ЧЕТВЪРТОКЛАСНИЦИ

  • 53 031
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Здравейте и новата тема. Успех на всички деца.

# 46
  • Мнения: 11 917
Във Варна има прием от V клас в хуманитарната гимназия.Приемът е с изпит по бълг. език.

Не е нещо ново, но се чудя, ако не е било законово регламентирано до момента, как се е осъществявал този прием?Очевидно си е съществувала и до момента такава възможност.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
От утре ние сме с обявена грипна ваканция.Миналата седмица бяха половината на училище,като в петък само 9 деца.Днес са били целия  клас/без едно дете/.

# 48
  • София
  • Мнения: 7 039
Офертата за екскурзия ни е две нощувки в Троян - 190 лв., на мен това ми се вижда доста скъпо или пък не съм наясно с цените нещо?
margo, синът ми е роден на 26.01., вече десет години на рожденият му ден поне 1/2 държава е в грипна епидемия, май тази година вие откривате сезона.

# 49
  • София
  • Мнения: 396
Buni, и на мен ми се струва много за деца 190 лв за две нощувки... но така се успокоих, че нашата оферта от 215 лв за 4 нощувки в Хисаря са поносими Simple Smile
Margo, а какво ще правиш детенце през грипната ваканция?

# 50
  • София
  • Мнения: 1 055
В нашето училище имаше оферта за ски в Банско 340 лв. с карти, инструктор и т.н. за 4 нощувки, но не се събраха желаещи и ми върнаха парите. Иначе беше прекрасен вариант за междусрочната ваканция - сега ще се чудим какво да го забавляваме в София newsm78.
Иначе по негови думи няма много болни деца в класа, но грипната ваканция не е приятна определено - после препускат из материала да наваксат.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
сонетка,слава богу имаме баби под ръка.Господ здраве да им дава,че без тях не знам как щяхме да се оправяме.Е,знам,с отпуски.Аз вече я оставям по половин ден сама,но за цял ден не е оставала.

# 52
  • София
  • Мнения: 7 039
Да се поправя, вчера синът ми донесе офертата за екскурзията - нощувките са три. Само не ми е ясно за какво им е на децата спа хотел, но това са си някакви мои разсъждения.

# 53
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Аз пък не мога да разбера защо днешните ученически екскурзии се осъществяват по този начин.
Хайде 4 дни в Банско, разбирам ще карат ски; летен лагер на морето - ясно; на планина  ще правят преходи, ще учат ЧП в естествена среда - зелено училище, ама 4 дни на Хисаря или в Троян какви ще ги дялкат през зимата, особено. Градчетата ще ги разгледат за 1-2 часа и после?
По мое време маршрутите включваха няколко града.

# 54
  • София
  • Мнения: 7 039
ivap, ще ползват спа-то  Mr. Green. Екскурзията е през април и въпреки това споделям мнението абсолютно. Не виждам никаква полза децата да дремят три дена в един хотел. Маршрут от няколко града за мен е идеален, но...

# 55
  • Мнения: 293
И моят син заминава на зимен лагер в Пампорово с училището.Миналата зима не го пуснах,тази не се излиза вече на глава.А тази грипна епидемия идва май и насам,синът ми изкара грипа,около нас масово всички деца са болни.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Така е.Изглежда скучно,но явно не са успели да се спазарят нашите организатори за ски. GrinningМиналата зима успяха,а сега се набляга мноооооого на това че имало басейн. CrazyВсички са много въодушевени-цял ден щели да плуват. Wink

# 57
  • Мнения: 11 917
Моля за идеи за подарък на момиченце на 10г.

Красавица, художничка, музикантка, с голямо внимание към външността си се отнася.

Имам син и рядко ходим на момичешки рожд. ден, на това момиченце- винаги, но ми се изчерпа фантазията.Дрехи- не, защото и от майка си не харесвала купените. newsm78

# 58
  • Мнения: 2 494
Моля за идеи за подарък на момиченце на 10г.

Красавица, художничка, музикантка, с голямо внимание към външността си се отнася.

Имам син и рядко ходим на момичешки рожд. ден, на това момиченце- винаги, но ми се изчерпа фантазията.Дрехи- не, защото и от майка си не харесвала купените. newsm78
Моята харесва всякакъв вид луксозни книги и енциклопедии Laughing  ; може и някакви игри настолни, зависи дали обича; освен това може козметичен комплект с парфюм от тези детските, има страхотни Peace; щом е художничка може платно за рисуване и комплект боички, наскоро това подарихме на една приятелка на щерката -беше супер щастлива, веднага реши какво ще рисува и картината вече е в рамка  Twisted Evil; също комплект за квилинг е добра идея, в арт магазините има и не са скъпи, до 20лв:)))
Щом е музикална може и хубави слушалки, мп4-ка  PeaceПиши какво сте избрали, ей така информативно да знаем;)))

# 59
  • София
  • Мнения: 11 711
Зависи от финансите,които си предвидила.
Щом детето го влече рисуване има интересни комплекти на фирмата Djeco.Има за разлчини върасти.Не се срещат масово,но биха се харесали според мен.Цената е около 27-35 лева.Има и по-скъпи.
Друг вариант е бижу,чанта подходяща за тази въраст,има различни варинати на Top Models.
Също парфюм от Zara или някакъв друг.
Изреждам неща,на които моята 9 годишна дъщеря би се зарадвала.

Общи условия

Активация на акаунт