На море в Турция - тема 35

  • 70 382
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 445
Привет!
Можете ли да ме ориентирате кои фирми предлагат ранно записване за Турция (имам предвид наистина да правят отстъпка заради ранното записване). Интересува ме единствено пътуване със самолет. Благодаря предварително  bouquet

# 16
  • Мнения: 940
Здравейте аз пътувам само с Емералд,те предлагат ранни записвания. Simple Smileтази год.ще ми е 4-та в Турция! Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 1 174
Записвам се в тази тема, с очаквания на лятната ни почивка. Обратното броене за нас започна. След 3 години  Кушадасъ и Айвалък за пръв път ще видим Дидим - Palm Wings Hug
Би ли споделила за Айвалък какви са ти впечатленията  Praynig

Благодаря за новата тема   bouquet

В Айвалък бяхме в хотел Айвалък бийч. Това е хотел без всякакви развлечения, просто плаж и почивка. Но когато бяхме там, бяхме само с дъщеря тийнейджърка, която няма нужда от забавления. Достатъчно беше стая с интернет  Mr. Green  Хотела е извън града, няма нищо наоколо на пешеходно разстояние. Ние бяхме със собствен транспорт и обиколихме Айвалък надлъж и нашир - много ни хареса самия град - има атмосфера. Ходихме до о-в Джунда, Шейтан софрасъ - все приказни места, радващи окото гледки ... но не е за децата   Simple Smile  Сега, откакто ходим и с малкото дете,  ходим на по шумни места,/ което мен ме вбесява често  Mr. Green /, но на връщане спираме в Айвалък за пазар по чаршията и кафе в дворчетата под астмите Hug..размечтах се

# 18
  • Мнения: 6 031
maiche, благодаря за новата тема!   bouquet

Аз още чакам да обявят оферти - самолет с 6 нощувки.  Laughing

# 19
  • Мнения: 310
За много години !

Ранни записвания от сега за септември ?  

Моля споделяйте,кой оферти сте харесали и са изгодни. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 310
maiche, благодаря за новата тема!   bouquet

Аз още чакам да обявят оферти - самолет с 6 нощувки.  Laughing

И аз ги чакам тия оферти, но подозирам че няма да има такива. Поне от Емералд така ми казаха - тази година са такива.

# 21
  • Мнения: 6 031
maiche, благодаря за новата тема!   bouquet

Аз още чакам да обявят оферти - самолет с 6 нощувки.  Laughing

И аз ги чакам тия оферти, но подозирам че няма да има такива. Поне от Емералд така ми казаха - тази година са такива.

Те Емералд ги предлагаха миналата година.
А и нямат сметка да ги рекламират сега.  Laughing
Преди това ги предлагаха Тез Тур.

# 22
  • софия
  • Мнения: 1 305
Споделете хубава оферта със самолет.

# 23
  • Мнения: 1 030
Благодарим за темата на maiche!

И за да не е спам предлагам на рърва страница да се включи това инфо за пътуване в Турция, което пуснаха в предната тема, че има доста въпроси /стига да се прочете де/ http://informacia.blogspot.com/2014/07/hgs-card.html

# 24
  • Мнения: 310
Споделете хубава оферта със самолет.

Към момента няма такива, хубави имам предвид

# 25
  • Мнения: 3 118
Споделете хубава оферта със самолет.
Към момента няма такива, хубави имам предвид

И аз ще следя за такава.  Simple Smile

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
tzvetihc, и аз се интересувам от такива и тъкмо гледах в сайта на Емералд за Ефталиите в Алания, то зависи за каква сума парички става въпрос. Аз наскоро питах тук в темата за 2 + 2 деца за хотел до 3000лв. със самолет и летищни такси и намерих това :
EFTALIA RESORT - 4* - 964 евро стандартна стая 2 + 2 деца за последната им дата за юни.
EFTALIA VILLAGE - 5* - 1099 евро голяма стая пак от същата дата, за
EFTALIA SPLASH RESORT 4* - 1085 евро, като включим и летищните разходи влизаме в бюджета, сега разбира се започва чуденето - дали и кой точно хотел. Малко не ми харесват часовете на полетите, но все още го мислим!
 Аз може и да не разбрах точно какво питате,  Blush ама аз си казах, все на някой може да му свърши работа информацията, новак съм  в тази тема. Blush

# 27
  • софия
  • Мнения: 1 305
Rossi точно и ние сме 2+2 със самолет, аз по скоро за септември се замислям newsm78, да не е май.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Сега погледнах и за септември цените им са по изгодни отколкото тези за края на юни.
Ако някой може да ме посъветва кой от трите хотела в горния пост да избера, ще съм му много благодарна! Все още го обмисляме дали със самолет или автобус, но се надявам тази година да имаме късмета да отидем на море извън БГ.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 856
Благодарим за темата на maiche!

И за да не е спам предлагам на рърва страница да се включи това инфо за пътуване в Турция, което пуснаха в предната тема, че има доста въпроси /стига да се прочете де/ http://informacia.blogspot.com/2014/07/hgs-card.html

Благодаря на всички , които споделят и коментират.  bouquet

Пожелавам успешен избор на хотел и само положителни емоции! Sunglasses

zhorchy, включих инфото. Peace

Ако има нещо друго - пишете ми.

Общи условия

Активация на акаунт