Отговори
# 150
  • Мнения: 300
Здравейте отново Simple Smile
И ние успяхме да се поразходим малко днес.
Аз кашите ги хвърлям. Страх ме е да му ги давам след този срок.
За глутена ние се разписваме с попарата всяка сутрин. Утре мисля да дам вместо попара малко глутенова каша за разнообразие.
Аз добавям АМ всеки следобяд към кашата. Ние ядем само оризова и царевична. Дибавям задължително плод към тях. Мисля да започна да въвеждам вече млечните каши. Дано не се появят пак петънцата около устата от тях. Само че ги виждам чааак февруари по някое време...

# 151
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Blagodarq mami, otivam da go sdjurkam. Tikvata e gotova sega shte svarq i mesoto i utre tova shte qde. Nie sme se spekli zverski i neznam ot kakvo e. Piem voda, qdem razhlabvashti hrani i iok. Nishto ne pomaga dnes tikva vzeh da vidim.

# 152
  • Мнения: 300
Гени, при нас сините сливи вършат чудна работа Wink Бързо да отшумява, че си е мъка за дечицата.

# 153
  • Мнения: 741
Слива, ама не на Хип,слагат оризово нишесте и буквално са и "убили"действието.
Тиквата ще свърши работа с повече масло.  Wink
Ние спим от два часа  smile3521 newsm44 . Липсваше ми този сън,след 4-5 дни будуване по 6-7ч.,30 мин. сън и отново помпане на коленца още 4 ч. будуване Shocked

# 154
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Slivite sa na Nestle, davah ne pomaga. Surova krusha pravih dva dni,nishto. Dano tikvata napravi chudesa. Napravih sega piureto ama mnogo mirishe na meso. MM kaza che mn mesno. Utre shte otida za oshte tikva😀

# 155
  • Мнения: 855
Аз хвърлих първата оризова, а царевичната я пресрочих с няколко дни и не виждам да има нещо на Д. Май няма да съм толкова стриктна вече, още повече, че ги държа добре затворени с тези джаджи, които са си специало за това и не влиза нито въздух, нито влага. Има ли някой идея, защо им е толкова кратък срока след отваряне?

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 556
При нас круши,праскови и кайсии не действат разхлабващо.Само сини сливи,но малкото бурканче на Гербер или домашен компот(само водичката).
Каша давам една на Бейбилов от ДМ  с  грис (и глутен),смесвам с различен плод и редувам с кисел.Пише да се използва за 2 седмици,но ние не можем да я изядем,чудя се дали да я хвърлям  newsm78 .Принципно едва ли може нещо да и стане.
Имаме си вече четири зъбчета  Simple Smile
Да чукна на дърво леко ги извади.Беше малко изнервена и се буди по два пъти през нощта да суче,но кърменето прави чудеса.
Косата ми спря да капе,но една фризьорка ми "помогна".Казах и да ми скъси косата с два пръста,а тя ми взе две педи  Close .А моята като е чуплива на никъде на върви,ще я пускам до лятото чак.

# 157
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Di83 nqmam kompot i markata koqto spomenavash. Mislq utre da vzema susheni slivi i da gi svarq,sled tova s pasatora. Dali shte stane? A davali li ste grozde?

# 158
  • Мнения: 741
Гени, Гербер са си на Нестле. Пробвай с тиквата, но я дай чиста, при моя действа. Оня ден пък го подрисках детето, като му дадох каша спелта с масло, ама повече към 2-3 зарчета. Е... почти веднага се изходи и то направо вода, горкото
Grinning Вече внимавам с маслото, само едно зарче, иначе...   Mr. GreenПробвай, ако даваш масло с тиква, не може да не стане.

# 159
  • Мнения: 2 524
Джени, аз мисля, че със сливите ще стане Peace. Давай тиква, без месо, ако трябва, докато се оправят нещата, сливи също, горкото човече. От кога не се е изхождала? Направи й колело с крачетата, масаж на коремчето, хладка водичка? Също и овесена каша може да пробваш...
За срока на кашите, предполагам на млечните е колкото срока на АМ, макар че мисля, че май и него съм превишавала  newsm78. Но с няколко дни де, не с месец например. А на безмлечните каши не виждам какво ще им стане- отворен ориз или овесени ядки да не би да се развалят след 3-4 седмици... И все пак, аз не бих давала каша на повече от 5-6 седмици. Но не ги и следя стриктно Peace

# 160
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Dobro utrooo,veche sme na liniq s Lili. Vchera sledobed i dadoh tikva oshte nqma rezultat. Elsi tq si hodi vseki den, no ot nqkolko dena e tolkova tvardo, i tq taka se machi, che mi se plache kato e gledam. Chakam da otvorqt turcite i otivam za tikva, dnes fermata ne rabotela. Tuk do nas ima druga ferma non stop otvorena(vatre nqma prodavach , otivash vzimash kakvoto ti trqbva i ostavqsh parite v edna kutiq xiixixix ama nqma tikva Confused ) Tuk sa specialni v sabota magazinite sa ot 10, utre nishto ne raboti. A turskite otvarqt kam 11 mislq te oshte po specialni.
Kashite tuk sa samo na Nestle, sled otvarqne 2mes., ako ne se izqdat bashta i gi qde.
Mishka slojihte li kisela na parva stranichka da ne pitame postoqnno newsm78

# 161
  • София
  • Мнения: 529
Милата Лили! И Макс има подобен проблем. Ака си по 1-2 пъти на ден, но твърдо и с мъка понякога. Според мен е от недостатъчното пиене на вода, но повече просто не мога да пробутам.
За кашите и аз мисля, че проблемът е основно ако са млечни. Иначе не виждам как ще се развали. Но и при нас не се заседяват твърде дълго. Бях купила обаче едно ам уж да слагам в аши и пюрета, но той не беше много фен и аз по съвсем малко добавях и вече сигурно му е изтекъл срока на годност. Ще го хвърля, защото не ми се рискува. С развалено мляко предполагам лошо можеш да се натровиш.
За сушените сливи люспата не знам дали не е проблем. Иначе трябва да свърши работа.

# 162
  • Мнения: 1 048
Здравейте,

Кашите са ни безмлечни и се е случвало да прескоча с 3-4 дни  Peace но ако са млечни - не бих рискувала и аз...като отворя кутията надписвам с дата на отваряне и дата изчисляващ до кога се дава, така по-лесно следя нещата.
Genni сушените плодове знам, че ги избягват заради факта, че при сушене се ползват химикали...
По-скоро направете един разтоварващ ден, на зел пюре и без каши, повечко вода , ако трябва с лъжичка...

# 163
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Tartaleta i Moni blagodarq za savetite. Toku shto napravi mazalo, qvno tikvata ot vchera e podeistvala. Voda piem po 100ml ponqkoga i poveche. Kashi ne davam ot sedmica sigurno, popara tq ne obicha. Tartaleta q kaji kak da napravq qbalkite s kanela? Mai i ot qbalkite se omazvame.
Edna mama mi beshe kazala za uprajneniq,izrodcheto ne iska. Rita me i pishti ne mi dava da pravim uprajneniq veche. Abe cheshit marzeliv. Sega se nervi na edin laptop do men i skoro shte si preshtipe prastite, a kak samo pishti, shte se samoubesq ooooh!

# 164
  • Мнения: 1 048
 Party Genni браво...ей, тази тиква е супер тиква Simple Smile важното е, че си свърши работата и му олекна на детето  Hug

Общи условия

Активация на акаунт