90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 280

  • 27 714
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 330
Tinki   bouquet
мерси за идеята с палачинките  
а aз пък нямам група, нооо и сам война е войн Simple Smile

# 16
  • Мнения: 28 583
Курдов казвай бързо утре какво ще ядем! Стаси даде ли отчет и тя?

Мими, отчетох се в предната тема, ама пак само Курдов си чела  hahaha hahaha hahaha Joy

ФифиHug

Утре моно ден, ябълков ден  Heart Eyes
Даде отчет за днес, видях го, но не и за утре, аз питам за утре Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 711
Курдов казвай бързо утре какво ще ядем! Стаси даде ли отчет и тя?

Мими, отчетох се в предната тема, ама пак само Курдов си чела  hahaha hahaha hahaha Joy

ФифиHug

Утре моно ден, ябълков ден  Heart Eyes
Даде отчет за днес, видях го, но не и за утре, аз питам за утре Simple Smile

Хахах, изрусяла съм днес. Утре ябълки, моно дните ми се отразяват по-добре. Пък и утре ще ходим по планините и ще си нося торба с ябълки  Mr. Green

# 18
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Здравейте-днес ми беше варива,
з-мандарини
о-печени картофи с микс от Лидъл /карфиол,броколи,морков и чушки/
в-домати и краставици + малко картофки

Аз въпреки че нямам кантар вкъщи усещам че намаляването на сланинките започна bowuu
Т,к,имам малко по разтеглива кожа ,когато смъквам кг започва адски сърбеж по местата с излишна мазнина Joy Joy
Ама така се изказах  Mr. Green
Искам да запитам нещо ,въпреки че четох 1-ва страница.Белени слънчогледови семки кога мога да ям?
Исках да си взема за плодовия ден но не бях сигурна дали няма да съгреша newsm78.Някак си не ми се определяха мисловно в магазина като ядки Thinking

# 19
  • Мнения: 247
хммм.... Ани-Бани, има ли връзка между отслабването и сърбежа?
Ужас мен от няколко дена ме е хванала краста, реших че е от студа и се плескам с какви ли не кремчета, ама нейсе не минава, почнах да обмислям да ходя на доктор, да не ме е хванала някаква нерва  newsm78 newsm78 newsm78

# 20
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Тоди ,за мене има-аз така се разпознавам.Естествено и когато си похапвам доста и пълнея ефекта е същия със сърбежа.Но в случая сега съм режимна че надали ще качвам Mr. Green
За утре съм змислила да си направя подобие на тутманик със спанак-незнам дали ще ми се получи.Имам едно замразено пълнозърнесто домашно тесто и си мисля да го разточа ,намажа с масло и да навия с плънка от спанак и лук/задушени/.
Дали ще стане newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 2 330
Ани бани семки само сурови в плодов Simple Smile
и мен ме сърбя като се разтягах до това състояние.... сега не съм забелязала  Peace

# 22
  • Мнения: 320
Продължавам и аз по режима. Ден шести варива. До сега нямам издънка, дано устискам до края.

# 23
  • Nederland
  • Мнения: 856
Тоди ,за мене има-аз така се разпознавам.Естествено и когато си похапвам доста и пълнея ефекта е същия със сърбежа.Но в случая сега съм режимна че надали ще качвам Mr. Green
За утре съм змислила да си направя подобие на тутманик със спанак-незнам дали ще ми се получи.Имам едно замразено пълнозърнесто домашно тесто и си мисля да го разточа ,намажа с масло и да навия с плънка от спанак и лук/задушени/.
Дали ще стане newsm78

Без масло, то е за белтъчен само! Намажи със зехтин или олио.

# 24
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Fifi Brindacier -да благодаря за корекцията.Правилно Peace
elenky-ние с теб вървим на режим.
Утре какво ще хапваш?

# 25
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Благодаря за темата.  bouquet И пожелавам на всички да я напълним с добри новини и хубави емоции! Hug
Мими, Стаси, Курдов, и аз вървя с вашия график, макар че почнах онзи ден. Утре ще плодуваме заедно. Grinning

Последна редакция: сб, 10 яну 2015, 22:02 от lulumba

# 26
  • Мнения: 247
Ани-Бани излиза че и аз съм с теб Simple Smile
Утре въглехидрати - ще си правя лучник и крем супа от патладжани (последната я спретнах вече)

# 27
  • Мнения: 320
Ани Бани за обяд смятам спагети с доматен сос, а вечерята още я мисля дали да е сладка или солена. Зависи дали ще ми се прияде сладко.
Тоди, а каква е тази супа с патладжан?

# 28
  • Мнения: 28 583
Благодаря за темата.  bouquet И пожелавам на всички да я напълним с добри новини и хубави емоции! Hug
Мими, Стаси, Курдов, и аз вървя с вашия грам, макар че почнах онзи ден. Утре ще плодуваме заедно. Grinning
Моноплодове ли ще правиш или като мен? Аз не стига че ги мразя, а и един тип вече си е направо инквизиция hahaha

# 29
  • Мнения: 28 583
Утре въглехидрати - ще си правя лучник и крем супа от патладжани (последната я спретнах вече)
Е такава крем супа не бях чувала! newsm78 Я сподели? Hug

Общи условия

Активация на акаунт