? Къде отиват парите  ти, ако нито са при теб, нито са при продавача?! Освен товатой няма как да ти върне парите без пейпал. Или поне знам, че практиката им е такава-пейпал. Съвет: Пусни си диспут и чакай.
Цитат
Благодаря ти за отговора.Изчела съм доста теми и знам,че парите не отиват директно при придавача,а при Алито.За първи път ми се случва обаче да се стига до тук.Сега да споделя  за резултата:Пуснах диспут за сумата,която се разбрахме приложих скрийншот на чата ни,и днес получих имейл от Алито,че ще ми възстановят парите да ги чакам по сметка до 7-10 дни.НЕ е нужен ПейПал акаунт.
Да, на Алито не им трява Пейпал. Те директно връщат парите в банк.сметка.  Peace Ето, това е новина! Друг път, когато имаш подобни проблеми, директно си работи със сайта. Съвет от мен! Не разчитам на особено разбирателство с продавачите.

# 632
  • Мнения: 161
Получени неща:

*чудна спортна чанта за без пари   http://www.aliexpress.com/snapshot/6386878548.html?orderId=64914289084414

Чантата е пълен боклук, не си я поръчвайте.


аз си поръчах 2 цвята , ще я видим като пристигне..

# 633
  • Мнения: 8
Здравейте, за първи път вчера поръчах от този сайт и имам няколко въпроса.
1) Изпратиха ми по е-майла, че поръчката е одобрена и изпратена, но как мога да видя онлайн къде ми се намира продукта.
2) Избрал съм безплатна доставка, но до адреса ли ще ми оставят продукта или трябва да отида до пощата.
3) Продуктите в този сайт са оригинални, а не втора ръка ??

# 634
  • Мнения: 4 768
Отговорите на 1 и 2 въпрос мисля, че ги има на първа страница на темата. Дрехите са нови, реплики или препродават оригинални дрехи купени от намаления.

# 635
  • Мнения: 51
Здравейте, за първи път вчера поръчах от този сайт и имам няколко въпроса.
1) Изпратиха ми по е-майла, че поръчката е одобрена и изпратена, но как мога да видя онлайн къде ми се намира продукта.
2) Избрал съм безплатна доставка, но до адреса ли ще ми оставят продукта или трябва да отида до пощата.
3) Продуктите в този сайт са оригинални, а не втора ръка ??

1.След като сте платили, в менюто My aliexpress-->My orders ще Ви излезе поръчката , тя първо ще е в статус Awaiting Shipment

След като бъде изпратена от продавача като отворите View Detail ще видите това:

тук ще можете да си проверите тракинг номера, къде се намира пратката, но след известно време след като е шипната.

2.Или ще го получите на адреса си или ще получите разписка от пощата на адреса си, че имате на ваше име "малък пакет", тогава трябва да идете до клона, който е изписан, и срещу лична карта и поканата ще си вземете пакета.

3.Продуктите са нови, но не винаги са оригинални.

# 636
  • Мнения: 80
Има и втора ръка стоки- основно телефони.
В описанието на продукта е отбелязано ако е употребяван.

По втория въпрос- може да отиде и на митница

# 637
  • Бургас
  • Мнения: 2 148
Да споделя какво получих и съм доволна. http://www.aliexpress.com/snapshot/6442238270.html?orderId=65353441005554 някой го похвали този клин и наистна е хубав и топли http://www.aliexpress.com/snapshot/6438591564.html?orderId=65359170665554 не са лоши ски ръкавици - марка Thinsulate.

# 638
  • Мнения: 8
Здравейте, за първи път вчера поръчах от този сайт и имам няколко въпроса.
1) Изпратиха ми по е-майла, че поръчката е одобрена и изпратена, но как мога да видя онлайн къде ми се намира продукта.
2) Избрал съм безплатна доставка, но до адреса ли ще ми оставят продукта или трябва да отида до пощата.
3) Продуктите в този сайт са оригинални, а не втора ръка ??

1.След като сте платили, в менюто My aliexpress-->My orders ще Ви излезе поръчката , тя първо ще е в статус Awaiting Shipment

След като бъде изпратена от продавача като отворите View Detail ще видите това:

тук ще можете да си проверите тракинг номера, къде се намира пратката, но след известно време след като е шипната.

2.Или ще го получите на адреса си или ще получите разписка от пощата на адреса си, че имате на ваше име "малък пакет", тогава трябва да идете до клона, който е изписан, и срещу лична карта и поканата ще си вземете пакета.

3.Продуктите са нови, но не винаги са оригинални.

Мерси за отговора. Вече разбрах всичко....!! Simple Smile

# 639
  • Мнения: 27
Здравейте,аз съм нова тук по отношение на поръчките.Иначе от дълго време ви чета и събирах смелост. Laughing Laughing Преди малко пуснах няколко и сега ми е малко притеснено ,дали ще ги получа, защото някой от тях са на много ниска стойност.Затова искам да попитам на каква най-ниска цена сте получавали поръчки?

# 640
  • Мнения: 27
Извинявайте за глупавия въпрос!И благодаря предварително.!

# 641
  • Мнения: 4 708
Здравейте,аз съм нова тук по отношение на поръчките.Иначе от дълго време ви чета и събирах смелост. Laughing Laughing Преди малко пуснах няколко и сега ми е малко притеснено ,дали ще ги получа, защото някой от тях са на много ниска стойност.Затова искам да попитам на каква най-ниска цена сте получавали поръчки?
При мен ако не се лъжа беше ключодържател на стойност 1 долар, поръчах два, единият не работеше и ми върнаха парите  Mr. Green

# 642
  • Бургас
  • Мнения: 130
mmmariannna - спокойно, ако ти е читав продавача и е приел да ти прати стоката, ще си я получиш. Най-евтиното нещо което съм поръчвала и пристигна, за около два месеца и половина, беше малка ролетка - ключодържател за 0,86$ без никакво оскъпяване за доставката,  а ми служи вярно втора година. Иначе поръчки за долар и половина - два си пристигат без проблем. Уеспех!

# 643
  • Мнения: 27
Благодаря ви още веднъж за отговорите и дано всичко е наред.Лека вечер!Ще пиша пак,като ги получа.

# 644
  • Мнения: 1 119
Получени неща:

*чудна спортна чанта за без пари   http://www.aliexpress.com/snapshot/6386878548.html?orderId=64914289084414

Чантата е пълен боклук, не си я поръчвайте.


аз си поръчах 2 цвята , ще я видим като пристигне..


za 4$ e добра, аз ходя с нея на фитнес ... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт